Obecnie rozmawiamy o:

atrakcyjne przedszkole

gorący temat

srebrna biżuteria

50 minut temu

Rewelacyjne okna

godzinę temu

e-papieros

dzisiaj o 10:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pogrzeb

16 paź 2012 - 18:08:06

Przykro mi ale takie wmawianie sobie że mogliśmy być bliżej z tą osobą nic nie pomoże.

pogrzeb

16 paź 2012 - 18:11:50

Cytat
Musiek
Fajnie . BTW chwalisz się czy żalisz ?

Musiek.. Umiesz czytać ? Może trochę byś pomyślała zanim coś napiszesz.. ;x

pogrzeb

16 paź 2012 - 18:14:17

Cytat
xAmi
Cytat
Musiek
Fajnie . BTW chwalisz się czy żalisz ?

Musiek.. Umiesz czytać ? Może trochę byś pomyślała zanim coś napiszesz.. ;x
napisała że nie może się pozbierać, więc nie wiem jak możn coś takiego napisać

pogrzeb

16 paź 2012 - 18:17:21

Nie przejmuj się głupotami wypisywanymi przez inne Szafowiczki. Sama się przejmowałam, drażniło mnie i bolało... kiedy nie całe 6 miesięcy temu zmarła mi córeczka. Dla mnie koniec świata.

Wyrazy współczucia, dla rodziny. W mojej okolic zginął Malina, kolega. Miał ledwo 18 lat...

pogrzeb

16 paź 2012 - 18:22:40

Cytat
gabriella_0305
Nie przejmuj się głupotami wypisywanymi przez inne Szafowiczki. Sama się przejmowałam, drażniło mnie i bolało... kiedy nie całe 6 miesięcy temu zmarła mi córeczka. Dla mnie koniec świata.

Wyrazy współczucia, dla rodziny. W mojej okolic zginął Malina, kolega. Miał ledwo 18 lat...
współczuję Ci śmierci dziecka

pogrzeb

16 paź 2012 - 18:25:32

Współczuję Ci. Śmierć bliskiej osoby to cios prosto w serce.

Cytat
mycherry
mi niedawno zmarł tata...
Tobie tez współczuję! Wiem co czujesz.
Po śmierci mojego taty nie mogłam się pozbierać przez 4 lata. Teraz to wiem że czas nie leczy ran tylko przyzwyczaja do bólu:(

pogrzeb

16 paź 2012 - 18:28:31

ja też tak nie raz mam, że nie mogę się pozbierać po śmierci kogoś kto nie był mi wcale aż tak bliski, np znajoma znajomej, ale uświadomiłam sobie, że to chyba wynika ze świadomość że śmierć może spotkać każdego z nas, nie wybiera wieku ani statusu majętnego i nigdy nie wiesz kogo jeszcze zabierze, czy np nie współmałożonka czy mamę lub kogoś bliskiego... czy nawet ciebie :(

pogrzeb

16 paź 2012 - 18:37:28

Wiem, pamiętam że kiedyś mój brat mi mówił że podobam się temu koledze ale cóź ja miałam 15 lat a on 22. Ja poszłam do liceum a on zaczął pić. Najgorsze było to gdy tylko usłyszałam pogotowie wyszłam na droge i zobaczyłam jego rower to był najgorszy moment. Myślałam że żyje i szybko podbiegłam gdy lekarz przy nim był, myślałam że zaraz go zabiorą do szpiatala i gdy tak leżał to czekałam aż otworzy oczy.

pogrzeb

16 paź 2012 - 18:39:30

myślę że po jakimś czasie będzie lepiej

pogrzeb

16 paź 2012 - 18:42:25

no tak... widziałaś jego śmierć :( to jest w ogóle traumatyczne przeżycie, pewnie dlatego tak ciężko Ci dojść do siebie....

pogrzeb

16 paź 2012 - 18:44:29

Cytat
Musiek
Fajnie . BTW chwalisz się czy żalisz ?
Czy z tobą jest wszystko w porządku, dziewczyno? o.O

Autorko, bardzo mi przykro :( trzymaj się

pogrzeb

16 paź 2012 - 18:54:27

Dziękuję za miłe słowa otuchy :)

pogrzeb

16 paź 2012 - 18:57:37

Rozumiem Cię, niecały rok temu zmarł mój kumpel, a raczej sam do tego doprowadził. Przez rok przed jego smiercią się pokłóciliśmy, i nie było kontaktu, jakoś jak ja chciałam wyciagnac rękę to on nie chciał, i na odwrót. Nie mogliśmy się zgrać. A teraz już za późno. I do tej pory nie moge w to uwierzyć

pogrzeb

16 paź 2012 - 19:40:19

Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa. Szkoda mi kierowcy bo to bardzo młody chłopak, 19 lat. Fatalny zbieg okolicznośći.

pogrzeb

16 paź 2012 - 19:47:25

Chłopak z innej klasy powiesił się 3 dni przed swoją studniówką. Oczywiście nam ją przełożyli na inny termin oraz po polonezie była "minuta ciszy". Okropna sytuacja dla rodziców

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kebab- Toruń