Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

masaż dla faceta?

28 lis 2012 - 12:12:43

Hej, zastanawiam się co podarować swojemu facetowi na świeta.
Jesteśmy razem 5 lat, zawsze to bylo ubranie czy perfumy...
Chciałambym coś innego...

On teraz pracuje za granicą i nie ma zbyt dobrych warunkow i pracuje tyle ze jest wykonczony..

Pomyslalam zeby kupic mu na swieta może jakies wejscie do jakiegos spa czy salonu masażu, myśl ze ze dobry masaż by mu sie przydał, bardzo od pracy bolągo plecy.
Tylko co ja wtedy będe robic? Nie wiem czytez dac sie pomasować czy tylko jego tam zostawic i poczekać.

Patrzylam tez na spa w naszym miescie i znalazlam cos takiego:

to taki gabinet z masazemzły/b]

Masaż Ciepłym Miodem – 60 min 120 zł

Rozluźniający zabieg masażu z polewaniem ciała ciepłym miodem i oliwą. Oprócz głęboko odżywczego, nawilżającego i przeciwstarzeniowego działania, ma charakter terapeutyczny, wpływa przeciwzapalnie i przeciwbólowo.

Meksykański Masaż Gorącymi Kamieniami – 60min 120 zł

a tu SPA zły/b]

Karnet jednorazowy – 40 PLN
Nieograniczony czasowo dostęp do następujących usług:

rekreacyjny sprzęt aerobowy
sauna sucha
sauna parowa
jacuzzi
aromaterapia
serwis ręczników
woda mineralna

Tylko tu nie ma masażu... możeby dało rade jakos dokupić, by musiala spytać.

Jeszcze jest pakiet dla dwoj,a ale jest za 550 zł to już nie dla mnie :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-28 12:49 przez kiciak123.

masaż dla faceta?

28 lis 2012 - 12:29:04

moim zdaniem dobry prezent,ale nie mam faceta, nie mam kogo spytac :D

masaż dla faceta?

28 lis 2012 - 12:35:35

Fajny pomysł, szczególnie ten pakiet dla dwojga:)

masaż dla faceta?

28 lis 2012 - 12:37:14

Cytat
love0ya
Fajny pomysł, szczególnie ten pakiet dla dwojga:)

no tak tak tylko on wlsnie za drogi..

Myśle czy nie wziac tego jednorazowego wejscia za 40 zł + spytac czy mogę dla niego masaz dokupić, hm....

masaż dla faceta?

28 lis 2012 - 12:39:09

sama go wymasuj :)
nie dość że przyjemniej to jeszcze taniej ;]
po prostu kup dobrą oliwkę do masażu (polecam z Ziaji)

masaż dla faceta?

28 lis 2012 - 12:40:06

Cytat
mzap88
sama go wymasuj :)
nie dość że przyjemniej to jeszcze taniej ;]
po prostu kup dobrą oliwkę do masażu (polecam z Ziaji)

tylko że mialam reke złamaną, i tak go ostatnio masowałam to po 10 mintach już nie moglam :) a zresztą. gdzie taki masaż, a masaż profesjonalisty ;D zwyky masaż to mu mogę zrobic normalnie ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-28 12:40 przez kiciak123.

zweryfikowana
Posty: 1.164
Ostrzeżenia: 2/5

masaż dla faceta?

28 lis 2012 - 12:42:06

Bardzo dobry pomysł. Ja bym wzięła ten masaż gorącymi kamieniami;)

masaż dla faceta?

28 lis 2012 - 12:42:06

To pewnie zależy od faceta, czy takie coś mu się spodoba. Ja wzięłam mojego raz ze sobą, to powiedział, że było to takie delikatne i relaksujące, że zasnął i nie pamięta nic - czyli nic specjalnego. Innym razem wzięłam go więc na masaż sportowy, facet go wykonywał, więc zdawałoby się, że mocniejszy masaż - też powiedział, że prawie zasnął. I że zamiast takiego czegoś już woli za darmo w domu mieć ode mnie masaż.

W tym pakiecie dla dwojga... płacisz np. za kąpiel w wannie ze świeczkami, sama możesz coś takiego zrobić. I w sumie kobieta tam więcej dostaje niż facet (no i 2 razy dłużej, co on wtedy miałby robić?) - więc to prędzej prezent dla Ciebie niż dla niego.

masaż dla faceta?

28 lis 2012 - 12:47:55

Cytat
skasna
To pewnie zależy od faceta, czy takie coś mu się spodoba. Ja wzięłam mojego raz ze sobą, to powiedział, że było to takie delikatne i relaksujące, że zasnął i nie pamięta nic - czyli nic specjalnego. Innym razem wzięłam go więc na masaż sportowy, facet go wykonywał, więc zdawałoby się, że mocniejszy masaż - też powiedział, że prawie zasnął. I że zamiast takiego czegoś już woli za darmo w domu mieć ode mnie masaż.

W tym pakiecie dla dwojga... płacisz np. za kąpiel w wannie ze świeczkami, sama możesz coś takiego zrobić. I w sumie kobieta tam więcej dostaje niż facet (no i 2 razy dłużej, co on wtedy miałby robić?) - więc to prędzej prezent dla Ciebie niż dla niego.

ale jak pisalam to jest dla mnie za drogie :)

pomyslalam zeby wykupić nam jednorazowe wejscie po 40 zł + dokupic tylko dla niego masaż :)

masaż dla faceta?

28 lis 2012 - 13:02:20

Ale to jednorazowe wejście za 40zł obejmuje jakieś sauny i jaccuzi, a to masz o wiele taniej w pierwszym lepszym aqua parku.

masaż dla faceta?

28 lis 2012 - 13:04:31

ja swojemu dwa lata temu taki prezent zrobiłam :) dostał karnet na masaż gorącymi kamieniami i był tak zadowolony tym masażem, strasznie mu się podobało ;)

masaż dla faceta?

28 lis 2012 - 13:09:51

zerknij na oferte grouponu czy grupera w Twoim miescie. oferte dla dwojga masz tam czesto w cenie jak dla jednej osoby.

masaż dla faceta?

28 lis 2012 - 13:35:49

odradzam miodem, nie jest przyjemny, wręcz boli

masaż dla faceta?

28 lis 2012 - 13:36:44

Cytat
love0ya
Fajny pomysł, szczególnie ten pakiet dla dwojga:)

masaż dla faceta?

28 lis 2012 - 13:42:11

mój nawet by nie poszedł,

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

nowe piersi ;D