Obecnie rozmawiamy o:

wyposazenie gastronomi

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam, poszukuję kogoś kto wykonuje nadruki na bawełnie lub satynie bawełnianej, chodzi po prostu o to by grafikę przenieść na materiał a następnie zszyć więc powinno być trwałe oraz przyjemne w dotyku. czy znacie sie na technika nadruku i możecie podpowiedzieć coś?

O ja też się chętnie dowiem:)

Zależy jaką techniką - ręcznie malowane, sitodruk, naklejki, naprasowanki, termotransfer...

ręcznie malowane odpada-konkretnie chodzi o nadruki na poscieli-więc nie może być"inwazyjne";(chropowate)a musi być trwałe

No to druk pigmentowy, transferowy lub reaktywny.

to teraz pytanie kogoś kto jest zielony w temacie:chcę przenieść na tkaninę coś co sama narysowałam -markerem na kartce(typowe handwriting i jakiś prosty rysunek)-jak przygotować swój rysunek-w jakim formacie,programie itd żebym mogła się zgłosić ztym do firmy robiącej takie rzeczy???nie jestem mocna w programach graficznycznych i się na tym nie znam ,ale chętnie się nauczę

Akurat tak jak już zostało to powyżej napisane to również do takich czynności używa się maszyny sitodrukowe. Ja jestem zdania, że bardzo dobrym rozwiązaniem jest ich zakup w https://mediadesign.pl/urzadzenia-i-maszyny-drukarskie/maszyny-do-sitodruku i na pewno będziemy z tego wyboru bardzo zadowoleni.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

E- mail