Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

35 minut temu

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy są tu dziewczyny które nie idą na swoją tegoroczną studniówkę?

Sama nie wiem czy iść bo argument ,że taka impreza zdarza się raz na życie średnio do mnie przemawia,wiele rzeczy zdarza się raz w życiu i to możliwe ,ze o wiele lepszych.

Powody dla których nie wiem czy pójdę:
Studniówka jest w szkole a cena i tak dosyć wysoka bo ponad 300zł
Do tego inne wydatki typu sukienka,buty,fryzjer,kosmetyki(bo ogólnie ich nie używam to nie mam wcale,pończoszki itp więc może się zakręcić nawet do 800zł?No moze być też mniej ale chce się wyjątkowo wyglądać a rodzice mogliby mi w sumie dać trochę ale nie chcę ich naciągać
Do szczególnie zamożnych nie należę,dorabiam po szkole na jakieś ciuszki bo to kupuję sama (inaczej musiała bym odmówić sobie ich i wpłacić na studniówkę
Z klasy nie idzie już kilka osób,zresztą klasa jest na tyle niezgrana ,że nauczyciele mówią ,ze to jeden z najgorszych roczników;/
TAK WIĘC nie wiem czy lepiej iść i wydać tyle kasy aby spędzić te parę godzin w towarzystwie osób ,które za sobą nie przepada czy
Zrobić super imprezkę z chłopakiem we własnym gronie przyjaciółki do tego odłożyć na jakieś ciszki


Dodam ,że byłam na studniowce mojego chłopaka i było fajnie tyle ,ze znałam się z jego klasą i wszystcy się bardzo lubili:)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-21 17:04 przez pinaples.

Ja nie poszłam na swoją studiówkę i szczerze powiem że nie żałuje mimo że pół klasy się nią zachwycało

moim zdaniem powinnaś isc

jak ja mialam studniowke dosyc duzo osob nie poszlo. niestety ale to jest jednak duzy wydatek i nie kazdego na to stac. to jest smutne ze nie wszyscy moga sobie na to pozwolic ze wzgledu na pieniadze..

idź, za parę lat możesz żałować

Każdej klasie mówią,że jest najgorsza w szkole :D
No nie wiem,rób jak chcesz,ja bym jednak poszła i idę,u mnie w klasie idą wszyscy, czyli 29 osób :) Z całej szkoły jak na razie nie idą tylko 4 osoby, więc..

Cytat
irracjonalnna
Ja nie poszłam na swoją studiówkę i szczerze powiem że nie żałuje mimo że pół klasy się nią zachwycało

Ja dokładnie tak samo, a wszyscy mi wróżyli że będę żałować;)

bez przesady, skoro jestes niezamlozna to nie musisz na sukienke wylozyc 300zł, mozesz cos w lumpie kupic ... albo po taniosci na all cos znalezc wiec koszt mozesz zamknac wlasciwie w kosztach tego co placisz w szkole..

ja tam tez na swojej nie byłam i wcale ale to wcale nie żałuję...

ja też chciałam nie iść, ale poszłam. Ale uważam ,że nawet gdybym nie poszła to bym tego nie załowała. Też nie miałam zbyt zgranej klasy.
Niektórzy uważają że trzeba iść bo to przecież "studniówka"- jedyna taka impreza, do mnie to tylko impreza nic więcej.

ja na Twoim miejscu zrobiłaby oddzielnie imprezkę;p skoro nie jesteś jakoś związana z tymi ludźmi to po co wydawać grubą kasę na imprezę z nimi? studniówki sa przereklamowane.

Na twoim miejscu wybrałabym tą drugą opcję: Zrobić super imprezkę z chłopakiem we własnym gronie przyjaciółki do tego odłożyć na jakieś ciszki

Też mam w tym roku studniówkę i nie idę na nią. Głównie dlatego, że nie mam z kim iść, a jestem no-lifem i nawet z własną klasą nie potrafiłam się zgrać ;/ bym się tylko nudziła więc wolę zostać w domu.

Ja na swojej byłam i było SUPER ;)
ajj poszłabym jeszcze raz...

hej ja rowniez mam w tym roku studniówke i tez nie ide tylko w naszej szkole wyniesie to ok 500 zł ; X
takze stwierdziałam ze nie wydam tyle kasy na jedną impreze wole sobie odłozyc na ciuszki lub na wakacje ;)

t

Ja żałuję, że poszłam na swoją. o wiele lepiej wybawiłam się na studniówce chłopaka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

filologia romańska Kraków