Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PSYCHOLOG PSYCHOTERAPEUTA WARSZAWA

11 cze 2016 - 20:22:19

Myślę, że czasami wystarczy dobry przyjaciel i szczera rozmowa.Mnie pomaga, a również jestem po sporym załamaniu z wiecznym płaczem w tle

PSYCHOLOG PSYCHOTERAPEUTA WARSZAWA

02 wrz 2016 - 00:07:10

jak dla mnie sprawdziła się pani Ewa Guzowska - MY MIND.
Świetne podejście do ludzi i już po kilku wizytach zauwazylem u siebie poprawe:)
Polecam zajrzec!

PSYCHOLOG PSYCHOTERAPEUTA WARSZAWA

03 mar 2017 - 22:25:59

A czy z Krakowa znacie kogoś sprawdzonego? Podobno ten psychoterapeuta myszkowska-litwa.pl zbiera dobre opinie ale może moglibyście jeszcze kogoś polecić?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-08 22:55 przez yingyangaaa.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 3/5

PSYCHOLOG PSYCHOTERAPEUTA WARSZAWA

07 lip 2017 - 12:44:30

Cytat
darus111
Ja byłam u psychoterapeuty Lidii Krotoszyńskiej w Psychologgia. Miałam dość spore problemy w pracy, czułam się niespełniona, mówiąc wprost nie miałam jakichkolwiek chęci na poprawę. Czułam że czas najwyższy na zmianę ale nie potrafiłam sama podjąć jakichkolwiek kroków. Pani Lidia dobrze mi wszystko przedłożyła. Przede wszystkim małe kroczki. Terapia z Panią Lidią to naprawdę przyjemne chwile, normalna rozmowa. W tym ośrodku pracują też inni specjaliści z innych dziedzin. www.psychologgia-plus.pl

moim zdaniem właśnie Psychologgia to dobry wybór, mojej mamie pomogła wyjść z ciężkiej depresji Pani Anna Bielecka. Byliśmy zadowoleni z efektów terapii.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 4/5

PSYCHOLOG PSYCHOTERAPEUTA WARSZAWA

28 wrz 2017 - 14:03:13

Ja mogę polecić poradnię psychoterapii CoTam? która znajduje się na warszawskim Targówku oraz na Bemowie.Podrzucam Ci adres ich stronki https://psychoterapiacotam.pl/ Moja siostra nie mogła dogadać się z mężem i chodziła do nich na terapię małżeńską.

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

PSYCHOLOG PSYCHOTERAPEUTA WARSZAWA

18 gru 2017 - 11:03:52

Jeśli problem nie jest poważny, to raczej powinna wystraszać terapia zdalna, taka przez internet - podobno jest dość skuteczna i dla wielu też wygodniejsza, nie trzeba bowiem wychodzić z domu. Na psychomedic.online prowadzą takie terapie, numer do nich 22 254 54 54 - potrzebne są jednak do nich mikrofon i kamerka.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-23 10:25 przez tereskao.

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 5/5

PSYCHOLOG PSYCHOTERAPEUTA WARSZAWA

16 maj 2018 - 13:43:56

Jesli jest problem to na pewno warto wybrać się do psychologa. WIele osób wstydzi się takiej wizyty, ale naprawdę nie ma się co wstydzić tylko warto sobie pomóc. Sama przez lata zmagałam sie z depresja.Ba, nawet nie widziałam,ze to depresja. Po prostu byłam smutna, zrezygnowana. I zmęczona. W koncu do wizyty u psychologa nakłoniła mnie koleżanka, która widziała,że coś jest nie tak.
Chodziłam w Warszawie na Limanowskiego do strefy myśli do pana psychologa Goca



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-06-04 09:05 przez wazerb.

PSYCHOLOG PSYCHOTERAPEUTA WARSZAWA

03 wrz 2018 - 12:36:28

Jesli to mozliwe to trzeba sobie pomoc we wlasnym zakresie. Mam na mysli mniej skomplikowane problemy. Mozna przeciez bez problemu znalezc mnostwo artykulow tematycznych odnosnie bardziej znanych zaburzen.

PSYCHOLOG PSYCHOTERAPEUTA WARSZAWA

25 lut 2019 - 13:14:20

Jeśli ktoś faktycznie ma problem to taka samoterapia nie ma sensu. Serio. I nie ma tu znaczenia ile artykułów przeczytasz i ile porad zastosujesz w swoim życiu. Efekt może być odwrotny i cała akcja może przynieść tylko większe szkody... Wiem co piszę. bo próbowałam. I dopiero pomoc psychologa przyniosła realne efekty.
mniszka13 - jeśli nadal szukasz pomocy odezwij się do psycholog Katarzyny Stefaniak. Przyjmuje w Warszawie na ul. Polnej 3a/25. Tu masz też numer: 500 831 957. Dla mnie była ogromnym wsparciem.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

PSYCHOLOG PSYCHOTERAPEUTA WARSZAWA

26 lut 2019 - 18:12:25

Poszukaj dobrego specjalisty używając przeglądarki. Po opiniach łatwo coś znaleźć odpowiedniego.

PSYCHOLOG PSYCHOTERAPEUTA WARSZAWA

19 mar 2019 - 11:49:53

Nie ma sie co wstydzic takiej wizyty. Teraz ludzie chodza do psychloga w roznych sprawach .. szczegolnie jak mowimy o zwiazkach.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

PSYCHOLOG PSYCHOTERAPEUTA WARSZAWA

19 mar 2019 - 13:09:04

Tylko znalezc dobrego to wcale nie taka latwa sprawa. Szczegolnie w malych miasteczkach.

PSYCHOLOG PSYCHOTERAPEUTA WARSZAWA

29 mar 2019 - 19:51:54

Zgadzam sie z ta opinia. Niby tych gabinetow jest cala masa, a znalezc kogos znajacego sie na fachu wcale nie jest tak latwo. Zauwazylam tez wsrod znajomych coraz wiecej problemow w ich zwiazkach. Najczesciej dochodzi do zdrady w stosunku do drugiego partnera. Nie wiem jak to w rzeczywistosci wyglada, chociaz najczesciej wydaja sie poszkodowane przez ten proceder kobiety. Czytajac natomiast kilka artykulow na ten temat .. natknelam sie na informacje, ze wine ponosza obydwie plcie, procentowo podobnie to wychodzi. Wydaje mi sie, ze to wina braku dobrania sie z odpowiednia osoba .. ludzie nie dogaduja sie na dluzsza mete i wszystko upada. O rodzajach zdrady to juz osobna lektura - https://www.sensity.pl/zdrada/ poniewaz jest ich naprawde cala masa. Jeszcze pare lat temu uwazalo sie zdrade fizyczna za jedyny rodzaj .. z postepem technologicznym to pojecie nabralo nowego znaczenia. Zainteresowanych odsylam do artykulu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-04-10 11:19 przez martastarosta.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

PSYCHOLOG PSYCHOTERAPEUTA WARSZAWA

06 cze 2019 - 16:11:07

Psycholog jest niestety niezbędny w dzisiejszych czasach. Bez niego ani rusz.

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

PSYCHOLOG PSYCHOTERAPEUTA WARSZAWA

25 lut 2022 - 13:01:14

Na początku to przeważnie właśnie tak wygląda, że psycholog praktycznie nic nie mówi. Ale najlepiej słuchać się intuicji - jeśli nie czujesz się w pełni rozumiana lub wysłuchana, możesz zmienić psychologa. To dość trudne, wiem z doświadczenia, bo kolejny też będzie na początku więcej słuchał, a mało mówił i może się po jakimś czasie okazać, że znowu pudło.
W Warszawie polecam kontakt z gabinetem Dialog https://www.psychiatrzy.warszawa.pl/ Mają wiele specjalistycznych poradnii zdrowia psychicznego.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-02-28 08:13 przez andraa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Adwokat z Łodzi - sprawa odszkodowawcza