Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

domowa depilacja IPL

01 cze 2013 - 20:44:56

Cytat
dariak2
niestety IPL nie jest skuteczny czy w domu czy w salonie!
Ja robiłam IPL jakieś 6 lat temu i niestety włosy odrosły a wtedy za zabieg płaciłam 700zł za cale nogi...
Najlepszym laserem jest Light Sheer. Robiłam serie 5 zabiegów i od 2 lat nie golę nóg i nic nie muszę robić (po ciąży również nie odrosły).
Nie czarujmy się ale te depilatory laserowe napewno nie będą miały mocy jak w salonach kosmetyki estetycznej bo można by sobie zrobić krzywdę. W salonie najpierw masz konsultację i próbę czy wogólę możesz taką metodę stosować. Także radzę się zastanowić bo to wyrzucone pieniądzę.
Ja za Light Sheer (w Kaliszu - salon ma w różnych miastach filie) płaciłam 200zł za łydki i 200 za uda. Dodam, że Light Sheer początkowo robiłam w Łodzi w innym salonie.
Cytat
jolieetolie
ile bym dała, żeby nie musieć się codziennie depilować, ale mam włoski bardzo cienkie i wręcz białe, więc taki laser nic by mi nie pomógł :(
czytałam jakiś czas temu o metodzie depilacji, która jest polecana dla każdego pyta włosa (najpierw depilacja woskiem i na to są wcierane jakieś składniki w skórę co zabija cebulki)

Jeżeli ktoś chce znać jakieś szczegóły proszę pytać :) oprócz nóg robiłam bikini i pachy :)

Dariak2: Gdzie dokładnie w Kaliszu robiłaś ten zabieg? albo jak nazywa się ten salon? Będę wdzięczna :)

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

domowa depilacja IPL

06 paź 2013 - 11:13:57

Powiem szczerze, że nie pójdę już na depilację do żadnego salonu. Po depilacji woskiem w salonie urody w Kaliszu byłam bardzo niezadowolona. Włoski odrosły bardzo szybko. Jak to możliwe? Teraz używam wosku do depilacji hb i sama robię depilacji, a włoski odrastają znacznie wolniej. Czyżby w salonie używali słabego wosku?

niezweryfikowana
Posty: 103
Ostrzeżenia: 6/5

domowa depilacja IPL

24 gru 2019 - 07:41:27

Podbijam temat. Ktoś ma w domku i używa? Jestem po 10 zabiegach w salonie, efekty były fajne póki sie jeździło co miesiąc na depilacje a teraz po roku dosłownie wszystko odrosło. Zastanawiam sie nad braunem 5009 i philipsem lumea a moze jest cos jeszcze godnego uwagi ?

Chodziłam do salonu na laser ipl, jednak tak się zastanawiam czy nie lepiej wybrać się na depilację za pomoca lasera light sheer. Czy ktos moze byl na light sheer?

domowa depilacja IPL

27 mar 2021 - 20:52:15

ale można się pośmiać czytając niektóre komentarze :P również uważam że depilacja w salonach to strata kasy i czasu, lepiej zainwestować we własny depilator i powtarzać zabieg kiedy się chce, oczywiście zachowując odpowiednie odstępy. sama używam takiego depilatora, ja akurat mam z Beautifly i nie żałuję kupna. Mam model b-glammi jakby któraś była zainteresowana. Ja uważam że warto.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

znajomi