Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

tabernakula sklep

12 minut temu

zakupy internetowe

37 minut temu

Budowa domu

41 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ubezpieczenie OC

21 wrz 2012 - 11:07:11

Na pewno niektóre z was mają już prawo jazdy i orientują się w tych wszystkich zawiłościach ubezpieczeniowych. Jestem totalnym laikiem, jeśli chodzi o oc stąd me pytanie, gdzie się najlepiej ubezpieczyć? Każdy z rodziny/znajomych ma swój typ, ale dla spokojności ducha, chcę jeszcze popytać. Gdzie byście radziły się ubezpieczyć??

Ubezpieczenie OC

21 wrz 2012 - 11:14:13

ja proponuje PZU :)
znana i sprawdzona firma:)
u mnie cała rodzina ma tam ubezpieczenie zarówno jak i auta to i do domu i polisę na życie:) jestem bardzo zadowolona z ich działalności..
( w sumie rodzice - bo ja tylko raz korzystałam z ubezpieczenia kiedy miałam wypadek i dostałam ładne odszkodoowanie ) Rodzice mieli dwa razy stłuczkę - raz daleko od domu i w przeciągu nawet nie godziny mieli zastępcze auto z pełnym bakiem i to nie byle gówno bo wypasione jakies nowsze = wiec polecam gorąco ;)

Ubezpieczenie OC

21 wrz 2012 - 11:16:18

ja wczoraj wykupiłam ubezpieczenie w biurze, przedstawicielka wyliczyła mi wysokosc ubezpieczenia w poszczególnych firmach, wybrałam najtańsza opcje, mam prawko nie cały rok wiec place bez zadnych zniżek, mianowicie zapłaciłam 870 zł w PTU, gdzie w link4 wyliczyli mi 1800, i oni uważaja sie za tania firme! eh!

Ubezpieczenie OC

21 wrz 2012 - 11:17:48

AXA Direct

Ubezpieczenie OC

21 wrz 2012 - 11:21:35

Idź do biura ubezpieczeń, tam ci wyliczą najtańsze OC:)
Jeśli chcesz jakieś dodatki, typu:assistance lub AC, to radzę unikać Warty!!

Ubezpieczenie OC

21 wrz 2012 - 11:24:47

Cytat
bystrynka0507
ja wczoraj wykupiłam ubezpieczenie w biurze, przedstawicielka wyliczyła mi wysokosc ubezpieczenia w poszczególnych firmach, wybrałam najtańsza opcje, mam prawko nie cały rok wiec place bez zadnych zniżek, mianowicie zapłaciłam 870 zł w PTU, gdzie w link4 wyliczyli mi 1800, i oni uważaja sie za tania firme! eh!
A mój brat właśnie wybrał Link4, bo ze wszystkich firm oni zaproponowali mu najlepsze warunki... W MTU wymyślili chyba 250 zł więcej niż w Link4, nie mówiąc już o innych, bo to już był śmiech na sali.

Ubezpieczenie OC

21 wrz 2012 - 11:27:43

A ja mam link 4 i płacę jakieś 550 pln za rok .

Ubezpieczenie OC

21 wrz 2012 - 11:29:20

Dokładnie.. w biurach wyliczają najkorzystniejszą skłądkę OC :) Ja od zawsze korzystamz Compensy, jest najtańsza! ;P

Ubezpieczenie OC

21 wrz 2012 - 11:33:01

Tylko pamiętaj, że nie zawsze najtańsze ubezpieczenie będzie najlepsze... Często w razie kolizji jest problem z wypłatą odszkodowania. I raczej nie polecałabym tych wszystkich ubezpieczalni "na telefon".
Jestem ubezpieczona w PZU i jak do tej pory nie miałam problemów.

Ubezpieczenie OC

21 wrz 2012 - 14:49:56

Tu rowniez kazdy bedzie mial inna opinie:)

Ubezpieczenie OC

21 wrz 2012 - 15:26:37

Tez to przerabialam-okropnosc.Nie mialam nigdzie znizek.Az mam wspol. z mama i place duzo taniej w PZU OC i AC wychodzi mnie cos kolo 1200zl.Ale tak jak szukalam to rady byly,zeby OC brac tam gdzie najtaniej,a mnie wychodzilo w Axa.Natomiast AC to juz lepiej poczytac dobrze i byle nie na tel.

Pamietam tez jak szukalam to natrafilam na fajna oferte Ergo Hestia YOU CAN DRIVE,poczytaj.Ja niestety na to nie zalapalam sie,bo tam PJ trzeba miec od 2 lat.

Ubezpieczenie OC

21 wrz 2012 - 15:28:35

w ergo hestii najtaniej:) ( przynajmniej tak bylo)

Ubezpieczenie OC

21 wrz 2012 - 15:31:29

odechciewa mi się prawa jazdy jak sobie pomyślę o tych wszystkich kosztach dodatkowych :/

Ubezpieczenie OC

21 wrz 2012 - 15:35:19

Akurat wczoraj ubezpieczałam samochód, byłam u Agenta ubezpieczeniowego wyliczył mi gdzie będzie najtaniej i wyszło, że w Axa, tam też wykupiłam ubezpieczenie OC.

Ubezpieczenie OC

21 wrz 2012 - 15:37:17

Jeżeli chcesz wykupić tylko OC, to szukaj najtańszej firmy. Jeżeli dodatkowo chcesz jeszcze AC to PZU nie robi problemów z wypłacaniem odszkodowań.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

powinnam schudnąc? :/ foto