Obecnie rozmawiamy o:

złota łazienka

gorący temat

operacja oczu

30 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 1/5

Camelia1989 - mnie już wszystkie babki z poczty doskonale znają :D Zaczęła mi gadac,że ostatni raz mi przyjmuje taką paczkę jako poleconą,że nastepnym razem mam wysyłać jako paczkę :| Aż się przeraziłam, pewnie się domyśliła,że skoro tak często tam coś wysyłam,jest to miękkie to najpewniej ubranie :)

a nie weszly jeszcze ? bo jajakos ostatnio drozej zaczelam placic ale moze ciezsze ciuchy niz zawsze wysylala m:/

Cytat
kara2606
a nie weszly jeszcze ? bo jajakos ostatnio drozej zaczelam placic ale moze ciezsze ciuchy niz zawsze wysylala m:/

od nowego roku!

zweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 1/5

Cóż, In Post i firmy kurierskie wyślą chyba PP kosz owoców z podziękowaniami, że dostarczyli im masę nowych klientów.

Cytat
tyler-the-creator
Cóż, In Post i firmy kurierskie wyślą chyba PP kosz owoców z podziękowaniami, że dostarczyli im masę nowych klientów.

hahaha, WĄTPIĘ :P

dzięki za info;*
wesołych Wam laseczki:p

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

witam od 1 stycznia bedzie obowiązywał nowy cennyk poczty polskiej na przesyłki listowne polecone zainteresowanych zapraszam do przeczytania zarówno te kupujące jaki sprzedajęce

GABARYT A
tak zawne przesylki płaskie
od 0 do 350 gram 3,80 zl
od 350 do 1000 gram 5,90 zl
1000-2000 gram 8,50 zl


GABARYT B
pozostale przesylki w tym ciuchy wysylane listem
0-350 gram 5,95 zl
od 350-1000 gram 6,95 zl
od 1000-2000 gram 9,50 zl

7 zł + 3 zł koperta
to dopiero sprzedaż stanie...
Nie opłaca się...

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

ubran nie trzeba pakowac w koperte ja kupuje wielki szary papier za 1 zl akrusz i w to przewaznie ze 4 przesylki mi si emieszcza wiec mi wychodzi 0,25 grosza a nie 3 zl a ciuchy sie nie tłuką zeby w bombelki pakowac ale same ceny wysylki masakra... :)

zweryfikowana
Posty: 309
Ostrzeżenia: 1/5

gdzie znalazłaś informacje o podwyżce??

po co kopertę za 3 zł? szkoda kasy na taką kopertę. ja kupuję te A4 za 0,40gr

Koperty lepiej kupować w księgarniach bynajmniej u mnie jest dużo taniej niz na poczcie ceny od 85 gr A4 -2,5 zł (ale to bardzo duża koperta) chodzi oczywiście o bąbelkowe. U mnie na poczcie niechętnie przyjmują w zwykłych kopertach ponieważ się rozdzierają i przecierają ....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-21 20:08 przez Paula06061987.

Żeby jeszcze przesyłek nie gubili:(((

zweryfikowana
Posty: 309
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
gosis33
Żeby jeszcze przesyłek nie gubili:(((

Zgadzam się, to co sie ostatnio dzieje przerasta ludzkie pojęcie. Jak można gubić tyle przesyłek listownych ... ;/

Cytat
czarna1609
po co kopertę za 3 zł? szkoda kasy na taką kopertę. ja kupuję te A4 za 0,40gr

właśnie.. tak jest robione przez dużą ilość sprzedających byle taniej a potem dochodzi w oddartej koperceie z każdej strony. Już tyle razy do mnie porozrywane koperty dochodziły albo po rozmakane po deszczu.

Wysłanie paczką kosztuje 9 zł można zapakować w pudełko no zabawkę czy większą ilość ciuchów i listonoszowi jest wygodniej bo z paczkami przecież jeżdzą samochody poczty.
A co do kopert to w tesco a4 koperta bąbelkowa kosztuje 90 gr



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-21 20:53 przez klaudia270.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomóżcie proszę