Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Buty troszke zdarte!!!

09 lip 2009 - 16:35:40

A skoro ta osoba mówi że pieniądzę wpłaciła poproś o skan przekazu na konto (jeśli zrobiła to na poczcie) , bo jeśli przez inetrnet to nie wiem co można poradzic.... :/

Buty troszke zdarte!!!

09 lip 2009 - 16:35:44

kolejna;/

Buty troszke zdarte!!!

09 lip 2009 - 16:37:19

Cóż, nie pozostaje mi nic innego jak współczuć Ci,

niektore panny to mają tupet ;/





dziś wszystko 15% taniej ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Buty troszke zdarte!!!

09 lip 2009 - 16:40:34

niemiło

zgłoś Administracji http://szafa.pl/profil/pomoc ale najpierw postaraj się skontaktować z tamtą dziewczyną i zapytaj co z pieniędzmi niech prześle potwierdzenie przelewu skoro wysłała

ja ma dziś podobną sytuację

dostałam poplamioną na żółto i śmierdzącą tunikę - napisałam grzecznie szafowiczce że tak się nie robi, że tunika mi się podoba i ją upiorę ale jak plamy nie zejdą to odeślę na jej koszt - i wiecie co? JESZCZE MA DO MNIE PRETENSJE ! ręce opadają! dziewczyna ma o ile dobrze pamiętam ponad 50 pozytywów
chciałam wystawić bez szału ale chyba wystawię lipe

Buty troszke zdarte!!!

09 lip 2009 - 16:42:28

na czarna liste ja ! :D

Buty troszke zdarte!!!

09 lip 2009 - 16:44:18

uups... no faktycznie to nie troszkę....^^

Buty troszke zdarte!!!

09 lip 2009 - 16:44:51

Cytat
CHRUPEK
niemiło

zgłoś Administracji http://szafa.pl/profil/pomoc ale najpierw postaraj się skontaktować z tamtą dziewczyną i zapytaj co z pieniędzmi niech prześle potwierdzenie przelewu skoro wysłała

ja ma dziś podobną sytuację

dostałam poplamioną na żółto i śmierdzącą tunikę - napisałam grzecznie szafowiczce że tak się nie robi, że tunika mi się podoba i ją upiorę ale jak plamy nie zejdą to odeślę na jej koszt - i wiecie co? JESZCZE MA DO MNIE PRETENSJE ! ręce opadają! dziewczyna ma o ile dobrze pamiętam ponad 50 pozytywów
chciałam wystawić bez szału ale chyba wystawię lipe


wow buty jakaś masakra powiedzcie jak tak można być takim człowiekiem...oszukiwać...w ten sposób???
Chrupek współczuje również...nie rozumiem skąd te ataki ludzi jak mówi się coś grzecznie ... skąd ta od razu wrogość itp. chyba lepiej wyjaśnić sytuacje.

Buty troszke zdarte!!!

09 lip 2009 - 16:45:13

ja miałam podobny przypadek. Kupiłam buty i na pierwszym wyjściu mi się cale rozkleiły. Szewc co prawda mi je skleił, ale sam przyznał że ktoś już je sam domowym sposobem podklejał. Nie zgłaszałam już tego szafowiczce bo wcześniej wystawiłam jej już pozytywa. Buty po transakcji leżały 2tyg w szafie i czekały na okazję więc sprawa była przedawniona. Teraz przy wymianach lub kupnie proszę o szczegółowe zdjęcia.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Buty troszke zdarte!!!

09 lip 2009 - 16:47:32

Cytat
tygrysek241

wow buty jakaś masakra powiedzcie jak tak można być takim człowiekiem...oszukiwać...w ten sposób???
Chrupek współczuje również...nie rozumiem skąd te ataki ludzi jak mówi się coś grzecznie ... skąd ta od razu wrogość itp. chyba lepiej wyjaśnić sytuacje.

już raz dostałam zasikaną spódnicę a teraz ta tunika - czy one na złość mi to robią czy co??
Tylko nie wiedzą z kim zaczynają bo ja jestem miła ale do czasu jak mnie któraś w końcu wkur...zy to popamiętają mnie!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-09 16:47 przez CHRUPEK.

Buty troszke zdarte!!!

09 lip 2009 - 16:52:36

Wiesz możliwe, że wpłaciła, poczta miała ostatnio opóźnienia, kasa ode mnie szła niecałe 2tyg.. :/

Buty troszke zdarte!!!

09 lip 2009 - 16:58:35

to , że to kompletny brak szacunku co racja. ale widzicie tu kolejny dowód na to,że to my jesteśmy naiwne i stratne. I autorka posta ma rację, trzeba prosić o dodatkowe foty.

Buty troszke zdarte!!!

09 lip 2009 - 17:01:24

jejq... koszmar az strach tu co kolwiek kupowac i wymieniac sie!!! chyba skoncze z szafa!

Buty troszke zdarte!!!

09 lip 2009 - 17:03:44

A co do nie miłych osób i nie ciekawych rzeczy z szafy to wymieniłam się kiedyś z dziewczyna nową bluzą za (niby) srebny pierscionek -bo w opisiem byo że jest srebny i podana była nawet proba 925... Ale jak dostałam przeszyłkę to się przestraszyłam bo stracilam swoją rzecz a dostałamPĘKNIĘTY (!!!!!) a raczej całkowicie PRZERWANY (!!!!!) pierścionek a na dodatek on w ogóle nie był srebny! :/

zweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Buty troszke zdarte!!!

09 lip 2009 - 17:08:35

Treść posta została usunięta automatycznie

Buty troszke zdarte!!!

09 lip 2009 - 18:05:02

Sprawa trafila do administracji, a kiedy sie ta osoba o tym dowiedziala to wyslala mi potwierdzenie wplaty :)) Nic na nim nie widac wiec nawet nie wiem kiedy to wplacila.. Podejrzewam ze dopiero wczoraj, lub przedwczoraj.. A nie jak pisala tydzien temu...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

OKkkkk.....:/