Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skarga na poczcie, jaka odpowiedz

10 gru 2012 - 17:04:58

Cytat
CzerwoneUsta
madziabergiel
List EKONOMICZNY oznacza to samo co list ZWYKLY, wiec moze byc EKONOMICZNY priorytet.
Moze byc rowniez EKONOMICZNY czyli ZWYKLY polecony lub tez polecony PRORYTET.

Ale mieszasz. Listy dzielimy na zwykłe (ekonomiczne i priorytetowe) oraz polecone (ekonomiczne i priorytetowe). Nie ma czegoś takiego jak ekonomiczny priorytet :D

zweryfikowana
Posty: 1.032
Ostrzeżenia: 2/5

Skarga na poczcie, jaka odpowiedz

10 gru 2012 - 17:08:22

Cytat
Mee1990
Cytat
CzerwoneUsta
madziabergiel
List EKONOMICZNY oznacza to samo co list ZWYKLY, wiec moze byc EKONOMICZNY priorytet.
Moze byc rowniez EKONOMICZNY czyli ZWYKLY polecony lub tez polecony PRORYTET.

Ale mieszasz. Listy dzielimy na zwykłe (ekonomiczne i priorytetowe) oraz polecone (ekonomiczne i priorytetowe). Nie ma czegoś takiego jak ekonomiczny priorytet :D

nie przegadasz:D

Skarga na poczcie, jaka odpowiedz

10 gru 2012 - 17:14:19

Cytat
Mee1990
Cytat
CzerwoneUsta
madziabergiel
List EKONOMICZNY oznacza to samo co list ZWYKLY, wiec moze byc EKONOMICZNY priorytet.
Moze byc rowniez EKONOMICZNY czyli ZWYKLY polecony lub tez polecony PRORYTET.

Ale mieszasz. Listy dzielimy na zwykłe (ekonomiczne i priorytetowe) oraz polecone (ekonomiczne i priorytetowe). Nie ma czegoś takiego jak ekonomiczny priorytet :D

Dodam jeszcze że podział na zwykłe i polecone (inaczej nierejestrowane i rejestrowane) polega na tym że dostaje się lub nie potwierdzenie nadania. A podział na ekonomiczne i priorytetowe zależy od czasu dostarczenia. Kurczę wysłałam w życiu już chyba 500listów to wiem :D

Skarga na poczcie, jaka odpowiedz

10 gru 2012 - 17:15:09

nic juz nie zrobisz, ale skoro kupująca sama wybrala taką forme przesyłki ( o ile miala tez do wyboru polecony) to jej strata.


ja ostatnio wyslalam tak list i chyba doszedl (kupujaca sama chciala!) no ale nie odzywa sie wiec raczej dotarl, mam nadzieje.....

Skarga na poczcie, jaka odpowiedz

10 gru 2012 - 17:15:39

Cytat
Mee1990
Cytat
CzerwoneUsta
madziabergiel
List EKONOMICZNY oznacza to samo co list ZWYKLY, wiec moze byc EKONOMICZNY priorytet.
Moze byc rowniez EKONOMICZNY czyli ZWYKLY polecony lub tez polecony PRORYTET.

Ale mieszasz. Listy dzielimy na zwykłe (ekonomiczne i priorytetowe) oraz polecone (ekonomiczne i priorytetowe). Nie ma czegoś takiego jak ekonomiczny priorytet :D

dokładnie tak
mój mąż jest listonoszem,jak usłyszał o "ekonomicznym priorytetowym" to miał niezly ubaw;)

Skarga na poczcie, jaka odpowiedz

10 gru 2012 - 17:16:44

polecony - masz polecenie nadania, gwarancję i mozliwosc reklamacji gdy zaginie

priorytetowy - idzie szybciej, dopłata 2 zł




jak wyslesz zwyklym priorytetem, czy zwyklym to nie mozesz nic zrobic,
trzeba bylo sie zabezpieczyć poleceniem

Skarga na poczcie, jaka odpowiedz

10 gru 2012 - 17:19:17

Cytat
samm93
Cytat
lola17xD
nie da sie złozyc reklamacje za zwykły list, swoją drogą nie wysłałabym ciucha zwykłym nawet na prosbe kupującej
dokładnie, już wolałabym dopłacić te 2-3zł i mieć dowód wysłania. Teraz macie problem. A co na to kupująca?

Skarga na poczcie, jaka odpowiedz

10 gru 2012 - 19:18:43

Cytat
Mee1990
Cytat
Mee1990
Cytat
CzerwoneUsta
madziabergiel
List EKONOMICZNY oznacza to samo co list ZWYKLY, wiec moze byc EKONOMICZNY priorytet.
Moze byc rowniez EKONOMICZNY czyli ZWYKLY polecony lub tez polecony PRORYTET.

Ale mieszasz. Listy dzielimy na zwykłe (ekonomiczne i priorytetowe) oraz polecone (ekonomiczne i priorytetowe). Nie ma czegoś takiego jak ekonomiczny priorytet :D

Dodam jeszcze że podział na zwykłe i polecone (inaczej nierejestrowane i rejestrowane) polega na tym że dostaje się lub nie potwierdzenie nadania. A podział na ekonomiczne i priorytetowe zależy od czasu dostarczenia. Kurczę wysłałam w życiu już chyba 500listów to wiem :D
Nie wyslalam zadnego listu to nie wiem, widocznie u nas pocztowcy i listonosze nie posiadaja takiej wiedzy, ale jak widac bardziej rozumieja ze list zwykly to list ekonomiczny czyli najtanszy, a ekonomiczny polecony to nic innego jak polecony zwykly...no ale co ja tam wiem.

Skarga na poczcie, jaka odpowiedz

10 gru 2012 - 19:30:32

Nie rozumiem jak można wysyłać ubrania zwykłym listem. Może źle zrozumiałaś kupującą, bo z tego co piszesz to chyba nie za bardzo się znasz na tych listach.
A co do pytania to Poczta Ci nic nie odda i nic nie poradzi skoro wysłałaś list nieubezpieczony.

Cytat
CzerwoneUsta
Cytat
Mee1990
Cytat
Mee1990
Cytat
CzerwoneUsta
madziabergiel
List EKONOMICZNY oznacza to samo co list ZWYKLY, wiec moze byc EKONOMICZNY priorytet.
Moze byc rowniez EKONOMICZNY czyli ZWYKLY polecony lub tez polecony PRORYTET.

Ale mieszasz. Listy dzielimy na zwykłe (ekonomiczne i priorytetowe) oraz polecone (ekonomiczne i priorytetowe). Nie ma czegoś takiego jak ekonomiczny priorytet :D

Dodam jeszcze że podział na zwykłe i polecone (inaczej nierejestrowane i rejestrowane) polega na tym że dostaje się lub nie potwierdzenie nadania. A podział na ekonomiczne i priorytetowe zależy od czasu dostarczenia. Kurczę wysłałam w życiu już chyba 500listów to wiem :D
Nie wyslalam zadnego listu to nie wiem, widocznie u nas pocztowcy i listonosze nie posiadaja takiej wiedzy, ale jak widac bardziej rozumieja ze list zwykly to list ekonomiczny czyli najtanszy, a ekonomiczny polecony to nic innego jak polecony zwykly...no ale co ja tam wiem.

Mee1990 ma rację!
nie ma czegoś takiego ekonomiczny to tańszy i dłużej idzie,a priorytet jest zł droższy i idzie szybko. Wyróżniamy :
list ekonomiczny
list polecony ekonomiczny
list polecony priorytetowy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-10 19:36 przez marianna27.

Skarga na poczcie, jaka odpowiedz

10 gru 2012 - 21:46:59

czyli nikt nie miał takiej sytuacji?
I nie dostał odpowiedzi na Skargę?

Skarga na poczcie, jaka odpowiedz

10 gru 2012 - 21:55:17

Rany jak Wy lubicie mieszac...500 listow to ja wysylam w 2 miesiace, rozne listy i przesylki. Wystarczy przeczytac to, co same piszecie, DOKLADNIE, i zobaczycie jak macicie...niby zaprzeczacie ale potwierdzacie:)

Cytat
ultrascreen
czyli nikt nie miał takiej sytuacji?
I nie dostał odpowiedzi na Skargę?
Na sama skarge to nie wiem czy dostaniesz odp, skladalam skarge lata wstecz ale bez odpowiedzi, teraz moze jest inaczej...trzeba zawsze pytac odrazu o takie rzeczy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-10 21:58 przez CzerwoneUsta.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

złodzieje 60228!!