Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

transportery taśmowe

19 minut temu

sprawdzony stomatolog

22 minut temu

sklep detailingowy

46 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
Alicja098
Zależy w jakim celu to robisz? Zgubiłaś telefon czy knujesz intrygę :P? Bo to ma znaczenie .

ani jedno ani drugie :) strona zapewne o cel nie zapyta ;)

Strona nie, ale w przypadku zgubienia firma HTC jest w stanie namierzyć telefon. Dlatego pytałam.

Naprawdę wierzycie, że da się w necie namierzyć czyjąś komórkę?
Hahashahahaahah!
Chyba musiałabyś być dobrym hakerem, bo normalny człowiek tego nie zrobi.
Takie dane są przechowywane przez operatorów sieci.
No, ewentualnie jak ktoś z fejsa pisze Ci wiadomość z komórki, to jest lokalizacja podana. Tyle. ;)

Wiem,że się da,ale nie wiem jak :P Jednak na pewno jest to możliwe w przypadku nowszych modeli telefonów

Jeden sposob, dzieki ktoremu da sie namierzyc jest dostepny, tylko trzeba sie nameczyc.
Wystarczy wiedziec z jakiego nadajnika korzysta obecnie (a raczej to bedzie wzor 3 nadajnikow). Od nich prostopadle trzeba poprowadzic linie (czyli z 3 katow), dzieki czemu namierzymy osobe z dokladnoscia do 10m.

w orange są takie usługi
gdzie jesteście? albo gdzie jest Twoje dziecko?

wysyła się sms-a i dostaje informacje o lokalizacji, ale osoba namierzana jest o tym informowana ( wiecej na stronie orange )

nie wiem jak w pozostałych sieciach, ale pewnie też są takie usługi

inna forma "sledzenia" podejrzewam, że nie przejdzie bez nakazu sądowego;)

Też mnie to kiedyś bardzo interesowało, ale w końcu nic nie znalazłam.
Coś mi się wydaje, że to nie jest możliwe niestety...

Jak zgubiłam tel. to też tak chciałam odnaleźć.Na necie się naszukałam i nic.Do Orange dzwoniłam to kolo powiedział,że na wn. policji.Poszłam na policje to się mnie pyta,ile komórka jest warta...i zaś nic,bo takie chodziły wtedy do 200zł.

Ot tak sobie nie namierzysz... nawet policja bez pytania nie może namierzać, więc odpuść...

Cytat
-potui
Ot tak sobie nie namierzysz... nawet policja bez pytania nie może namierzać, więc odpuść...



Dokładnie, to nawet policja musi mieć nakaz żeby namierzać. Przecież takie usługi w necie by nie przeszły. Byłyby niezgodne z prawem.

W orange jest opcja "gdzie jest moje dziecko". Ale wysyla sie wiadomosc na telefon dziecka.

wiem że w orange taka opcja jest, namierz moje dziecko czy coś tam takiego xd

w t-mobile jest opcja ze jak 2 osoby zglosza chec namierzania sie to na smsa z podanym przez siebie haaslem wysylaja sms-a gdzie jest ta druga osoba.

Gdyby to było takie proste...
Nie da się bez kontaktu z tym telefonem.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Farbująca sukienka