Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

tabernakula sklep

19 minut temu

zakupy internetowe

44 minut temu

Budowa domu

49 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ciucholandy Katowice - wasze opinie

10 lis 2012 - 15:08:39

hej :)
Jakie ciucholandy w Katowicach lubicie najbardziej?
Gdzie chętnie chodzicie i dlaczego?
Czy zwracacie uwagę tylko na jakość i stan ciuszków, cenę czy również na sam sklep-wystrój, oświetlenie, obsługę? Wiele z lumpeksów to zatęchłe, ciemne pomieszczenia-czy mimo takich warunków zaglądacie tam?
Po "wycieczce" po kilku ciucholandach takie pytania pojawiły się w mojej głowie, dlatego jestem ciekawa waszego zdania :)
Pewnie już kiedyś taki wątek powstał, jeśli tak proszę o linki ;)
Dziękuję ^^



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-11 12:30 przez effartt.

ciucholandy Katowice - wasze opinie

11 lis 2012 - 10:24:17

Heloł!

W Kato kocham Retro - jedno na Plebiscytowej, drugie na Staromiejskiej. Ciuszki z reguły zagraniczne, moich ulubionych marek, których nie da się kupić w Polsce. Pierwsze ceny są wysokie - czasem jak za nówkę, ale potem dają obniżki ;) Poza tym ciuchy są w 80% jak nowe - i nie przesadzam. Oświetlenie, obsługa, etc dla mnie bez zarzutu.

Kiedyś chodziłam do odzieży skandynawskiej koło placu miarki, im dalej od poniedziałku tym taniej, ale tam śmierdzi, jest ciemno, znaleźć perełki jest teraz dużo gorzej.

;) Podbijam wątek, bo sama jestem ciekawa Waszej opinii.

ciucholandy Katowice - wasze opinie

11 lis 2012 - 10:34:29

Mam daleko do Katowic.

ciucholandy Katowice - wasze opinie

11 lis 2012 - 22:10:27

Dziękuję za pierwsze wypowiedzi :)
A wolicie gdy ciucholand wygląda bardziej jak sklep? To znaczy wszystkie rzeczy są poukładane w jakimś "systemie" i łatwo można wszystko odszukać, a do tego ciuszki wiszą na wieszakach?
Czy raczej szukacie pomiędzy wieszakami i w koszach?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-11 22:19 przez effartt.

ciucholandy Katowice - wasze opinie

09 lip 2018 - 11:07:25

Wiem, że wątek dość stary, ale taka lista ciucholandów by się przydała. Nie mieszkam w Katowicach, ale mam blisko, więc z chęcią dowiedziałabym się o fajnych ciucholandach. Ja wiem, że jeden jest obok Galerii Katowickiej, na placu Szewczyka "Second hand from London". Jak tam byłam to udało mi się kupić bardzo ładne koszule. Wolę tam chodzić w czwartki, tuż po nowej dostawie towaru, bo mimo, że cena wyższa to przynajmniej jest duży wybór.
Na Francuskiej też jest jakiś ciucholand, ale nie byłam tam, bo nie jest mi po drodze...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wróżki