Obecnie rozmawiamy o:

Meble

gorący temat

Samochód.

12 minut temu

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.568
Ostrzeżenia: 1/5

CZY WIERZYCIE I CZY SŁYSZAŁYŚCIE??

09 lip 2009 - 14:39:03

O roku 2012?? Że niby ma nastąpić zamiana biegunów ziemi co doprowadzi do zalania wysp, części japoni, USA??? Tak jak to kiedyś było z Atlantydą......I czy wierzycie w to że Egipcjanie sami nie stworzyli piramid tylko pomogła im w tym inna cywilizacja , którą czcili i którą my teraz nazywamy ich bogami??? I czy wiecie że kalendarz Majów i Egipcjan kończy się właśnie w 2012r??? Oni byli duzo barzdiej uzdolnieni od nas , znalazłam nawet na internecie jeden z hieroglifów, który przedstawia żarówkę...czy możliwe ze wiedzieli ze nastapi cos w 2012 r???

Piramidy nie były wybudowane ot tak sobie tylko dla faraonów...Co o tym sądzicie??


Tylko prosze o odpowiedzi NORMALNe a nie mieszanie mnie z błotem ok??? To jest tylko pytanie i kilka moich informacji....

CZY WIERZYCIE I CZY SŁYSZAŁYŚCIE??

09 lip 2009 - 14:41:46

ciekawe... mam nadzieje jednak, że w 2012 nie będzie się nic złego działo.! a o tych majach tez słyszalam że wszystko z wyprzedzeniem wiedzieli...

CZY WIERZYCIE I CZY SŁYSZAŁYŚCIE??

09 lip 2009 - 14:44:50

ja tam wierze w ufo :D ale co do końca swiata to nie, byc może ta data coś oznacza np spotkanie z inna cywilizacja albo cos takiego

zweryfikowana
Posty: 1.568
Ostrzeżenia: 1/5

CZY WIERZYCIE I CZY SŁYSZAŁYŚCIE??

09 lip 2009 - 14:47:20

J w koniec świata też nie wierzę :) Tylko wąłsnie ta zmiana biegunów mnie zastanawia...A UFO istnieje napewno i te znaki na tych polach uważam ze coś oznaczają czego my niestety nie rozumiemy.

CZY WIERZYCIE I CZY SŁYSZAŁYŚCIE??

09 lip 2009 - 14:53:40

w koniec świata w 2012 nie wierze juz tyle dat było też mówiono o końcu świata np. 20.02.2002, 06.06.2006, 2000, zaćmienie słońca parę lat temu i tak caly czas
a o tym wszystkim co piszesz też już kiedys czytałam w necie posłuchaj przepowiednie jackowskiego albo poogladaj strefe tajemnic o końcu świata czytam i ogladam z ciekawości co tam mówią ale szczerze to nie wierzę w ten koniec:)

CZY WIERZYCIE I CZY SŁYSZAŁYŚCIE??

09 lip 2009 - 14:55:02

nie wiem kiedy i nie chce wiedzieć ale znaki z niebios są podejrzane to co p.łata ostatnio pogoda przyczynia się do zagłady zmienia się klimat niema zimy lata też okresu przejściowego również więc tak jak mówi jedna z wielu przepowiedni podajże królowej Saby nie chce poprzekręcać świata nie zniszczą wojny tylko kataklizmy i sami na wzajem się pozabijamy brat brata siostra siostrę syn ojca ojciec syna coraz więcej się słyszy ojciec pobił córkę itp, więc coś w tym jest

ps,ciekawy wątek założyłaś

zweryfikowana
Posty: 1.568
Ostrzeżenia: 1/5

CZY WIERZYCIE I CZY SŁYSZAŁYŚCIE??

09 lip 2009 - 14:55:04

Cytat
joacze7
w koniec świata w 2012 nie wierze juz tyle dat było też mówiono o końcu świata np. 20.02.2002, 06.06.2006, 2000, zaćmienie słońca parę lat temu i tak caly czas
a o tym wszystkim co piszesz też już kiedys czytałam w necie posłuchaj przepowiednie jackowskiego albo poogladaj strefe tajemnic o końcu świata czytam i ogladam z ciekawości co tam mówią ale szczerze to nie wierzę w ten koniec:)

ok zaraz poszukam ):_P

zweryfikowana
Posty: 1.568
Ostrzeżenia: 1/5

CZY WIERZYCIE I CZY SŁYSZAŁYŚCIE??

09 lip 2009 - 14:58:40

Cytat
pucholincia
nie wiem kiedy i nie chce wiedzieć ale znaki z niebios są podejrzane to co p.łata ostatnio pogoda przyczynia się do zagłady zmienia się klimat niema zimy lata też okresu przejściowego również więc tak jak mówi jedna z wielu przepowiedni podajże królowej Saby nie chce poprzekręcać świata nie zniszczą wojny tylko kataklizmy i sami na wzajem się pozabijamy brat brata siostra siostrę syn ojca ojciec syna coraz więcej się słyszy ojciec pobił córkę itp, więc coś w tym jest

ps,ciekawy wątek założyłaś

Dzieki:) Nigdy mnie to nie interesowało ale chłopak zaczął czytac i opowiadac mi o tych rózych rzezcach wiec sama nie wiem...A pogoda i inne rzeczy rzeczywiście zmieniają sie i to bardzo. Patzrąc na Polskę prawdziwej zimy to ja juz dawno nie widzialam lato też takie srednie. Na ziemi kataklizmy począwszy od tsunami i konczywszy na niewyjaśnionych kataklizmach lotniczych...Klimat pogoda atmosfera płata figle....

CZY WIERZYCIE I CZY SŁYSZAŁYŚCIE??

09 lip 2009 - 15:03:33

ja w te rzeczy nie bardzo wierzę, ale przyznam, że troszku sieją panikę... Ale jednak wolałabym patrzeć jak rośnie moje dziecko... wiec wolę się nie zagłebiać i myślec co bedzie w 2012- napewno tv będe miala zajęty ze wzgledu na mecze - to wiem napewno :D

CZY WIERZYCIE I CZY SŁYSZAŁYŚCIE??

09 lip 2009 - 15:04:48

ja tak czesto sie zastanawiam ............i tak bardzo jestem ciekawa o czym my Ludzie jeszcze nie wiemy ,tyle jeszcze rzeczy przed nami które pewnie nie raz cały swiat zadziwią ,tak naprawde jak my mało wiemy o wszechswiecie .... tak jak o naszym mózgu który podobno wykorzystujemy tylko w ok 5 % a gdzie reszta.....czego jeszcze nie wiemy ciekawe...:)

Pomyślcie wszystko ma swój koniec i początek niech któras znajdzie mi chodz jedna rzecz która nie ma końca

zacznijmy od zwyczajnego patyka ma 2 końce,ludzie sie starzeją , przedmioty, nawet plastik który i moze w ziemi kilkaset lat przelezy to i tak kiedys bedzie jego koniec,zwierzeta , wszystko ma swój poczatek i koniec chyba tylko to jest jedyna prawda która znamy wiec co ze swiatem,gdzie jest koniec kosmosu, wedle porządku swiata musi byc tylko jak znajdziemy jego koniec odrazu znajdziemy i poczatek ,tylko i tu znowu pytanie czego to bedzie początek???? OSZALEĆ MOŻŃA hahaha:)

CZY WIERZYCIE I CZY SŁYSZAŁYŚCIE??

09 lip 2009 - 15:06:42

ja juz to dawno temu slyszalam zadna nowosc;D

CZY WIERZYCIE I CZY SŁYSZAŁYŚCIE??

09 lip 2009 - 15:08:18

to cały czas słychać odkąd pamiętam ..
moja mama w latach 80 ątych też o tym słyszaała.;)
nie ma czegoś takiego jak koniec świata :

CZY WIERZYCIE I CZY SŁYSZAŁYŚCIE??

09 lip 2009 - 15:09:54

A ja tam myślę, że ludzie sobie sami zafundują swój koniec, przyroda nie zdąży...
Jesteśmy tak zdegenerowani, tak zadufani w sobie i tak opętani żądzą władzy, że jeden z drugim nam ten koniec świata załatwi przyciskając parę guzików... Nie wiem w sumie, co gorsze, bo efekt będzie ten sam :(

zweryfikowana
Posty: 1.568
Ostrzeżenia: 1/5

CZY WIERZYCIE I CZY SŁYSZAŁYŚCIE??

09 lip 2009 - 15:10:04

Pewne jest jedno cywilizacja Majów i Egipcjan wiedziała więcej od nas i to jest barzdo dziwne ....mieli bardzo precyzyjne obliczenia , matematykę niezwykle rozwiniętą ..piramidy są wybudowane bardzo precyzyjnie i w konstrukcji i względem układu planetarnego ...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Buty troszke zdarte!!!