Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zmiany na poczcie polskiej WAŻNE

01 lis 2012 - 12:32:16

U mnie na poczcie też problem był z wysłaniem ciuchów gab. B poleconym i zawsze mówili mi: ostatni raz tak Pani wysyła, następnym razem proszę pamiętać o paczce. To następnym razem szłam na inną placówkę i udawałam, że ok, NASTĘPNYM razem będę pamiętała i jakoś tym spoosbem mi się udawało:)
Ale faktycznie, zlikwidują gab. B powyżej jakiejś grubości będzie wymóg paczki i będzie bankrut szafy i wszelkich wymian. Pozostaną odbiory osobiste.

Zmiany na poczcie polskiej WAŻNE

01 lis 2012 - 12:32:33

ale ja jak wysyłam buty w kartonie to mam gabaryt A więc czemu niby bluzka miała by być gabaryt B ?

zweryfikowana
Posty: 1.070
Ostrzeżenia: 1/5

Zmiany na poczcie polskiej WAŻNE

01 lis 2012 - 12:32:35

zgadzam się z oryginal
ceny ciuchów w sklepach są masakryczne, nie wiem jak was ale mnie nie stać na takie drogie zakupy ale nie płacze z tego powodu szukam alternatyw typu allegro, szafa i jakoś żyje :)

Zmiany na poczcie polskiej WAŻNE

01 lis 2012 - 12:33:16

Cytat
jetkaaa
na oficjalnej stronie Poczty Polskiej nie ma takiej informacji na dzień dzisiejszy.

Już w tamtym roku słyszałam, że ma wejść taki nakaz, ale no nie wszedł i oby tym razem było tak samo.

wszedł ...ale jak widać nie wszędzie go przestrzegają.

Zmiany na poczcie polskiej WAŻNE

01 lis 2012 - 12:33:18

Cytat
samanta1989
Cytat
meow-meow
A gdzie to jest napisane?
nigdzie pani w okienku na poczcie mnie poinformowała,poza tym pytałam się też w innej placówce i to samo mi powiedziała

dopiero jak będzie to ogłoszone oficjalnie i zapisane w regulaminie to uwierzę;)

bo póki co też teoretycznie nie wolno i są takie poczty gdzie nie chcą ciuchów poleconymi zwykłymi wysyłać, ale osobiście nigdy się z tym nie spotkałam (a wysyłałam i buty w wielkich kartonach, nigdy nie było problemu)

już ktoś taką famę puścił na Szafie z rok temu i nic się nie zmieniło

ja jak św. Tomasz, uwierzę dopiero kiedy zobaczę na własne oczy :)

zweryfikowana
Posty: 1.070
Ostrzeżenia: 1/5

Zmiany na poczcie polskiej WAŻNE

01 lis 2012 - 12:34:41

Cytat
whatsername87
Cytat
samanta1989
Cytat
meow-meow
A gdzie to jest napisane?
nigdzie pani w okienku na poczcie mnie poinformowała,poza tym pytałam się też w innej placówce i to samo mi powiedziała

dopiero jak będzie to ogłoszone oficjalnie i zapisane w regulaminie to uwierzę;)

bo póki co też teoretycznie nie wolno i są takie poczty gdzie nie chcą ciuchów poleconymi zwykłymi wysyłać, ale osobiście nigdy się z tym nie spotkałam (a wysyłałam i buty w wielkich kartonach, nigdy nie było problemu)

już ktoś taką famę puścił na Szafie z rok temu i nic się nie zmieniło

ja jak św. Tomasz, uwierzę dopiero kiedy zobaczę na własne oczy :)

czy śmiesz twierdzić ze kłamię :D?
tak bardzo mi się nudzi w domu i wymyśliłam sobie tą hiostoryjkę tylko dlatego żeby was przestraszyć :D hahahaha wiecie co dziewczyny trochę więcej szacunku do ludzi :)
ta wiadomośc też mnie przeraziła niestety, ale jak dziewczyny pisza można wysyłaclistem z zadeklarowana wartością więc i tego spróbuje



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-01 12:35 przez samanta1989.

Zmiany na poczcie polskiej WAŻNE

01 lis 2012 - 12:35:16

Cytat
whatsername87
Cytat
samanta1989
Cytat
meow-meow
A gdzie to jest napisane?
nigdzie pani w okienku na poczcie mnie poinformowała,poza tym pytałam się też w innej placówce i to samo mi powiedziała

dopiero jak będzie to ogłoszone oficjalnie i zapisane w regulaminie to uwierzę;)

bo póki co też teoretycznie nie wolno i są takie poczty gdzie nie chcą ciuchów poleconymi zwykłymi wysyłać, ale osobiście nigdy się z tym nie spotkałam (a wysyłałam i buty w wielkich kartonach, nigdy nie było problemu)

już ktoś taką famę puścił na Szafie z rok temu i nic się nie zmieniło

ja jak św. Tomasz, uwierzę dopiero kiedy zobaczę na własne oczy :)

Podobno jest to zapisane w regulaminie. kiedyś miły pan na poczcie mi powiedział który to punkt regulaminu ale nie zapamiętałam i nie sprawdziłam :)a to było już dobry rok temu. no ale czytając wątek można zobaczyć że każda poczta ma chyba inny regulamin.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-01 12:37 przez 16kaja16.

Zmiany na poczcie polskiej WAŻNE

01 lis 2012 - 12:35:43

slodkabrunetka77 - naprawdę nie zdajesz sobie sprawy że większość pracuje? To nic wyjątkowego że ty pracujesz -_-

Co do PP - Ja tam nie uwierzę póki to sie faktycznie nie stanie ;)

Zmiany na poczcie polskiej WAŻNE

01 lis 2012 - 12:35:53

wątpie zeby cos takiego przeszło - gabaryt B jest , bedzie i zostanie na pewno bo nie dotyczy on tylko i wyłącznie listów poleconych ale kazdego innego typu przesyłek na poczcie - KAZDEGO .

Pozatym gdyby cos sie szykowalo, to bylyby jakies informacje na stornie poczty, przy okienkach etc. a nic nie ma.

Zmiany na poczcie polskiej WAŻNE

01 lis 2012 - 12:36:30

nigdzie w internecie o tym nie pisza, moze to jakies plotki tylko, pisza za to, ze od 2013r male listy takie do 50g beda mogli dostarczac tez inni przewoznicy, a nie tylko poczta, to jak poczta zlikwiduje wysylanie listami wiekszych przesylek, to chyba w ogole upadnie, szczerze jak mialabym placic minimum 11zl za wyslanie malego ciuszka paczka priorytetowa, to wole sobie kuriera zamowic, nie bede musiala na poczte leciec i w kolejce stac :D

zweryfikowana
Posty: 1.070
Ostrzeżenia: 1/5

Zmiany na poczcie polskiej WAŻNE

01 lis 2012 - 12:37:12

Cytat
xxRoSeSxx
wątpie zeby cos takiego przeszło - gabaryt B jest , bedzie i zostanie na pewno bo nie dotyczy on tylko i wyłącznie listów poleconych ale kazdego innego typu przesyłek na poczcie - KAZDEGO .

Pozatym gdyby cos sie szykowalo, to bylyby jakies informacje na stornie poczty, przy okienkach etc. a nic nie ma.

to jak będziesz na poczcie to zapytaj się Pani w okienku o tą zmianę
:) i się przekonasz :)

Zmiany na poczcie polskiej WAŻNE

01 lis 2012 - 12:37:42

oryginal a o lumpeksach w ogole sie nie wypowiadalam bo lubie tam chodzic , wiec ??
a Ty agaann19 prosze Cie , nie pisz " se" bo sie slabo robi .
bombell czy moja wypowiedz naprawde obudziala w Was takie odczucie ze sie rzucilyscie na mnie jak malpy na pomidory poniewaz nie placze za cenami wysylek , bo mnie teraz mniej obchodza ?
byl czas kiedy wysylalam oporowo teraz juz nie , ale widze ze dotknelam swoja wypowiedzia swietosci jaka sa wymianki to ok wymieniajcie sie sobie, nikomu nie bronie ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-01 12:41 przez slodkabrunetka77.

Zmiany na poczcie polskiej WAŻNE

01 lis 2012 - 12:38:27

Cytat
samanta1989
Cytat
xxRoSeSxx
wątpie zeby cos takiego przeszło - gabaryt B jest , bedzie i zostanie na pewno bo nie dotyczy on tylko i wyłącznie listów poleconych ale kazdego innego typu przesyłek na poczcie - KAZDEGO .

Pozatym gdyby cos sie szykowalo, to bylyby jakies informacje na stornie poczty, przy okienkach etc. a nic nie ma.

to jak będziesz na poczcie to zapytaj się Pani w okienku o tą zmianę
:) i się przekonasz :)

boje sie zaryzykować bo mam stare zgrzędliwe baby na poczcie ktore nie chca mi paczek przyjmowac ze wzgledu na zawartosc (ciuchy) i prowadze z nimi wojne ! <wojowniczka> haha

Zmiany na poczcie polskiej WAŻNE

01 lis 2012 - 12:38:48

Popieram.

Ja nie raz spotykam się z pytaniem, czy nie ma w mojej paczce nic kosztownego, ale większych problemow nie ma.

Listy z gabarytem B, są oblegane w dużej mierze i wątpie, by PP się pozbywała tylu klientów.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-01 12:40 przez jetkaaa.

Zmiany na poczcie polskiej WAŻNE

01 lis 2012 - 12:40:16

Cytat
jetkaaa
Cytat
whatsername87
Cytat
samanta1989
Cytat
meow-meow
A gdzie to jest napisane?
nigdzie pani w okienku na poczcie mnie poinformowała,poza tym pytałam się też w innej placówce i to samo mi powiedziała

dopiero jak będzie to ogłoszone oficjalnie i zapisane w regulaminie to uwierzę;)

bo póki co też teoretycznie nie wolno i są takie poczty gdzie nie chcą ciuchów poleconymi zwykłymi wysyłać, ale osobiście nigdy się z tym nie spotkałam (a wysyłałam i buty w wielkich kartonach, nigdy nie było problemu)


Popieram.

Ja nie raz spotykam się z pytaniem, czy nie ma w mojej paczce nic kosztownego, ale większych problemow nie ma.

Listy z gabarytem B, są oblegane w dużej mierze i wątpie, by PP się pozbywała tylu klientów.

no nie wiem, będziesz musiała wysyłać poleconym wartościowym a to o 1 zł więcej więc chyba dla nich dobrze :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

cena wyższa od początkowej RESERVED