Obecnie rozmawiamy o:

Sypialnia tapeta

gorący temat

Dobry psycholog

28 minut temu

Druk ścienny

36 minut temu

Nowy samochód

55 minut temu

Montaż Klimatyzacji

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

śledzenie przesyłki

10 sie 2012 - 16:41:56

Witajcie:) Dziewczyny, nie orientujecie się, jak szybko od momentu nadania przesyłki można ją śledzić na stronie poczty?

śledzenie przesyłki

10 sie 2012 - 16:44:01

czasami od chwili jak tylko zaplacisz, a czasami wcale. ja tak miałam, miałam potwierdzenie nadania a jak chcialam sledzic, pokazywało mi ze nie ma takiej przesylki.;/

śledzenie przesyłki

10 sie 2012 - 16:46:00

chyba od momentu aż wyjdzie z poczty na której jej nadałaś,bo dziś wysyłałam o 16 polecony priorytet i jej nie ma

śledzenie przesyłki

10 sie 2012 - 16:46:23

mi ostatnio pokazywalo tylko, ze wyslana i odebrana. trasy przesylki juz nie pokazali.

śledzenie przesyłki

10 sie 2012 - 16:51:00

Siedzę i pazury z nerwów obgryzam, to moja pierwsza transakcja na szafie i takie nerwy na początek, ech...

śledzenie przesyłki

10 sie 2012 - 16:52:39

A wpiszujesz numer nadania z zerami?

śledzenie przesyłki

10 sie 2012 - 16:54:04

Tak, zera są w nawiasie, już wpisywałam z nawiasem i bez, i psińco...

śledzenie przesyłki

10 sie 2012 - 16:54:43

Jak ja śledzę te, które sama wysyłam, bo zależy mi, żeby dana rzeczy dotarła jak najszybciej to często wyskakuje mi, że takiej przesyłki w ogóle nie ma.

śledzenie przesyłki

10 sie 2012 - 16:55:13

Wyślij mi na priv ten numer, bo może coś źle wpisujesz ( też tak kiedyś miałam ;))

śledzenie przesyłki

10 sie 2012 - 17:00:19

Wysłałam:)

zweryfikowana
Posty: 733
Ostrzeżenia: 1/5

śledzenie przesyłki

10 sie 2012 - 17:09:34

Cytat
1eve9
czasami od chwili jak tylko zaplacisz, a czasami wcale. ja tak miałam, miałam potwierdzenie nadania a jak chcialam sledzic, pokazywało mi ze nie ma takiej przesylki.;/

U mnie również jest ten sam problem. Raz można śledzić paczkę, innym razem pokazuje, ze nie ma takiej przesyłki, co śmieszniejsze, zdarza mi się, że paczki zostały wysłane w tym samym momencie i jednej nie ma, a druga jest.


Cytat
Orioness
Siedzę i pazury z nerwów obgryzam, to moja pierwsza transakcja na szafie i takie nerwy na początek, ech...

Nie ma co się denerwować. Przy najgorszym scenariuszu, jeśli paczka nie dojdzie do swojej właścicielki, masz potwierdzenie nadania, które jest dowodem, że ją wysłałaś, zarówno dla kupującej, jak i Poczty Polskiej. Jeżeli przesyłka zaginie, składasz reklamacje na poczcie, a oni zajmują się resztą.

niezweryfikowana
Posty: 90
Ostrzeżenia: 5/5

śledzenie przesyłki

02 sie 2013 - 09:49:37

Ja osobiście polecam kontakt z jakimiś dobrymi firmami oferującymi usługi kurierskie. To na pewno znacznie lepszy wybór. Sam korzystam z usług firmy Wysyłam Taniej i jestem zadowolony.

śledzenie przesyłki

02 sie 2013 - 09:56:11

mi kiedyś babka na poczcie powiedziała, że ten system nie do końca się sprawdza, bo nie są tam wyświetlane wszystkie przesyłki.. i faktycznie, kiedyś z ciekawości sprawdziłam przesyłkę którą już odebrałam - wpisałam nr listu poleconego, powinien być status "doręczona" (bo już ją fizycznie miałam u siebie), a wyświetłało się "brak takiej przesyłki" czy coś w ten deseń.. więc się nie denerwuj :)

śledzenie przesyłki

02 sie 2013 - 09:58:13

Cytat
jolieetolie
mi ostatnio pokazywalo tylko, ze wyslana i odebrana. trasy przesylki juz nie pokazali.
mi tak samo :/ a list polecony szedł cały tydzień :/ a na stronie tylko te dwie informacje pokazali :/

śledzenie przesyłki

02 sie 2013 - 10:00:40

wpisuj bez zer nie w eksplorerze tylko np w mozilla firefox.
Wtedy pokazuje

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

"Oszukana"