Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Polska nienawiść...

29 paź 2012 - 22:36:11

Pewnie większość z Was słyszała o huraganie szalejącym obecnie w USA. Czytając artykuły na ten temat nie sposób nie zauważyć krzyczących nienawiścią komentarzy. Zagorzali katolicy, zawistni i zazdrośni Polacy cieszą się z tej tragedii. Powiedźcie, bo nie potrafię zrozumieć - skąd w nas to wszystko?

przykładowy artykuł

Polska nienawiść...

29 paź 2012 - 22:40:27

Taka nasza mentalność, niestety. Tą nienawiść, zawiść i negatywne nastawienie widać wszędzie, nawet pod głupimi filmikami na youtube czy komentarzami na filmweb. Czasem naprawdę przykro się robi, gdy czytam takie rzeczy.

Polska nienawiść...

29 paź 2012 - 22:42:12

chorzy ludzie - nie chce mi się nawet o nich myśleć bo psują mi wieczór

Polska nienawiść...

29 paź 2012 - 22:43:38

Spędziłam ostatnie parę miesięcy w USA i tak wspaniałych ludzi to nigdzie nie poznałam. Nasz kraj ocieka jadem, coraz bardziej i wyraźniej teraz to widzę.

Polska nienawiść...

29 paź 2012 - 22:46:30

Nie będę czytać, wystarczy mi mój brat w domu który powtarza "Bóg zesłał na to siedlisko sodomy i gomory karę..." itp.

A ja siedzę jak na szpilkach... bo tam gdzie mieszka mój luby... cóż... znajdą się w samym środku :( I martwię się.... koło 12-2 godziny naszego czasu mają być w środku cykolnu... choć może to się zmienić czasowo....
Póki net działa i jest prąd... jesteśmy w kontakcie....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-29 22:47 przez lmonika.

zweryfikowana
Posty: 4.735
Ostrzeżenia: 1/5

Polska nienawiść...

29 paź 2012 - 22:47:42

Pierwszy raz w życiu korzystasz z internetu, że Cię to szokuje?

Polska nienawiść...

29 paź 2012 - 22:47:52

Cytat
margoletka
Spędziłam ostatnie parę miesięcy w USA i tak wspaniałych ludzi to nigdzie nie poznałam. Nasz kraj ocieka jadem, coraz bardziej i wyraźniej teraz to widzę.

dokładnie, nawet na szafie masz tego dobitny przykład. Plują jadem, są podłe, baaaaaa niektóre myślą że bazkarne.

Polska nienawiść...

29 paź 2012 - 22:48:14

Cytat
lmonika
Nie będę czytać, wystarczy mi mój brat w domu który powtarza "Bóg zesłał na to siedlisko sodomy i gomory karę..." itp.

A ja siedzę jak na szpilkach... bo tam gdzie mieszka mój luby... cóż... znajdą się w samym środku :( I martwię się.... koło 12-2 godziny naszego czasu mają być w środku cykolnu... choć może to się zmienić czasowo....


Mój dom już zalało... Też ciągle śledzę wiadomości i zamartwiam się.

Polska nienawiść...

29 paź 2012 - 22:50:15

To sa chwasty i tyle,nie ma co sobie glowy zawracac,anonimowi tchorze.

zweryfikowana
Posty: 1.812
Ostrzeżenia: 1/5

Polska nienawiść...

29 paź 2012 - 22:51:07

bo Polska to bidny kraj i ludzie chodzą wkurzeni... nie jest to tłumaczenie ale niestety odbija się to zapewne na nastrojach polaków :] :/ :/
mnie też to razi.. szkoda, że się nie urodziłam gdzieś w ciepłych krajach ahhh . . ;)

Polska nienawiść...

29 paź 2012 - 22:51:47

Cytat
margoletka
Cytat
lmonika
Nie będę czytać, wystarczy mi mój brat w domu który powtarza "Bóg zesłał na to siedlisko sodomy i gomory karę..." itp.

A ja siedzę jak na szpilkach... bo tam gdzie mieszka mój luby... cóż... znajdą się w samym środku :( I martwię się.... koło 12-2 godziny naszego czasu mają być w środku cykolnu... choć może to się zmienić czasowo....


Mój dom już zalało... Też ciągle śledzę wiadomości i zamartwiam się.

Ich jeszcze nie... ale pompa chodzi... póki prąd jest.
Jaki stan?? Mój w Pensylwani (spolszczę sobie :D)

Mój jakiś czas temu oglądał domek nad oceanem. Już raz zalany, więc ja byłam sceptycznie nastawiona. Dzisiaj się pytam "jak "nasz"domek". Luke- całkowicie zalany, ten półwysep jest cały pod wodą.". Cóż wiedziałam co robię, odciągając go od chęci kupna :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-29 22:54 przez lmonika.

Polska nienawiść...

29 paź 2012 - 22:55:44

Internet- każdemu się wydaje, że jest anonimowy i może robić co tylko chce, większości tych rzeczy nigdy nie powiedziałaby w realnym świecie w obawie o reakcję na żywo, a tu może być kim chce i kiedy chce.

Polska nienawiść...

29 paź 2012 - 22:56:17

Cytat
Panterka111
bo Polska to bidny kraj i ludzie chodzą wkurzeni... nie jest to tłumaczenie ale niestety odbija się to zapewne na nastrojach polaków :] :/ :/
mnie też to razi.. szkoda, że się nie urodziłam gdzieś w ciepłych krajach ahhh . . ;)

lepiej ciesz się że nie urodziłaś się w afryce albo w indiach...

Polska nienawiść...

29 paź 2012 - 22:56:34

Cytat
lmonika
Cytat
margoletka
Cytat
lmonika
Nie będę czytać, wystarczy mi mój brat w domu który powtarza "Bóg zesłał na to siedlisko sodomy i gomory karę..." itp.

A ja siedzę jak na szpilkach... bo tam gdzie mieszka mój luby... cóż... znajdą się w samym środku :( I martwię się.... koło 12-2 godziny naszego czasu mają być w środku cykolnu... choć może to się zmienić czasowo....


Mój dom już zalało... Też ciągle śledzę wiadomości i zamartwiam się.

Ich jeszcze nie... ale pompa chodzi... póki prąd jest.
Jaki stan?? Mój w Pensylwani (spolszczę sobie :D)

Mój jakiś czas temu oglądał domek nad oceanem. Już raz zalany, więc ja byłam sceptycznie nastawiona. Dzisiaj się pytam "jak "nasz"domek". Luke- całkowicie zalany, ten półwysep jest cały pod wodą.". Cóż wiedziałam co robię, odciągając go od chęci kupna :)

Atlantic City, New Jersey. Dom zaraz przy oceanie. Boardwalk już cały zniszczony, woda dochodzi do pierwszego piętra. Tak mi szkoda, bo zamierzam tam wrócić.

Polska nienawiść...

29 paź 2012 - 22:59:53

wrodzone cechy...
zawsze tacy byliśmy i chyba niewiele się zmieni w naszej mentalności.
no, chyba, że na gorsze ;]

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

huragan SANDY