Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zaraz pewnie dostanę jakiś pojazd, że nie czytałam wcześniej forum, że nie szukałam wątków, ale idą drogą na skróty, bo mi spieszno ;) Mam pytanie, ile trwa weryfikacja konta, a wpłaciłam pieniądze z Mbanku wpisując poprawny tytuł przelewu i dane na sto procent się zgadzają, czekam już którąś godzinę i akurat wtedy kiedy mam czas chciałam powystawiać kilka rzeczy i uciekać na piątkowe odprężanie :) A tu klops ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-14 16:41 przez kleostars.

Pewnie zależy od banku i od szafy. Nie wiem jaki był bank do którego wpłacałaś ale mbank ma wychodzące sesje o 05:55, 9:55, 13:25 potem przelew musi zaliczyć przychodzącą sesje w drugim banku... i dopiero znajdzie się na koncie. Potem informacja poleci do szafy..... nie liczyłabym na to że dziś uda ci się coś wystawić.

Zgadzam się, jednak z mbanku do mbanku przelew leci 3 sekund, wiem bo sprawdzałam i to dziwne, że nadal nic nie zostało zweryfikowane, bo sesję owszem są 3 mbanku ale dotyczy to innych banków, nie jego własnych :D I kurczę nie dołuj, że dziś już nic nie wstawię :D

Cytat
kleostars
Zgadzam się, jednak z mbanku do mbanku przelew leci 3 sekund, wiem bo sprawdzałam i to dziwne, że nadal nic nie zostało zweryfikowane, bo sesję owszem są 3 mbanku ale dotyczy to innych banków, nie jego własnych :D I kurczę nie dołuj, że dziś już nic nie wstawię :D
Z mbanku do mbanku fakt leci szybko, bo to nie są sesje międzybankowe ;)

Ale jeśli konto na które wpłacałaś te 3pln było w innym banku, to przelew musi czekać na sesje.

No i tu jest pies pogrzebany, bo szafa ma konto w mbanku i nie wiem dlaczego ta weryfikacja leci jak krew z nosa :D

Cytat
kleostars
No i tu jest pies pogrzebany, bo szafa ma konto w mbanku i nie wiem dlaczego ta weryfikacja leci jak krew z nosa :D
Widać szafa jak zwykle stwarza problemy... a w info o weryfikacji piszą "przebiegnie szybko" :D

Ja chyba pare dni czekałam, ale dokładnie nie pamiętam bo to dawno było

Cytat
-potui
Cytat
kleostars
No i tu jest pies pogrzebany, bo szafa ma konto w mbanku i nie wiem dlaczego ta weryfikacja leci jak krew z nosa :D
Widać szafa jak zwykle stwarza problemy... a w info o weryfikacji piszą "przebiegnie szybko" :D

Pozostaję mi w takim razie cierpliwe czekać i wypić jednego głębszego na uspokojenie :D

Cytat
kleostars
No i tu jest pies pogrzebany, bo szafa ma konto w mbanku i nie wiem dlaczego ta weryfikacja leci jak krew z nosa :D

bo weryfikacje przeprowadzane są do godziny 16 albo 15. to zależy o której wpłaciłaś kasiurkę



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-14 16:49 przez MoniqueJulie.

Cytat
MoniqueJulie
Cytat
kleostars
No i tu jest pies pogrzebany, bo szafa ma konto w mbanku i nie wiem dlaczego ta weryfikacja leci jak krew z nosa :D

bo weryfikacje przeprowadzane są do godziny 16 albo 15. to zależy o której wpłaciłaś kasiurkę

Myślę, że spokojnie się zmieściłam w przedziale czasowym, kurka chyba Admin mnie nie lubi :D To pewnie przez tą Kleopatrę :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Była mojego chłopaka