Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Przedszkole

8 minut temu

Podnoszenie kwalifikacji

48 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

witam od 1 stycznia bedzie obowiązywał nowy cennyk poczty polskiej na przesyłki listowne polecone zainteresowanych zapraszam do przeczytania zarówno te kupujące jaki sprzedajęce

GABARYT A
tak zawne przesylki płaskie
od 0 do 350 gram 3,80 zl
od 350 do 1000 gram 5,90 zl
1000-2000 gram 8,50 zl


GABARYT B
pozostale przesylki w tym ciuchy wysylane listem
0-350 gram 5,95 zl
od 350-1000 gram 6,95 zl
od 1000-2000 gram 9,50 zl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-21 19:25 przez leniszcze.

zarobić chcą na wszystkim co się tylko da

to tylko ekonomiczne, polecone priorytetowe beda jeszcze drozsze
Priorytety gabaryt A
do 350g 4,55zł
do 1 kg 6,70
do 2kg 11

Priorytety gabaryt B
do 350g 7,30zł
do 1 kg 9,30
do 2kg 13,10

a paczki do pol kg?najczesciej takie wysylam
tzn listy polecony ekonomiczne do pol kg



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-21 19:30 przez catherinaaa.

do tego dojdzie, że paczki będzie się bardziej opłacalo kurierem wysłać bo przynajmniej klent na drugi dzień będzie ją miał w domu a z pocztą polską nigdy nic nie wiadomo:)

powariowali!

in post ma konkurencyjne ceny, wysyłał ktoś kiedyś coś za ich pośrednictwem?

Cytat
Camelia1989
do tego dojdzie, że paczki będzie się bardziej opłacalo kurierem wysłać bo przynajmniej klent na drugi dzień będzie ją miał w domu a z pocztą polską nigdy nic nie wiadomo:)

była kiedyś propozycja kuriera na szafie, ale chyba umarła śmiercią naturalną :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-21 19:35 przez jolieetolie.

nie opłaci się kupować...
10 zł za przesyłkę ;/

Jak to jest z wysyłką u konkurencji Poczty Polskiej np. w Pocztexie lub In Post?? Oni mają swoje siedziby jak Poczta Polska i można tam nadawać przesyłki??
Mam dość Poczty Polskiej... ciągłe kolejki, stare i niemiłe babska w okienkach, wysokie ceny. Zazwyczaj za kopertę bąbelkową płacę 2,50 zł + 5.70 zł przesyłka. Jeszcze często mam problem, bo prukwa w okienku twierdzi, że ubrania wysyła się wyłącznie paczką, a nie listem poleconym gabarytu B i muszę się kłócić. Jak mam iść na pocztę, to jestem chora

Cytat
jolieetolie
powariowali!

in post ma konkurencyjne ceny, wysyłał ktoś kiedyś coś za ich pośrednictwem?

Cytat
Camelia1989
do tego dojdzie, że paczki będzie się bardziej opłacalo kurierem wysłać bo przynajmniej klent na drugi dzień będzie ją miał w domu a z pocztą polską nigdy nic nie wiadomo:)

była kiedyś propozycja kuriera na szafie, ale chyba umarła śmiercią naturalną :(

ja wysyłałam in postem i polecam :) taniej, a nawet lepsza jakość usług :) + duży plus za paczkomaty. Płacimy 7zł za wysyłkę a paczka przeciętnie po 2 dniach już jest w paczkomacie do odebrania i to 24h/7

duchess93 - mają swoje siedzimy, u mnie w małym miasteczku są chyba nawet 3 takie siedziby :) również się wypełnia druczek i wysyła. Tylko oni nie obslugują wszystkich miejscowości(takich małym nie obsługują) - choć mozliwe że już to się zmieniło.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-21 19:41 przez chocolate_.

jolieetolie wiem wiem pamiętam hehe.

ostatnio wysylając sweterek listem zaplacilam 11 zł... masakra

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

podwyzka listów poleconych