Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak zaskoczyć gości?18 urodziny

10 sie 2012 - 13:21:18

31go sierpnia wyprawiam 18stkę na sali, zapraszam 50 gosci. Chciałabym zeby ta impreza zapadla ludziom w glowie na dlugo, chcialabym zeby byla najlepszą w tym roku zeby wszyscy swietnie sie bawili. Porsze o pomoc co moge zrobic zeby ta impreza wypaliła? nie chce zeby byla stypa, dj mam dobrego on troche mi pomoze ogarnac wszystko, wodki tez starczy :) wszyscy robia swoje 18stki tematyczne, latino, lata 90 czy 70' ale wydaje mi sie ze wole miec tradycyjna 18stke. Tylko co zrobic zeby ona wypalila i wszyscy dorbze sie bawili ? czym ich zaskoczyc? mialam w planach fajerwerki ale przeliczajac koszt takiego marzenia to bardzo bardzo kosztowne. Kolezanka miala lampiony puszczane do nieba tez swietny pomysl na prawde polecam innym ale ja chcialabym miec cos wiecej cos czego jeszcze nie bylo. Prosze o pomoc, czasu niewiele, a ja nie mam pomyslu na nic :(

jak zaskoczyć gości?18 urodziny

10 sie 2012 - 13:25:34

o godzinie 12 wyjdź nago i pozwól im Cię bić pasem -napewno tego nie zapomną ;D

jak zaskoczyć gości?18 urodziny

10 sie 2012 - 13:27:42

nie no taka odwazna to ja nie jestem ;p bez zartow, serio sie przejmuje, taki dzien ma sie raz w zyciu chce zeby to zapamietali :) prosze o pomoc i o podbijaniee

jak zaskoczyć gości?18 urodziny

10 sie 2012 - 13:27:54

Fajerwerki to akurat wg mnie nic nadzwyczajnego:) może jakiś bar z fajnymi drinkami i barmanem który będzie robił różne "triki" z podrzucaniem butelek itp. nie wiem jak to się fachowo nazywa :D

jak zaskoczyć gości?18 urodziny

10 sie 2012 - 13:29:27

tak to juz bylo u kolezanki, tez bym chciala bardzo fajny pomysl, ale to tez chyba sporo kosztuje a ze mam gosci chetnych bardzo do picia pojdzie wszystko raz dwa :P

jak zaskoczyć gości?18 urodziny

10 sie 2012 - 13:30:11

może zamówcie striptizera?- daję głowę,że wszyscy zapamiętają:D
a tak na serio to może karaoke:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-10 13:31 przez 007madziucha.

jak zaskoczyć gości?18 urodziny

10 sie 2012 - 13:33:24

nie mam pojęcia,mi niespodziankę zrobili goście-moja ciotka,z chłopakiem kuzynki przebrali się-ona w garnitur wujka(on 1,9 m, ona 1,6 m;),a on w jakieś stare damskie ciuchy, chustkę na głowę,spónicę z rozporkiem do ud:D do tego przynieśli mi zgrzewkę, 'dobrego', taaaaniego wina,takiego w plastiku i musiałam wypić tyle kieliszków tego świństwa ile miałam gości przy czym każdy mi składał osobno życzenia:D okropieństwo,ale śmiechu kupa była. Sama nic nie wymyślałam,bo i tak bawiliśmy się świetnie:D

jak zaskoczyć gości?18 urodziny

10 sie 2012 - 13:36:55

mysle ze pomysl ze striptizerem doprowadzil by do zawalu moja rodzine :P hehe;p a karaoke bardzo fajny pomysl ale nie mam rzutnika nawet od kogo pozyczyc i gdzie wyswietlac slowa :(

Cytat
rudamarysia
nie mam pojęcia,mi niespodziankę zrobili goście-moja ciotka,z chłopakiem kuzynki przebrali się-ona w garnitur wujka(on 1,9 m, ona 1,6 m;),a on w jakieś stare damskie ciuchy, chustkę na głowę,spónicę z rozporkiem do ud:D do tego przynieśli mi zgrzewkę, 'dobrego', taaaaniego wina,takiego w plastiku i musiałam wypić tyle kieliszków tego świństwa ile miałam gości przy czym każdy mi składał osobno życzenia:D okropieństwo,ale śmiechu kupa była. Sama nic nie wymyślałam,bo i tak bawiliśmy się świetnie:D

to kupe smiechu bylo, super:) a u mnie to watpie czy by sie ktos odwazyl, nie mowie ze rodzina o 'sztywniaki' ale chyba nie pojda na ten pomysl ::P ale serdecznie dziekuje ;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-10 13:38 przez aduskakk.

jak zaskoczyć gości?18 urodziny

10 sie 2012 - 13:37:34

Albo sama zrob striptiz. Kiedys nie bylo imprezy bez bojki (wiem, ze to dosc hmm... agresywne zachowanie i nieprzyzwoite, w koncu malpami juz nie jestsmy) i kazdy pamietal taka impreze :D Ale to dawne czasy...

Na dzien dzisiejszy ludzie zapamietuja takie uroczystosci, gdzie jest przepych, coz wiecej mamy lemingow, niz ludzi. Kiedys malpy, dzis lemingi :)
Wiec proponuje jakies konkursy, kto wygra, dostaje flaszke. Zabawy w podchody po spozytej wodzie z zawartoscia procentowa alkoholu rowniez.

jak zaskoczyć gości?18 urodziny

10 sie 2012 - 13:38:11

Nie przejmuj się tak tym.. Pamiętaj ma to być udana dla was wszystkim, a tym bardziej dla Ciebie bo to Twoje święto ! :-). Dla gości najważniejsza jest dobra muzyka, miłe wesołe towarzystwo dobre jedzenie i wódka.. i jak nic im nie będzie brakować to będą się dobrze bawić i wspominać.

Byłam kiedyś na 18stce gdzie zabrakło alkoholu.. i impreza szybko się skończyła, towarzystwo udawało że ok ale było trochę zawiedzione.

I w sumie moim zdaniem jakieś fajerwerki czy inne atrakcje nie wzbudzą wielkiego zainteresowania.. bo każdy będzie tańczył , pił , rozmawiał.. więc odpuść i pamiętaj że najważniejsze jest wesoła solenizantka :-))))

Udanej zabawy :*

jak zaskoczyć gości?18 urodziny

10 sie 2012 - 13:38:14

zorganizuj jakąś dużą ścianę albo karton i zróbcie własne grafitti, będziesz miała niezłą pamiątkę no i wszyscy to zapamiętają ;) albo malowanie się farbami fluo, jeśli są lampy uv (jak nie ma, to zwykłymi farbami też będzie ok)... trochę szaleństwa i koloru

jak zaskoczyć gości?18 urodziny

10 sie 2012 - 13:41:09

Cytat
caravaggio
zorganizuj jakąś dużą ścianę albo karton i zróbcie własne grafitti, będziesz miała niezłą pamiątkę no i wszyscy to zapamiętają ;) albo malowanie się farbami fluo, jeśli są lampy uv (jak nie ma, to zwykłymi farbami też będzie ok)... trochę szaleństwa i koloru
super pomysl ! dzieki cos sie wymyśli!:D
co do konkursow to dj zawsze prowadzi z trzy, musze tylko dogadac sie z nim jakie konkursy i kiedy :) a o co chodzi w ta gre podchody z wódką w butelce po wodzie ?:)

jak zaskoczyć gości?18 urodziny

10 sie 2012 - 13:43:27

jezeli masz ogrod zainwestuj w basen!!! Tematem Twoje przyjecia bedzie dry-party, czyli mokra impreza, przy niczym nie ma tyle zabawy, jak przy wodzie!

jak zaskoczyć gości?18 urodziny

10 sie 2012 - 13:44:26

a może beach party (?) wszyscy w strojach kąpielowych, kapelusze, parea, klapeczki, szorty, hawajskie kwiatki, pompowane gadżety, jakieś zrobione palmy, . tak na zakonczenie lata jednocześnie :)

jak zaskoczyć gości?18 urodziny

10 sie 2012 - 13:44:54

Cytat
magdawroclaw
jezeli masz ogrod zainwestuj w basen!!! Tematem Twoje przyjecia bedzie dry-party, czyli mokra impreza, przy niczym nie ma tyle zabawy, jak przy wodzie!
dziekuje za pomysl, tylko ze tak jak pisalam impreze urodzinową robie w lokalu/restauracji na sali wiec basen odpada :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak wysłać ubranie ;)