Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 1/5

żenada nie prezent!!!

12 lis 2012 - 22:16:18

Jestem zażenowana ludzmi. Nie wiem czemu ja zawsze musze sama ogarniać a gdy zaczyna się płacenie to nikt nie daję pieniędzy. A więc chodzi o to , że moja najlepsza przyjaciólka robi w piątek 18-nastkę , bifor u niej w domu potem wychodzimy na miasto do pubów itp. Ona stawia. Na tym biforze będą tylko najbliżsi. Ona jest bardzo pogada więc odpadają prezenty takie jak biżuteria, ciuchy i rzeczy materialne , które może sobie sama kupić. Z jej inną koleżanką znalazłyśmy super masaż czekoladowy za 220 zł. Tylko co? nikt nie chcę się złożyć. Tylko jeszcze jedna koleżanka. Wszyscy idą jednak nikt nie odpowiada na propozycję prezentu. Tak na 3 to kosz ponad 70 zł... Powinno być z 5 osób. A jej chłopak też nie chcę bo mówi , że woli coś sam kupić od siebie. Po raz kolejny mam sytuację, że wszyscy bardzo się przyjaźnią , wielcy znajomi a jak chodzi o taką oczywistość to świnie. Co ja mam robić?! :(

żenada nie prezent!!!

12 lis 2012 - 22:18:35

Jak Ci zależy to złóżcie się we trzy. Inni przecież mogą mieć inne pomysł, itd.

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 1/5

żenada nie prezent!!!

12 lis 2012 - 22:19:08

wiem , ale 73 to sporo kaski szczególnie, że muszę jeszcze kupić sukienkę i koturny :(

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

żenada nie prezent!!!

12 lis 2012 - 22:19:33

prezent beznadziejny wg mnie, więc nie ma się co dziwić, że ludzie nie chcą się złożyć
a co do chłopaka to przecież logiczne, że chce kupić prezent sam, od siebie...

żenada nie prezent!!!

12 lis 2012 - 22:20:17

Skoro narzekasz, że inni nie chcą dać to czemu sama żałujesz tych 70zł? Przecież to nie aż tak dużo... tym bardziej, że to Twoja najlepsza przyjaciółka.

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 1/5

żenada nie prezent!!!

12 lis 2012 - 22:21:43

Cytat
xanthina
prezent beznadziejny wg mnie, więc nie ma się co dziwić, że ludzie nie chcą się złożyć
a co do chłopaka to przecież logiczne, że chce kupić prezent sam, od siebie...
TO ZAPRPONUJ MI PREZENT DLA OSOBY KTÓRA OD RODZINY DOSTAĘ ; szpilki laboutina , samochód , torebkę prady , iphona , torebkę chanel
mam jej kupić misia?

żenada nie prezent!!!

12 lis 2012 - 22:21:47

No to ważniejszy prezent dla przyjaciółki czy nowa sukienka i koturny?

żenada nie prezent!!!

12 lis 2012 - 22:21:56

Wymyśl coś innego, tańszego.

żenada nie prezent!!!

12 lis 2012 - 22:22:08

nie oglądaj się na innych tylko kup jej cos sama albo złóżcie się z tymi trzema koleżankami na cos innego, tańszego. proste

żenada nie prezent!!!

12 lis 2012 - 22:22:12

kup jej cos od siebie śmiesznego i będzie ok- mnie też doświadczenie nauczyło aby nie patrzeć na innych -niestety:((((((((((((( taka prawda

żenada nie prezent!!!

12 lis 2012 - 22:22:15

kup jej drogą wódę i już

żenada nie prezent!!!

12 lis 2012 - 22:22:31

zaproponuj coś innego, może na lepszy pomysł wszyscy się zgodzą

żenada nie prezent!!!

12 lis 2012 - 22:23:33

najlepsza przyjaciolka, prezent - masaz. zlozenie sie po 70 zl. ZLY POMYSL po prostu. Sama nie chcialabym takiego dostac

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 1/5

żenada nie prezent!!!

12 lis 2012 - 22:23:50

ale to nie chodzi o to , że im się pomysł nie podoba tylko nikt kasy nie chce dać !!!! a śmieszne prezenty to benzadzieja... bo co jej głupi misiek? o_o

żenada nie prezent!!!

12 lis 2012 - 22:24:02

moze jakis lot szybowcem itp:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Japan Style kamizelka