Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SOLARIUM-pierwszy raz..

28 lis 2012 - 20:49:38

a więc postanowiłam zacząć chodzić na solarium- nigdy tam nie byłam
mam pytanie - na ile minut się idzie jak na pierszy raz?
i jak to wygląda dokładnie(włącza się samemu czy jak..?)
bo nic kompletnie o tym nie wiem.. pomóżcie :)

oraz ile razy w tygodniu trzeba chodzić na ile czasu by widzieć efekty a się nie spalić?:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-28 20:55 przez Anniieeee.

SOLARIUM-pierwszy raz..

28 lis 2012 - 20:52:36

tez jestem ciekawa

SOLARIUM-pierwszy raz..

28 lis 2012 - 20:56:12

ja zaczynałam od 5 min , potem 7. Co do obslugi , pracownica solarium zawsze mnie pytała , czy obsluga jest znana :)

SOLARIUM-pierwszy raz..

28 lis 2012 - 20:58:33

Pierwszy na 5 minut żeby zobaczyć reakcje swojego ciała
Rozbierasz się wchodzisz odpalasz solarium i sobie tam siedzisz te 5 minut
Efekty przynajmniej 3 razy w tygodniu,ale każdy ma inna karnacje więc musisz zaobserwować to jak się opalasz :) Oczywiście po dwóch wizytach nie będziesz murzynkiem ;)

SOLARIUM-pierwszy raz..

28 lis 2012 - 20:59:46

ja pierwszy raz poszłam na 5 minut ;p tak się stresowałam! to 5 minut trwało wieki heheh :D Pani z slarium ci wszystko wyjaśni, nie martw się ;)

SOLARIUM-pierwszy raz..

28 lis 2012 - 21:00:56

zależy jak sie opalasz na słońcu, kiedyś moja koleżanka poszła na 4 minuty i strasznie sie spaliła, ale jeśli opalasz sie w miare na brazowo to spokojnie mozesz isc na 5 minut, zawsze bardziej oplaca sie karnet jesli planujesz czeste wizyty. nie chodz czesciej niz raz w tygodniu, a najlepiej co poltorej tygodnia, w czasie calego toku opalania stosuj po kapieli mocno nawilzajace balsamy, choc to i tak nie jest gwarancja ze nie bedziesz sie luszczyc na twarzy... tyle z mojej strony, efekty zauwazysz po 4 razach i to juz konkretne :)

SOLARIUM-pierwszy raz..

28 lis 2012 - 21:01:15

a przed wejściem pod lampe tzreba się czyms wysmarowac?

SOLARIUM-pierwszy raz..

28 lis 2012 - 21:02:48

lepiej nie smaruj się, bo Cię nic nie złapie

SOLARIUM-pierwszy raz..

28 lis 2012 - 21:03:21

Najlepiej jak czymś nawilżysz skórę, a w solarium bądź drogerii możesz kupić jakiś kosmetyk do opalania np. przyspieszacz bądź bronzer. No i nie zapomnij zamknąć klapy łóżka lub kabiny bo inaczej opalanie bez sensu :p

SOLARIUM-pierwszy raz..

28 lis 2012 - 21:03:39

Cytat
Anniieeee
a przed wejściem pod lampe tzreba się czyms wysmarowac?

możesz się posmarować przyśpieszaczem ale u mnie szybciej wtedy schodzi opalenizna.

SOLARIUM-pierwszy raz..

28 lis 2012 - 21:06:05

jak pierwszy raz to proponuję 5 minut zalezy też od karnacji..dwa dni później lub 3 idź na 7 minut.. tak się zwiększa. Ja chodzę z dwa razy w tygodniu czasami 3 na około 12-14 minut. Tyle że ja długo już chodzę. zawsze przed położeniem się na łózko smaruję się zwykłym balsamem.

SOLARIUM-pierwszy raz..

28 lis 2012 - 21:07:40

Pracowałam w solarium trochę i powiem Ci, że jeżeli obsługa jest w porządku to wszystko Ci wytłumaczy. :) Powiedz bez wstydu, że jesteś pierwszy raz, a na pewno Ci pomoże. Oceni na ile możesz iść, żeby się nie spalić, a także żeby coś "złapało", obsługę łóżka też musi Ci pokazać, taka praca. :) Najlepiej iść do sprawdzonego solarium, gdzie wiadomo, że można "powierzyć się" ludziom. :)

SOLARIUM-pierwszy raz..

28 lis 2012 - 21:09:40

I przede wszystkim idź na łózka z haloganami na twarz ! ja będzie Ci za mocno już to na twarz można sobie zmiejszyć grzanie. Poza tym zwykłe łózka opalają na czerwono a z halogenami bardziej brązujące.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-28 21:11 przez LadyMillion22.

SOLARIUM-pierwszy raz..

28 lis 2012 - 21:13:22

czyli na solarium jest kilka lamp do wyboru ?

SOLARIUM-pierwszy raz..

28 lis 2012 - 21:17:49

Od 8 minut :) ja bylam dwa razy na 8 i byly spore efekty
wlacza Ci pani, jak wchodzisz to wciskasz start i dziala tyle ile minut powiedzialas pani

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

piosenka barwy szczęścia!