Obecnie rozmawiamy o:

Hiszpania

gorący temat

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

LAJKI NA FB

30 paź 2012 - 22:35:00

To co narzekasz, i tak masz powyżej średniej (wnioski wyciągnęłam z obserwacji działań moich znajomych na "ryju";). Moi to w sumie mało lajkują i mało lajków dostają, nie no, są w sumie 2 takie co lajkami żyją, ale to ewenementy, od których anulowałam subskrypcję bo oczy mi krwawiły nad ich wypocinami.

LAJKI NA FB

30 paź 2012 - 22:35:01

A ile masz lajków pod zdjęciami że tak przeżywasz?

LAJKI NA FB

30 paź 2012 - 22:35:14

Cytat
Olimpia_21
Ale problemy, daj mi Boże w życiu tylko takie.


dookładnie.

LAJKI NA FB

30 paź 2012 - 22:35:57

Cytat
amelkavvv
mam jakos ze 300 znajomych lajkow max 45 ,ale przeciętnie 15. uwieżcie , że mam większe problemy, ale czasami można pogadać o czymś innym. miałam założyć kolejny wątek o facecie lub kurtce na zimę? OGARNIJCIE SIĘ I NIE DISUJCIE MNIE PEACE

Co ciebie nie robić?

Gardzę fejspalmem, mogę nie wiedzieć.


19BaMbOoChA90 - bo "S" nie oznacza szkolny, tylko stary. Ewentualnie stetryczały.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-30 22:39 przez 7medeis.

LAJKI NA FB

30 paź 2012 - 22:37:48

Cytat
7medeis
Cytat
amelkavvv
mam jakos ze 300 znajomych lajkow max 45 ,ale przeciętnie 15. uwieżcie , że mam większe problemy, ale czasami można pogadać o czymś innym. miałam założyć kolejny wątek o facecie lub kurtce na zimę? OGARNIJCIE SIĘ I NIE DISUJCIE MNIE PEACE

Co ciebie nie robić?

Gardzę fejspalmem.
A ja starymi ludźmi, którzy w 3/4 zapełniają bus z dopiskiem s na rozkładzie (dla niewtajemniczonych- szkolny).
Pożaliłam się i ja.

LAJKI NA FB

30 paź 2012 - 22:39:46

Ja w ogóle nie kumam czemu facebook robi taką karierę? To jest w tym takiego że wielu ludzi wciązż siedzi na FB? Jaki sens ma pisanie co dziś ugotuje na obiad albo o ktorej z psem na spacer wyjde.... czy w końcu co znaczy LUBIĘ TO? Ludzie niedługo zatracicie siebie na tyum FB, bo prywatności to juz wielu osób nie ma żadnej.

LAJKI NA FB

30 paź 2012 - 22:41:17

o Dzizas.. mam fb juz b. dlugo ale nigdy nie zwaram uwagi na lajki... czy one w ogole maja jakies znaczenie?

LAJKI NA FB

30 paź 2012 - 22:43:20

Taa.. Żyjemy wśród debili, a nie wśród bałwanów. I nie mówię o osobie, która założyła wątek, lecz o osobach wypowiadających się..
Co prawda ''lajki'' w niczym nie pomagają.
Jednak moim zdaniem dużo lajków mają te puszczalskie i łatwe. Widzę w tym związek, ponieważ sama nieraz zauważyłam sporą luczbę 'lajków' pod zdjęciem laski w majtkach czy w sukience bez majtek.. Za to panienka w ślicznej eleganckiej sukience i bez makijażu (btw dziewczyna sama w sobie ładna i tapety jej nie potrzeba) lajków ma niewiele.
Cóż "Za tanim towarem to i psy ganiają"

Moja rada: olej te całe lajki ;p Co poradzisz, taka prawda, że większość facetów leci na pustaki, a inne laski chcą być lepsze i myślą, że w towarzystwie innej takiej będą 'fajne'

LAJKI NA FB

30 paź 2012 - 22:43:21

ale wy macie problemy, rany! dziewczyna zadała pytanie, normalne pytanie a wy ją od razu ciśniecie, kocham to w was! i to nie znaczy ze jest brzydka, głupia etc, tylko po prostu chce się dowiedzieć dlaczego tak jest, nie spinajcie się tak, spokojnie!

LAJKI NA FB

30 paź 2012 - 22:43:45

i co jestes zalamana bo nie masz dużo lajków?
Ja nie lajkuje zdjęć obcych mi osób, chyba ze sa dodatkiem do akcji: "pomaganie zwierzętą" itp, lub jakiś ciekawe zdjęcie z czymś interesujacym, widokiem, czy fajnym gadżetem.
I wole komantarze niz lajki, bo "lubie to" to każdy może nacisnąć jeśli nie wie co napisać :)

LAJKI NA FB

30 paź 2012 - 22:47:00

Nie wiem czy czytałyście o kobiecie, która wrzuciła na facebooka zdjęcie USG swojego nienarodzonego dziecka, dostała "tylko" 3 lajki i tak ją to załamało, że dokonała aborcji.
W takich czasach żyjemy...

LAJKI NA FB

30 paź 2012 - 22:53:42

Myślę, że w grę wchodzą zsumowane wszystkie 3 czynniki, które wymieniłaś.

Poza tym jak ktoś ciągle dodaje nowe zdjęcia, ciągle, ciągle, ciągle i na dodatek dodaje do nich durne opisy to mam ochote spakować go w czarny worek.

LAJKI NA FB

30 paź 2012 - 22:53:55

Cytat
nnattalla
spakuj plecak na jutro do szkoły

LAJKI NA FB

30 paź 2012 - 22:58:28

buehehe, ja sie tym nie przejmuje :D jak wrzuce zdjecie mam max po 5 lajkow, raz tylko jak wrzucilam fotke inna niz wszystkie dostalam ich z 20 ;D

moja znajoma ma chyba ze 100 zdjec i kazde zlajkowane po 50 razy i oczywiscie "słit komcie"

nie wiem o co kaman, ale nie zastanawiam sie nad tym ;D

LAJKI NA FB

28 lis 2013 - 23:38:03

potrzebuje pomocy. potrzebne mi są lajki biorę udział w konkursie . pomożecie ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

prosba o pomoc