Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kurnik.pl

05 sie 2012 - 23:24:51

Cześć Wam :)
Mam do was pytanie odnośnie kurnika właśnie. Dość często grywam tam w karty i zastanawia mnie jedna rzecz. Czy tylko ja spotykam się tam z takim chamstwem? Czy to normalne, że jak przeciwnik przegrywa rzuca takim mięsem, że niejeden chłopiec spod bloku by się zawstydził? Gracie? Tez reagujecie w tak desperacyjny sposob na porażkę? Już nie wpominając, ze ucieczki od stołu to chleb powszedni.

Ps. Chetnie zagram w tysiąca :D ranking ok 1500 :)

kurnik.pl

05 sie 2012 - 23:27:35

baaaardzo dawno nie grałam.. niedobra ty, że mi przypomniałaś :P pod koniec sierpnia mam poprawkę i muszę się uczyć.. ja bardzo lubiłam kalambury i często byłam wyrzucana ze stołu bo wygrywałam.. :/ dzieciarnia.. powinno być ograniczenie wiekowe.. albo jakieś testy psychologiczne? :)

kurnik.pl

05 sie 2012 - 23:28:09

ja gram w kalambury, i spotykam się jedynie z zboczonymi podtekstami gdy np. ktoś rysuje :D A z chamstwem? Hm... może gdy ktoś siedzi na pokoju ,ustawia gre a potem nawet nie wciśnie start i nie wiadomo na co się przyszło do niego :DD

niezweryfikowana
Posty: 1.028
Ostrzeżenia: 1/5

kurnik.pl

05 sie 2012 - 23:28:16

zagrałabym z toba ale nie bylam tam ze 100 lat. chyba juz nicku nie pamietam:( buuuu

ale tak masz racje, przegrany bie raz wyzywał mnie od małp i takich tam.



do jasnej ciastej jak ja mam sobie nick przypomniec? wiecie moze? mail wiem jaki podawałam ale nicku nie pamietam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-05 23:32 przez CheriCheriLady.

kurnik.pl

05 sie 2012 - 23:32:52

Ja się z czymś takim nie spotkałam na kurniku, ale ze zboczonymi tekstami na kalamburach - owszem ;D

kurnik.pl

05 sie 2012 - 23:34:30

jez- No to dalej, wpisuj adres w wyszukiwarkę i do dzieła! :d ja w kalambury gram tylko czasem- często albo jacyś sztywniacy tam siedzą, albo psychofanki mojego nicku (99% myśli, że jestem facetem :D)

I nie zapomnę jednej sytuacji- kiedy grałam z jakimś chłopakiem. Ten mnie tam wyzywa, daje równo jakby przez milion lat nie miał się na kim wyżyć. odpisałam mu raz, drugi, a ten do mnie, że mnie przprasza, że imponuje mu mój sposob formułowania myśli, że on jest głupi i chiciałby żebym z nim rozmawiała bo może się dokształci :D

cheri- to drugie konto zakładaj i gotowe! ;D :)

kurnik.pl

05 sie 2012 - 23:35:37

lasdeszczowy może zagramy w kalambury :D?

kurnik.pl

05 sie 2012 - 23:35:44

Aż muszę sobie zagrać :D

niezweryfikowana
Posty: 1.028
Ostrzeżenia: 1/5

kurnik.pl

05 sie 2012 - 23:35:59

Cytat
lasdeszczowy
jez- No to dalej, wpisuj adres w wyszukiwarkę i do dzieła! :d ja w kalambury gram tylko czasem- często albo jacyś sztywniacy tam siedzą, albo psychofanki mojego nicku (99% myśli, że jestem facetem :D)

I nie zapomnę jednej sytuacji- kiedy grałam z jakimś chłopakiem. Ten mnie tam wyzywa, daje równo jakby przez milion lat nie miał się na kim wyżyć. odpisałam mu raz, drugi, a ten do mnie, że mnie przprasza, że imponuje mu mój sposob formułowania myśli, że on jest głupi i chiciałby żebym z nim rozmawiała bo może się dokształci :D

cheri- to drugie konto zakładaj i gotowe! ;D :)

ale chcialas ranking 1500

kurnik.pl

05 sie 2012 - 23:38:03

Cytat
CheriCheriLady
Cytat
lasdeszczowy
jez- No to dalej, wpisuj adres w wyszukiwarkę i do dzieła! :d ja w kalambury gram tylko czasem- często albo jacyś sztywniacy tam siedzą, albo psychofanki mojego nicku (99% myśli, że jestem facetem :D)

I nie zapomnę jednej sytuacji- kiedy grałam z jakimś chłopakiem. Ten mnie tam wyzywa, daje równo jakby przez milion lat nie miał się na kim wyżyć. odpisałam mu raz, drugi, a ten do mnie, że mnie przprasza, że imponuje mu mój sposob formułowania myśli, że on jest głupi i chiciałby żebym z nim rozmawiała bo może się dokształci :D

cheri- to drugie konto zakładaj i gotowe! ;D :)

ale chcialas ranking 1500

Jakoś to przeżyje :D, ale istnieje spora szansa, że będziesz miala bardzo brzydkie karty przy takiej róznicy, o.

kurnik.pl

05 sie 2012 - 23:42:17

oo ,ja lubie grac w literaki:)
ale rzeczywiscie ,wkurza mnie gdy ktos przegrywa i ucieka...

kurnik.pl

05 sie 2012 - 23:45:19

Hue hue hue :)
Na kurniku od kilku dobrych miesiecy nie gralam, bo mi nie wchodzi, chyba problem z java, pomimo kilkukrotnego instalowania - nie dziala.
Wiec poszukalam moje ulubione literaki na wp i tam gram.
KUrnik, nie kurnik - ludzie przegrywac nie umieja wszedzie.
Niektorzy znosza to z godnoscia, inni obruszaja sie i wyzywaja.
Najgorzej jak sie trafi na jakies dziecko czy zdemoralizowanego dziadyge Marka, Tadka, czy tez Waldemara.
Niektorzy sa niedoswiadczeni w grach, nie rozumieja zasad i czepiaja sie o wszystko.
Nalezy olewac.

kurnik.pl

05 sie 2012 - 23:46:54

ja grywam w makao, pelna kulturka :D chyba,ze jakis zbokol sie zjawi, ale wystarczy olac lub napisac,ze ma sie cycki obwisle do pasa i cellulit na calym ciele ;D

a dla odmainy wskakuje na kalambury i jak juz ktos wyzej wspomnial, panuje tam erotyczny klimat ;D

kurnik.pl

05 sie 2012 - 23:48:22

ja gram w szachy ;) raczej wszyscy są dla mnie mili

kurnik.pl

05 sie 2012 - 23:49:08

ja bym chętnie zagrała w kalambury, ale nie lubie jak ktos pisze...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wesołe Miasteczko w Chorzowie