Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

gorący temat

Sklep internetowy

23 minut temu

Biznes

27 minut temu

tabernakula sklep

47 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 1/5

Camelia1989 - mnie już wszystkie babki z poczty doskonale znają :D Zaczęła mi gadac,że ostatni raz mi przyjmuje taką paczkę jako poleconą,że nastepnym razem mam wysyłać jako paczkę :| Aż się przeraziłam, pewnie się domyśliła,że skoro tak często tam coś wysyłam,jest to miękkie to najpewniej ubranie :)

a nie weszly jeszcze ? bo jajakos ostatnio drozej zaczelam placic ale moze ciezsze ciuchy niz zawsze wysylala m:/

Cytat
kara2606
a nie weszly jeszcze ? bo jajakos ostatnio drozej zaczelam placic ale moze ciezsze ciuchy niz zawsze wysylala m:/

od nowego roku!

zweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 1/5

Cóż, In Post i firmy kurierskie wyślą chyba PP kosz owoców z podziękowaniami, że dostarczyli im masę nowych klientów.

Cytat
tyler-the-creator
Cóż, In Post i firmy kurierskie wyślą chyba PP kosz owoców z podziękowaniami, że dostarczyli im masę nowych klientów.

hahaha, WĄTPIĘ :P

dzięki za info;*
wesołych Wam laseczki:p

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

witam od 1 stycznia bedzie obowiązywał nowy cennyk poczty polskiej na przesyłki listowne polecone zainteresowanych zapraszam do przeczytania zarówno te kupujące jaki sprzedajęce

GABARYT A
tak zawne przesylki płaskie
od 0 do 350 gram 3,80 zl
od 350 do 1000 gram 5,90 zl
1000-2000 gram 8,50 zl


GABARYT B
pozostale przesylki w tym ciuchy wysylane listem
0-350 gram 5,95 zl
od 350-1000 gram 6,95 zl
od 1000-2000 gram 9,50 zl

7 zł + 3 zł koperta
to dopiero sprzedaż stanie...
Nie opłaca się...

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

ubran nie trzeba pakowac w koperte ja kupuje wielki szary papier za 1 zl akrusz i w to przewaznie ze 4 przesylki mi si emieszcza wiec mi wychodzi 0,25 grosza a nie 3 zl a ciuchy sie nie tłuką zeby w bombelki pakowac ale same ceny wysylki masakra... :)

zweryfikowana
Posty: 309
Ostrzeżenia: 1/5

gdzie znalazłaś informacje o podwyżce??

po co kopertę za 3 zł? szkoda kasy na taką kopertę. ja kupuję te A4 za 0,40gr

Koperty lepiej kupować w księgarniach bynajmniej u mnie jest dużo taniej niz na poczcie ceny od 85 gr A4 -2,5 zł (ale to bardzo duża koperta) chodzi oczywiście o bąbelkowe. U mnie na poczcie niechętnie przyjmują w zwykłych kopertach ponieważ się rozdzierają i przecierają ....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-21 20:08 przez Paula06061987.

Żeby jeszcze przesyłek nie gubili:(((

zweryfikowana
Posty: 309
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
gosis33
Żeby jeszcze przesyłek nie gubili:(((

Zgadzam się, to co sie ostatnio dzieje przerasta ludzkie pojęcie. Jak można gubić tyle przesyłek listownych ... ;/

Cytat
czarna1609
po co kopertę za 3 zł? szkoda kasy na taką kopertę. ja kupuję te A4 za 0,40gr

właśnie.. tak jest robione przez dużą ilość sprzedających byle taniej a potem dochodzi w oddartej koperceie z każdej strony. Już tyle razy do mnie porozrywane koperty dochodziły albo po rozmakane po deszczu.

Wysłanie paczką kosztuje 9 zł można zapakować w pudełko no zabawkę czy większą ilość ciuchów i listonoszowi jest wygodniej bo z paczkami przecież jeżdzą samochody poczty.
A co do kopert to w tesco a4 koperta bąbelkowa kosztuje 90 gr



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-21 20:53 przez klaudia270.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomóżcie proszę