Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mieszkanie z teściową

24 sie 2012 - 10:23:23

Od grudnia prawdopodobnie bedę mieszkać u rodziców chłopaka. Mam pytanie mieszka któraś z Was z teściami? Jak układają się wasze stosunki? Zakładam tam mieszkać góra 5 lat. Myśle że w tym czasie coś odłożymy, weżmiemy kredyt i zaczniemy budować coś własnego.

Mieszkanie z teściową

24 sie 2012 - 10:26:37

Ja szczerze współczuję :)

Mieszkanie z teściową

24 sie 2012 - 10:27:52

ja mieszkam od roku z teściami ;) jest o tyle dobrze, że mają domek jednorodzinny, i my mamy piętro jakby dla siebie :) nienawidzę teścia, a teściowa jest znośna :) ale na szczęście za 2 tygodnie się wyprowadzamy(będziemy wynajmować mieszkanie)
takie sobie rozwiązanie, a 5lat to długo, ja bym nie dała rady.

Mieszkanie z teściową

24 sie 2012 - 10:28:53

Ja wytrzymałam miesiąc :P Aktualnie jesteśmy na samodzielnym mieszkaniu :D

Mieszkanie z teściową

24 sie 2012 - 10:29:14

Nigdy nie mieszkałam z teściami, ale było tutaj sporo wątków na ten temat, poszukaj. Opinie były niezbyt pochlebne... 5 lat to jest sporo, ale zależy też jakich masz teściów. W każdym bądź razie powodzenia - myślę, że będzie Ci potrzebne :)

Mieszkanie z teściową

24 sie 2012 - 10:29:45

jakoś jakbym miała wybierać to wolałabym mieszkać ze swoimi rodzicami;-) BO z teściową bywa różnie, a mama to mama.

Mieszkanie z teściową

24 sie 2012 - 10:30:19

Cytat
nicolenkaa
ja mieszkam od roku z teściami ;) jest o tyle dobrze, że mają domek jednorodzinny, i my mamy piętro jakby dla siebie :) nienawidzę teścia, a teściowa jest znośna :) ale na szczęście za 2 tygodnie się wyprowadzamy(będziemy wynajmować mieszkanie)
takie sobie rozwiązanie, a 5lat to długo, ja bym nie dała rady.
Mysle że 5 lat to max. Ja odrwotnie jego mama mnie denerwuje, strasznie zaborcza i wrzaskliwa osoba, a teściu to super spokojny człowiek.

Mieszkanie z teściową

24 sie 2012 - 10:31:27

pogratulowac ;) ja nigdy z tesciami bym nie mieszkala

zweryfikowana
Posty: 2.982
Ostrzeżenia: 2/5

Mieszkanie z teściową

24 sie 2012 - 10:31:29

Też mieszkam i mimo wszystko nie polecam :D

Mieszkanie z teściową

24 sie 2012 - 10:31:33

Cytat
karka2424
jakoś jakbym miała wybierać to wolałabym mieszkać ze swoimi rodzicami;-) BO z teściową bywa różnie, a mama to mama.
To samo moze powiedziec partner.

niezweryfikowana
Posty: 1.818
Ostrzeżenia: 1/5

Mieszkanie z teściową

24 sie 2012 - 10:31:48

ja miaszkam z tesciami kilka lat,w jednym domku ,chodz osobne wejscia,jak to zazwyczaj jest ,zdarzaja sie pewne problemiki :) ale ogolnie dogadujemy sie ,staramy sie nie włazic sobie w droge i szanowac ,swoje poglady :)

Mieszkanie z teściową

24 sie 2012 - 10:33:02

ja czuję że też mnie to czeka w niedługim czasie...spróbuję znalezc z chlopakiem inne rozwiazanie, ale zobaczymy


wydaje mi sie, ze gdy jest to opcja tymczasowa, zeby np. odlozyc czesc pieniedzy to ok, ale na dluzsza mete,czyli tak jak w waszym przypadku 5 lat to sporo

ale to sprawa indywidualna, moze akurat ma w porzadku rodzicow, ktorzy nie beda robic problemow

Mieszkanie z teściową

24 sie 2012 - 10:33:32

Cytat
natala000
Cytat
nicolenkaa
ja mieszkam od roku z teściami ;) jest o tyle dobrze, że mają domek jednorodzinny, i my mamy piętro jakby dla siebie :) nienawidzę teścia, a teściowa jest znośna :) ale na szczęście za 2 tygodnie się wyprowadzamy(będziemy wynajmować mieszkanie)
takie sobie rozwiązanie, a 5lat to długo, ja bym nie dała rady.
Mysle że 5 lat to max. Ja odrwotnie jego mama mnie denerwuje, strasznie zaborcza i wrzaskliwa osoba, a teściu to super spokojny człowiek.

wątpię, że wytrzymasz z taką osobą 5 lat. To jej dom, nic nie będziesz mogła powiedzieć, odezwać się, tylko cicho siedzieć jak mysz;-)

niezweryfikowana
Posty: 215
Ostrzeżenia: 2/5

Mieszkanie z teściową

24 sie 2012 - 10:33:39

Prędzej bym sobie w łeb rąbnęła niż zamieszkała z moimi teściami... :) Lepiej u swoich :P

niezweryfikowana
Posty: 398
Ostrzeżenia: 1/5

Mieszkanie z teściową

24 sie 2012 - 10:34:50

ja mieszkam od maja i jeśli o to chodzi to nie ma zle.. jedynie mama bawi dzieci ja jestem na końcówce ciąży mamy swój dół dla siebie czyli 2 pokoje z kuchnia i przedpokój osobne wejście ale mama ma 2 małych do pilnowania i codziennie siedzą u mnie po przynajmniej 2h a mnie to męczy bo chciałabym sobie od tego odpocząć a tu jeszcze nie moje dzieci które chcą u mnie jeść pić i wszystko inne, a pozatym jest codzienne pożyczanie to nie mam masła, wody,majonezu.... zero prywatności ale jak mały się urodzi to powiedziałam będe zamykała drzwi przed tymi małymi bo na dłuższą mete to denerwujące:/ nie moje dzieci a dbaj o nie czyli gotuj 2 razy na tydzień na jakieś 7 osób a mieszkam tylko z mężem ... płacimy mamie za prąd i wodę mieszkamy w ich domku ( bez kredytu) płacimy sami za gaz, utrzymanie, rzeczy sanitarne...
aaaa sami sobie robiliśmy tam remont nic nie dawali tzn nic nie mamy ich jedynie ściany które kładł mój mąż:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-24 10:37 przez melcia-16.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co sądzicie o...