Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

opłaty allegro

16 wrz 2012 - 10:16:25

mam pytanie, bo przyszły mi opłaty allegro, które miałam zapłacić do 14 września, ale nie zapłaciłam, dziś przyszło mi upomnienie. Obecnie nie mam pieniążki żeby to zapłacić, więc chcialabym was zapytac czy nie byloby problemem jakbym zaplacila za 2 tygodnie? Zalegałyscie kiedys z wplata?

opłaty allegro

16 wrz 2012 - 10:18:44

Ja zalegałam miesiąc czasu między czasie przyszło mi ze dwa upomnienia , raz mialam zablokowane konto ale wyjasniłam im dlaczego nie oplacilam i odblokowali.

opłaty allegro

16 wrz 2012 - 10:19:35

wplate musisz uregulowac do konca wrzesnia bo juz 1 pazdziernika zablokuja ci sprzedaz.

opłaty allegro

16 wrz 2012 - 10:20:07

Ja raz miałam rachunek 11zł, a na koncie tylko dyszkę wiec wpłaciłam te 10zł, a oni mnie sądem zaczęli straszyć ;)
Ale to było właśnie po jakiś dwóch tygodniach od terminu zapłaty.

opłaty allegro

16 wrz 2012 - 10:22:17

Napisz do allegro , moze ci wtedy nie zablokują konta

opłaty allegro

16 wrz 2012 - 10:25:09

pewnie przyjdzie 2 upomnienie

opłaty allegro

16 wrz 2012 - 10:26:12

nic nie pisz....zapłać jak będziesz miała....ja kiedyś ponad miesiąc i żyję, konto mam aktywne. allegro to nie urząd skarbowy. poczekają:)

opłaty allegro

16 wrz 2012 - 10:27:33

Ja notorycznie zalegam z opłatami, bo po prostu zapominam o tym majlu. Zwykle przypominam sobie dopiero jak dostanę maila, że zablokowali mi sprzedaż. Wtedy płacę i wszystko jest ok :)

opłaty allegro

16 wrz 2012 - 10:28:15

Mój kuzyn nie zapłacił, bo usunął wiadomość przez przypadek na jakie konto i ile i przyszło mu wezwanie do sądu o 10zł :)

opłaty allegro

16 wrz 2012 - 10:30:20

Cytat
0ldkicz
Mój kuzyn nie zapłacił, bo usunął wiadomość przez przypadek na jakie konto i ile i przyszło mu wezwanie do sądu o 10zł :)

To nie jest żadne tłumaczenie, bo wystarczy zalogować się na swoje konto na all i tam w zakładkach również jest należność + nr konta ;)

opłaty allegro

16 wrz 2012 - 10:31:10

mi przyszło że działania windykacyjne podejmą :p

opłaty allegro

16 wrz 2012 - 10:57:23

Głupoty piszecie, że zapominacie. Allegro ZAWSZE wysyła e-maile w okolicach 7, 14 i czasami dodatkowo 1 dnia miesiąca - przynajmniej mi. Przysyłają też przedsądowe wezwania do zapłaty POCZTĄ pod adres rejestracyjny. Nie wspominając już o tym, że jest przecież zakładka RACHUNKI, w której jest wszystko czarno na białym, z numerem rachunku do wpłaty, plus możliwość wpłaty błyskawicznej przez PayU... Ja płacę im dopiero jak zablokują mi możliwość wystawiania, albo całkowicie konto i automatycznie po wpłacie wszystko jest odblokowywane i śmiga.
A jeszcze dodam, że jak blokują konto to przekazują sprawę do działu windykacji. Wtedy wysyłają na numer podany w allegro smsa, że należy się skontaktować pod numerem takim i takim, wysyłają też e-maile i każą płacić na ich rachunek a nie na allegro. Kwota jest tam troszkę wyższa, ale ja i tak płacę na allegro, najlepiej właśnie przez pay. Ten termin, w którym trzeba się zmieścić z płatnością, zanim na serio przekażą sprawę do sądu, jest naprawdę bardzo bardzo długi...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-16 11:02 przez zoya.

opłaty allegro

16 wrz 2012 - 23:30:33

jak można zapomnieć ehe. spoko zablokują Ci tylko konto ;) Zapłacisz to odblokują. Tyle że musisz się pośpieszyć bo po jakimś czasie blokuja trwale.

opłaty allegro

16 wrz 2012 - 23:32:50

Ja zawsze zalegam, płace dopiero jak mi list przysyłają.

opłaty allegro

16 wrz 2012 - 23:32:55

i to ile razy zalegałam:d
spokojnie,masz 3 m-ce na to:D potem dostaniesz pismo do domu,że jak nie zapłacisz to trafisz do windykacji

Cytat
Nenson
Ja zawsze zalegam, płace dopiero jak mi list przysyłają.

hehe,raz tak miałam :D ale z reguły wpłacam dopiero jak mi blokują konto:D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-16 23:37 przez lawerna.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Brak kontaktu...