Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ubezpieczenie OC

21 wrz 2012 - 11:07:11

Na pewno niektóre z was mają już prawo jazdy i orientują się w tych wszystkich zawiłościach ubezpieczeniowych. Jestem totalnym laikiem, jeśli chodzi o oc stąd me pytanie, gdzie się najlepiej ubezpieczyć? Każdy z rodziny/znajomych ma swój typ, ale dla spokojności ducha, chcę jeszcze popytać. Gdzie byście radziły się ubezpieczyć??

Ubezpieczenie OC

21 wrz 2012 - 11:14:13

ja proponuje PZU :)
znana i sprawdzona firma:)
u mnie cała rodzina ma tam ubezpieczenie zarówno jak i auta to i do domu i polisę na życie:) jestem bardzo zadowolona z ich działalności..
( w sumie rodzice - bo ja tylko raz korzystałam z ubezpieczenia kiedy miałam wypadek i dostałam ładne odszkodoowanie ) Rodzice mieli dwa razy stłuczkę - raz daleko od domu i w przeciągu nawet nie godziny mieli zastępcze auto z pełnym bakiem i to nie byle gówno bo wypasione jakies nowsze = wiec polecam gorąco ;)

Ubezpieczenie OC

21 wrz 2012 - 11:16:18

ja wczoraj wykupiłam ubezpieczenie w biurze, przedstawicielka wyliczyła mi wysokosc ubezpieczenia w poszczególnych firmach, wybrałam najtańsza opcje, mam prawko nie cały rok wiec place bez zadnych zniżek, mianowicie zapłaciłam 870 zł w PTU, gdzie w link4 wyliczyli mi 1800, i oni uważaja sie za tania firme! eh!

Ubezpieczenie OC

21 wrz 2012 - 11:17:48

AXA Direct

Ubezpieczenie OC

21 wrz 2012 - 11:21:35

Idź do biura ubezpieczeń, tam ci wyliczą najtańsze OC:)
Jeśli chcesz jakieś dodatki, typu:assistance lub AC, to radzę unikać Warty!!

Ubezpieczenie OC

21 wrz 2012 - 11:24:47

Cytat
bystrynka0507
ja wczoraj wykupiłam ubezpieczenie w biurze, przedstawicielka wyliczyła mi wysokosc ubezpieczenia w poszczególnych firmach, wybrałam najtańsza opcje, mam prawko nie cały rok wiec place bez zadnych zniżek, mianowicie zapłaciłam 870 zł w PTU, gdzie w link4 wyliczyli mi 1800, i oni uważaja sie za tania firme! eh!
A mój brat właśnie wybrał Link4, bo ze wszystkich firm oni zaproponowali mu najlepsze warunki... W MTU wymyślili chyba 250 zł więcej niż w Link4, nie mówiąc już o innych, bo to już był śmiech na sali.

Ubezpieczenie OC

21 wrz 2012 - 11:27:43

A ja mam link 4 i płacę jakieś 550 pln za rok .

Ubezpieczenie OC

21 wrz 2012 - 11:29:20

Dokładnie.. w biurach wyliczają najkorzystniejszą skłądkę OC :) Ja od zawsze korzystamz Compensy, jest najtańsza! ;P

Ubezpieczenie OC

21 wrz 2012 - 11:33:01

Tylko pamiętaj, że nie zawsze najtańsze ubezpieczenie będzie najlepsze... Często w razie kolizji jest problem z wypłatą odszkodowania. I raczej nie polecałabym tych wszystkich ubezpieczalni "na telefon".
Jestem ubezpieczona w PZU i jak do tej pory nie miałam problemów.

Ubezpieczenie OC

21 wrz 2012 - 14:49:56

Tu rowniez kazdy bedzie mial inna opinie:)

Ubezpieczenie OC

21 wrz 2012 - 15:26:37

Tez to przerabialam-okropnosc.Nie mialam nigdzie znizek.Az mam wspol. z mama i place duzo taniej w PZU OC i AC wychodzi mnie cos kolo 1200zl.Ale tak jak szukalam to rady byly,zeby OC brac tam gdzie najtaniej,a mnie wychodzilo w Axa.Natomiast AC to juz lepiej poczytac dobrze i byle nie na tel.

Pamietam tez jak szukalam to natrafilam na fajna oferte Ergo Hestia YOU CAN DRIVE,poczytaj.Ja niestety na to nie zalapalam sie,bo tam PJ trzeba miec od 2 lat.

Ubezpieczenie OC

21 wrz 2012 - 15:28:35

w ergo hestii najtaniej:) ( przynajmniej tak bylo)

Ubezpieczenie OC

21 wrz 2012 - 15:31:29

odechciewa mi się prawa jazdy jak sobie pomyślę o tych wszystkich kosztach dodatkowych :/

Ubezpieczenie OC

21 wrz 2012 - 15:35:19

Akurat wczoraj ubezpieczałam samochód, byłam u Agenta ubezpieczeniowego wyliczył mi gdzie będzie najtaniej i wyszło, że w Axa, tam też wykupiłam ubezpieczenie OC.

Ubezpieczenie OC

21 wrz 2012 - 15:37:17

Jeżeli chcesz wykupić tylko OC, to szukaj najtańszej firmy. Jeżeli dodatkowo chcesz jeszcze AC to PZU nie robi problemów z wypłacaniem odszkodowań.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

powinnam schudnąc? :/ foto