Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Zapalenie pęcherza

22 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mini cooper, ktora ma? wady i zalety

13 sie 2012 - 14:07:37

hej, czy ktoraś z Was posiada mini coopera? albo kuzynka, kolezanka, mąz, kuzyn, wujek.. ?? potrzebuje opinie o tym autku, czy jest awaryjne, spalanie, jak sie nim jeździ itd.. czy oplaca sie kupic w benzynie bo diesla niechce znac. Zastanawiam się nad cooperem S (170 KM) i znalazlam takiego za 22 tys, czy to nie za tanio jak na coopera S ?? niechce trafic na jakiegos zloma a wiadomo mysle kupic uzywane.



Mini cooper, ktora ma? wady i zalety

13 sie 2012 - 14:11:16

nie mam pojęcie jak technicznie, ale też mi się marzy mini. Kiedyś sobie kupię :)

Mini cooper, ktora ma? wady i zalety

13 sie 2012 - 14:14:22

moje marzenie, taki mini cooper :)

Mini cooper, ktora ma? wady i zalety

13 sie 2012 - 14:27:16

Cytat
OxOanullkaOxO
poszukaj w google

szukalam , ale zbieraj jak najwiecej opini od wszystkich , zreszta nie ma informacji jakich potrzebuje jeszcze

Mini cooper, ktora ma? wady i zalety

24 lis 2012 - 19:30:21

ma go moj znajomy, nie narzeka, fajnie sie nim jezdzi, ma ponad 170 koni (e-ska) bo ten zwykly 120 , tylko drogie czesci.

zweryfikowana
Posty: 1.167
Ostrzeżenia: 1/5

Mini cooper, ktora ma? wady i zalety

24 lis 2012 - 19:33:00

niestety sie nie znam na samochodach wiec nie moge Ci pomoc, ale moze poczytaj gdzies na forach motoryzacyjnych?

Mini cooper, ktora ma? wady i zalety

24 lis 2012 - 19:39:01

moje marzenie, kiedyś je spełnię!:)
wydaje mi się, że cena jest podejrzanie niska:)

Mini cooper, ktora ma? wady i zalety

24 lis 2012 - 19:41:26

przed zakupem i tak podjedz z autem na komputerowa kontrole, zaplacisz stowke a bedziesz miala pewnosc ze wszystko ok:)

Mini cooper, ktora ma? wady i zalety

24 lis 2012 - 19:41:38

Ja mam.
Samochód spoko, wygląd interesujący.
Jednak na nasze drogi ten samochód się nie nadaje - niskie zawieszenie na zime w ogóle nie zdaje testu - poprzez koleiny śnieżne auto nie może wyjechać, łatwo się ślizga, wpada w poślizgi - dla dziewczyny zwłaszcza z małym stażem jazdy - wyjście z poslizgu jest wręcz niemożliwe. Na nasze polskie dziury rozklekotasz takie auto- kase zainwestujesz w amortyzatory itp.
Części drogie - samochód produkowany przez BMW więc jeżeli kupisz tanio to i tak CI na to nie wyjdzie ponieważ inwestujesz później w częsci.
Awaryjność - przez 4 lata ( auto z salonu ) nic mi się konkretnego nie zdarzyło oprócz podstawowych rzeczy użytkowania.
Polecałabym kupić w dieslu - auto niby małe ale swoje spalanie ma zwłaszcza przy tylu konikach. DLa dziewczyny myślę że tyle koników to za dużo.
22 tys. za Mini trochę mało ale zależy od roku produkcji - widziałam że chodzą od 35 tys w górę.

Mini cooper, ktora ma? wady i zalety

24 lis 2012 - 19:43:39

a mi się one nie podabają, nie wiem dlaczego :)

Mini cooper, ktora ma? wady i zalety

24 lis 2012 - 19:47:48

mini maja silniki BMW ;) mi tez sie taki marzy :)

Mini cooper, ktora ma? wady i zalety

24 lis 2012 - 19:53:55

Miałam czerwonego.
Do tego auta części są bardzo trudno dostępne, zawsze długo czekałam na naprawę auta, które tez sporo kosztowały. Na nowe lusterka czekałam 5 miesięcy, za kosmiczną cenę... W końcu się wkurzyłam i sprzedałam go. Nie pali może jakoś bardzo dużo, ogólnie uwielbiam ten samochód, jaki by nie był. Niestety jestem ZAKOCHANA W MINI COOPERACH i wiem, że jeszcze kiedyś go kupię. JEDNAK NOWEGO, Z SALONU. ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-24 19:55 przez InvisibleEye.

Mini cooper, ktora ma? wady i zalety

24 lis 2012 - 20:01:44

cooper S za 22 tysiące? który to rocznik? miałam okazje przez długi czas jeździć takim, w zime nie miałam problemu tak jak koleżanka wyżej ale może to też kwestia lat za kółkiem.

Mini cooper, ktora ma? wady i zalety

24 lis 2012 - 20:04:22

Cytat
can_dy
cooper S za 22 tysiące? który to rocznik? miałam okazje przez długi czas jeździć takim, w zime nie miałam problemu tak jak koleżanka wyżej ale może to też kwestia lat za kółkiem.

Albo kwestia czy się wyjeżdza w trase czy na zakupy do cenrtum handlowego ;]

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

najlepszy telefon