Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czasami zastanawiam się z kim na "szafa.pl"mam do czynienia....czy są to głównie nastoletnie dziewczyny,czy tak jak ja żony-mamusie itd.,myslę co po za ubrankami Was tu trzyma?,jakie jesteście,o czym myślicie....

Ten portal gromadzi Nas tu tysiące,a każda z Nas jest INNA...i nie wierzę,że kilkaset z Nas jest tu po "kilkadziesiąt"złotych,ja lubię pogadać,posmiać się,pomarudzić...

Zaczne od siebie:
Jestem w miarę fajną babeczką,z pasjami,marzeniami,rodziną...
Jestem zodiakalną panną...perfekcyjną do maximum,ale nieudolnie popełniającą błędy:),jeśli kocham to obłędnie,jeśli marudzę masakrycznie...,jeśli się przyjaznię hmmm-przyjaciół dobieram bezbłednych,wiernych,kompromisowych[takich nie ma i owszem,akle w coś trzeba wierzyć:)))

Jesteśmy różne ale sądzę że łączy Nas moda, inspiracje, pomysły wszystko co piękne, słodkie, miłe i przyjemne.
Moda to "całe moje życie", mówi sama za siebie, pokazuje mój nastrój i część mnie i sądzę że wiele z Nas myśli podobnie

niezweryfikowana
Posty: 425
Ostrzeżenia: 1/5

Anna- studentka czwartego roku administracji wymiaru sprawiedliwości,
Anna- kobieta, żona, córka.
Anna- masochistka,powolna czekoladowa samobójczyni,
Anna- idealistka zaplątana w swoje własne obawy,strach przed odrzuceniem,
Anna- zmęczona,uparta,
Anna- która nie zasłużyła.

owszem moda nas łączy,ale nie tylko...bez wzgedu na wiek jaest w Nas wiele wspólnych cech:?

Cytat
zlosnica89
Anna- studentka czwartego roku administracji wymiaru sprawiedliwości,
Anna- kobieta, żona, córka.
Anna- masochistka,powolna czekoladowa samobójczyni,
Anna- idealistka zaplątana w swoje własne obawy,strach przed odrzuceniem,
Anna- zmęczona,uparta,
Anna- która nie zasłużyła.
kochna...jestes jaka jestes,a jesteś wśród nas...każda z nas jest inna jaka????
Pięknie,że znasz siebie...miła samobójczyni,upartą trzeba bys...w granicach rozsądku:)))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-29 22:32 przez basia141110.

Ja jestem 20 letnią (bezrobotną:/) studentką. Na szafę trafiłam przypadkowo, no i jakoś portal przypadł mi do gustu. Jestem tu głównie dla "zabicia" czasu, jest to mój sposób na nudę:). Zazwyczaj przeglądam stylizacje, sprzedaje i kupuję:). Lubię teżpoczytać forum, bo czasami śmieszne posty poprawiają humor;P
podobnie jak basia141110dużo marudzę, niestety to moja wada, ale ciągle z nią walczę :D.

ja zakładając konto tu na szafie byłam nastolatką, mającą z lekka pstro w głowie licealistką (17 lat), ogromnie się zmieniłam przez ten czas, stałam się kobietą jednak (21 lat), widać to zewnętrznie i czuję to wewnętrznie :)

ale bakcyl do mody został :D

modowe nowinki i forum to chyba główne rzeczy które mnie tu trzymają
czasem dobrze poznać czyjeś zdanie na dany temat, nawet jeśli diametralnie różni się od mojego

Nie jestem nastolatką.
Nie lubię mody.
"Jestem" jedynym nieożywionym znakiem w zodiaku.
Siedzę na forum, żeby zabić czas.

Jestem psychiczna (dosłownie).

ja uwielbiam się wymieniać, nie koniecznie dlatego, że pozbywam się swoich starych rzeczy, ale wiem, że osoba od której je mam ma z tą rzeczą ciekawe wspomnienia ;)
lubię też się wypowiadać na forum, bo uwielbiam pisać długie poematy a tu mogę wszystkich nimi pomęczyć :p

niezweryfikowana
Posty: 425
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
basia141110
owszem moda nas łączy,ale nie tylko...bez wzgedu na wiek jaest w Nas wiele wspólnych cech:?
Cytat
zlosnica89
Anna- studentka czwartego roku administracji wymiaru sprawiedliwości,
Anna- kobieta, żona, córka.
Anna- masochistka,powolna czekoladowa samobójczyni,
Anna- idealistka zaplątana w swoje własne obawy,strach przed odrzuceniem,
Anna- zmęczona,uparta,
Anna- która nie zasłużyła.
kochna...jestes jaka jestes,a jesteś wśród nas...każda z nas jest inna jaka????
Pięknie,że znasz siebie...miła samobójczyni,upartą trzeba bys...w granicach rozsądku:)))

Dziękuję Basiu - kilka słów, a czlowiek sam do siebie się uśmiecha..;)

niezweryfikowana
Posty: 338
Ostrzeżenia: 1/5

co do pytania ile nas tu jest. To widać że jestem kolejna. Policzyć to raczej nie policzysz no chyba że wszystkie użytkowniczki by sie zglosily na policzenie :P
A jaka jestem ? - Zwyczajna nastolatka z małego miasta. W pewnym sensie jestem typem samotnika , jestem leniem , mogłabym całymi dniami nic nie robić i się jeszcze przy tym męczyć - to mnie najbardziej w sobie wkurza. Jestem bardzo romantyczna (takie osoby bodajże nazywa się romantykami ?xD) ,bardzo szybko przywiązuję się do innych ludzi, zawsze każdego wysłucham, wszytskim sie przejme - kazda najdrobniejsza klotnia.
na co dzien jestem dość spokojna, ale gdy ktoś utrze mi nosa potrafie sie niezle kłócić i byc niestety wredna. Wieczorami raczej jestem bardziej wyluzowana, nie wiem dlaczego ale czuje sie bardziej wolna i mogę spokojnie poodwalać co nie zdarza mi się w dzien. Porobic to na co nie mam odwagi za dnia :P Moglabym mowic o sobie dniami i nocami, ale czy jest tego sens ? Jeszcze wyjdzie ze jestem zarozumiala :P

ooo ile "kreyzolek':)"po polsku"

Ok,jestesmy tu,ale wiele z nas ma jakię zajęcia,rodziny,sprawy...a mimo to szafa.pl,jest...mój mąż mowi mi"skarbie sprawdz swoje medium,a potem daj nam czas:))..hmmm fajnie,ale kiedy tu siedze mysle co Was skłania do siedzienia tu??

swierzo upieczona mama, studentka Administracji na ten portal trafilam przypadkiem i tak zostalam do dzis, glownie dla zabicie czasu, lub upolowania czegos fajnego :)

Ja mam 16 lat, ale bardzo dobrze czuję się wśród szafowiczek :) Lubię panującą tutaj atmosferę, lubię modę i Wasze stylizacje. Jaka jestem? Przede wszystkim pozytywnie nastawiona do życia mimo wszystkich przeciwności losu. Od września będę dumną uczennicą I klasy LO o profilu dziennikarskim. Często pakuję się w różne tarapaty, z których do tej pory jakoś udawało mi się wybrnąć, mam pecha i przyciągam chłopaków, z którymi wcale nie chcę mieć nic wspólnego. Marzę o karierze adwokata lub prokuratora i o zamieszkaniu nad morzem :) Szafa stała się moim uzależnieniem, tak samo jak blog i fotografia. Cały czas szukam swojego stylu i staram się pracować nad swoim charakterem, żeby nie było, że tylko moda i uroda mi w głowie...;-)
Bardzo ciekawy wątek, z chęcią dowiem się czegoś o Was! :)

Jestem wieczną studentką, która wszystko widzi w pozytywnych barwach. Trafiłam tu przypadkiem, bo panicznie szukałam perfumy, która została wycofana z produkcji :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Auto pomocy!!!!