Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 528
Ostrzeżenia: 4/5

Silesia City Center - katowice

10 lip 2009 - 17:41:25

Hej , byłam wczoraj w scc i zajrzałam do Bershki . nigdy tam nie zaglądałam , bo nie znałam tej firmy ale polubiłam ją ze względu , że na szafie jest z tej firmy dużo ciuchów . Szczerze to się bardzo rozczarowałam. Nigdy nie widziałam takiego bałaganu !!! uwierzcie ! po prostu jak w ciucholandzie , stosty ubrań , jenda na drugiej . Chyba wyłożyli wszystko co mieli na magazynie. Totalny żal =/ . Pytanie do dziewczyn z okolic katowic , które czesto bywają w scc .
Czy tam zawsze tak jest czy to przez przeceny ?.

zweryfikowana
Posty: 1.468
Ostrzeżenia: 1/5

Silesia City Center - katowice

10 lip 2009 - 17:44:08

Niestety ale często tam tak bywa. Chyba, że ja mam takie szczęście, że akurat jak jestem w Silesi to mają tam bałagan - dziś była tam masakra

Silesia City Center - katowice

10 lip 2009 - 17:46:12

byłam rok temu w scc i tak samo było, ale byłam również w warszawie w arkadii bodajże i tam się przeraziłam - na podłodze bawet się rzeczy walały, bałagan, wszystko wszędzie, stos na przymierzalniach, nikt tego nie sprzątał. Ale co do samych ciuchów to nie lubię, nie podbają mi się, sa kiepskiej jakości, ale fajne mają dodatki ;D

niezweryfikowana
Posty: 528
Ostrzeżenia: 4/5

Silesia City Center - katowice

10 lip 2009 - 17:46:36

kurcze , masakra =/ . tam niczego nie idzie znaleźć . lepiej kupować chyba na necie , bo przynajmniej tu jest czysto i schludnie

zweryfikowana
Posty: 1.468
Ostrzeżenia: 1/5

Silesia City Center - katowice

10 lip 2009 - 17:48:50

No niestety moze to zniechęcić do zakupów w tym sklepie. Z resztą jakościowo te rzeczy nie są super. To ja wolę iść obok do Zary dopłacić te 20zł więcej i mieć na prawdę super ciuch

Silesia City Center - katowice

10 lip 2009 - 17:49:00

teraz są wyprzedaze i dlatego taki bałagan jest

zweryfikowana
Posty: 526
Ostrzeżenia: 1/5

Silesia City Center - katowice

10 lip 2009 - 17:49:11

Faktycznie często tak bywa, a ostatnio to była okropność:) na wieszakach taki ścisk, że nie można było wcisnąć wieszaka z powrotem, wszędzie te po przeceniane tuniki:)

a skorzystam od razu, że dziewczyny z Katowic są - orientujecie się gdzie jest w okolicy SH ale taki na poziomie, z firmowymi, modnymi rzeczami, nie taki zwykły szmateks

zapraszam na kolczyki

Silesia City Center - katowice

10 lip 2009 - 17:50:23

jak jest nowa kolekcja to jest spoko jak wyprzedaze to czasami musisz szukac na podlodze :)

Silesia City Center - katowice

10 lip 2009 - 17:51:24

byłam wczoraj i rzeczywiście hardocore ;) i z tych wszystkich mega przecen udało mi się wyłowić na prawdę świetną spódniczkę bombkę. natomiast nie uważam żeby tam było aktualnie specjalnie dużo ciekawych rzeczy. lateksowe legginsy mi wpadły w oko, ale za 70 zł podziękowałam;)

Silesia City Center - katowice

10 lip 2009 - 17:53:53

w warszawioe w arkadii to zawsze keidy wejde jest czysto i przyjemnjie.. nie ma zadnego balaganu przynajmniej ja nie trafilam;)

Silesia City Center - katowice

10 lip 2009 - 17:55:57

Przez przeceny,kiedy ich nie ma ludzi mało.

niezweryfikowana
Posty: 528
Ostrzeżenia: 4/5

Silesia City Center - katowice

10 lip 2009 - 17:57:32

ja chciałam wyciągnąć sukienkę to nie szło bo było tak napakowane na wieszak . w ogóle jeden cały rząd to były niebieskie sukienki (te same ) . chyba nie maja magazynu

Silesia City Center - katowice

10 lip 2009 - 18:19:15

Tam jest tak zawsze straszny SYF, wydaje mi się że pracownicy nie mają wyczucia estetyki a kierownik sklepu chyba siedzi cały dzień w McDonaldzie że tego nie widzi. Ale to samo jest w NewYorker strasznie wszystko ubite nie da się zdjąć bluzki z koła , bo jest tak ściśnięta i się boję że jak mocniej pociągnę to się potarga (z resztą jakościowo te rzeczy są gorsze od tych targowych).

niezweryfikowana
Posty: 528
Ostrzeżenia: 4/5

Silesia City Center - katowice

10 lip 2009 - 19:38:21

Cytat
najona
Tam jest tak zawsze straszny SYF, wydaje mi się że pracownicy nie mają wyczucia estetyki a kierownik sklepu chyba siedzi cały dzień w McDonaldzie że tego nie widzi. Ale to samo jest w NewYorker strasznie wszystko ubite nie da się zdjąć bluzki z koła , bo jest tak ściśnięta i się boję że jak mocniej pociągnę to się potarga (z resztą jakościowo te rzeczy są gorsze od tych targowych).

Ale w new yorkerze jakoś jest jeszcze schludnie a w bershce cicuhy leżą na ziemi !!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sklepy ! ; )