Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

godzinę temu

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

Babski wieczór co robić

25 paź 2012 - 18:45:28

można filmy oglądać, pić drinki, wino, piwo, plotkować, robić sobie maseczki, malować paznokcie, iść na imprezę, albo potańczyć wspólnie w domu

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 2/5

Babski wieczór co robić

18 paź 2013 - 08:39:03

rozmawiać, zwierzać się - to się głównie robi na babskim wieczorze, oczywiście musi być dobra oprawa - fajne drinki ;) np taki bizonek z żubrówki białej i likieru wiśniowego ;)

Babski wieczór co robić

24 paź 2013 - 23:54:38

zgodzę się, rozmowy przy świecach i dobrym trunku to to co kobiety lubią najbardziej

Babski wieczór co robić

25 paź 2013 - 00:08:44

Cytat
KarolinaTT
plotkujemy, oglądamy filmy, pijemy drineczki, sluchamy muzyki, wyglupiamy sie, wychodzimy gdzies :) milion rzeczy można robic z przyjaciółką. :P

Babski wieczór co robić

25 paź 2013 - 00:15:45

Nie pomogę. Na dłuższą metkę towarzystwo kobiet mnie męczy, więc unikam takich wieczorów. I obawiałabym się, że nie miałabym z nią tematów do rozmów, skoro nie widziałyście się tyle czasu.

Pizza, lody, czipsy, kanapki (aż zrobiłam się głodna), alko - bez tego nie ma imprezy^^

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 3/5

Babski wieczór co robić

02 paź 2018 - 08:50:35

Ja z kumpelami jadę na Musical Metro do Poznania (06.10.2018).
Jeszcze nie byłyśmy na czymś takim, ale znajomy nam to zarekomendował. Podobno super aktorzy i całość jest mega dopracowana. Mam nadzieję że będzie to barwne wydarzenie :D Kino nam się już nudzi powoli

niezweryfikowana
Posty: 118
Ostrzeżenia: 1/5

Babski wieczór co robić

02 paź 2018 - 10:22:59

Można robić na drutach

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 3/5

Babski wieczór co robić

18 gru 2018 - 20:01:51

Nie no serio na drutach? :P Heheh nie wiem jak inni ale ja z kumpelami jak mamy wieczór dla siebie idziemy poszaleć na imprezie do A1 u nas we Włocławku :D W końcu trzeba jakoś rozruszać "stare kości" :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak myślicie? który wybrać?