Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ZDAŁAM PRAWO JAZDY:):):)

26 lip 2012 - 23:25:22

Dziewczny wybaczcie,że się się chwalę:)ale w końcu jest czym prawda hehe
zdałam prawko za 1 razem:)!!!zero błędów,nie wiem jakim cudem hehe:)ale dodam od razu,że zdawałam na automatycznej skrzyni biegów,co za tym idzie moge poruszać się tylko samochodami z taką skrzynią,ale po co mi inna:)zdaje sie o wiele lepiej,na manualnej nawet nie próbowałam...jeżdżę już sobie i za kierownicą czuję się świetnie-zero strachu
jezeli któraś z was jest z woj.śląskiego tzn. z moich rejonów dajcie znac a podam wam namiary na instruktora,który szkoli na automaty:)pozdrowionka

ZDAŁAM PRAWO JAZDY:):):)

26 lip 2012 - 23:27:45

gratuluję, też bym chciała zdać za pierwszym razem.
Ale chyba forum nie jest od tego, żeby poruszać takie tematy...

ZDAŁAM PRAWO JAZDY:):):)

26 lip 2012 - 23:29:07

Kierowca ktory nie potrafi jezdIc na manualnej nazywa sie swietnym kierowca hm
ajc wroc zle przeczytalam i zwracam honor
.a tak swoja droga to ja pierwszy raz slysze o czyms takim u nie chyba tak nie ma :-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-26 23:33 przez lejlak.

ZDAŁAM PRAWO JAZDY:):):)

26 lip 2012 - 23:29:32

dla mnie jazda automatem to żadna przyjemność:) ale jak kto woli:P

Gratulacje;)

ZDAŁAM PRAWO JAZDY:):):)

26 lip 2012 - 23:29:38

na automatycznej? no to raczej nie ma się czym chwalić.
aczkolwiek gratuluję.

ZDAŁAM PRAWO JAZDY:):):)

26 lip 2012 - 23:30:47

gratuluję, ja też zdałam za pierwszym ale na manualnej :P

ZDAŁAM PRAWO JAZDY:):):)

26 lip 2012 - 23:32:02

Gratuluję z całego serca ale na automacie to tak naprawdę żadne osiągniecie. A po drugie co to za przyjemność z jazdy jak się biegów nie zmienia. Oczywiście, każdy ma inne upodobania, ale to moja opinia.

ZDAŁAM PRAWO JAZDY:):):)

26 lip 2012 - 23:32:41

Nie jeździłam nigdy automatem, również zdałam wczoraj za pierwszym razem. Swoją drogą uważam że to źle, że nie możesz i nie potrafisz jeździć na manualnej skrzyni biegów. Ja przykładowo nie wyobrażam sobie ich nie zmieniać, ale musiałabym spróbować pojeździć automatem i dopiero wtedy wyrazić opinię. W każdym razie gratuluję!

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

ZDAŁAM PRAWO JAZDY:):):)

26 lip 2012 - 23:35:11

bez przesady, na automacie wiadomo, że jeździ się o wiele łatwiej, bo nie trzeba się głowić redukcją biegów itp., aczkolwiek to, że jeździ automacie nie znaczy, że nie musi znać przepisów drogowych i umieć się do nich zastosować.. te same zasady ją obowiązują, ma jedynie komfort z tym, że nie musi martwić się biegami :)
ps. szczerze gratuluję, ja sama mam pierwsze podejście w czwartek następny :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-26 23:36 przez majek_majek.

ZDAŁAM PRAWO JAZDY:):):)

26 lip 2012 - 23:36:10

Robisz normalne prawo jazdy - mozesz jezdzic automatem i manualem, zdajesz na automat jezdzisz tylko automatem.Jaki z tego moral?? Bez sensu robic prawko na automat:D

ZDAŁAM PRAWO JAZDY:):):)

26 lip 2012 - 23:40:38

Gratuluję!!!
Ale to prawko na automat troszkę niepraktyczne.

ZDAŁAM PRAWO JAZDY:):):)

26 lip 2012 - 23:42:11

Cytat
majek_majek
bez przesady, na automacie wiadomo, że jeździ się o wiele łatwiej, bo nie trzeba się głowić redukcją biegów itp., aczkolwiek to, że jeździ automacie nie znaczy, że nie musi znać przepisów drogowych i umieć się do nich zastosować.. te same zasady ją obowiązują, ma jedynie komfort z tym, że nie musi martwić się biegami :)
ps. szczerze gratuluję, ja sama mam pierwsze podejście w czwartek następny :)


Tylko czy aż? Nie wiem czy to taka drobnostka skoro dziewczyna wsiadając do auta na manualu nie ruszy. Niestety nie ma się czym chwalić.
Jeszcze jak jej z automatu czasem przyjdzie się przesiąść do malucha np. ( różnie przecież bywa) to jest ugotowana. Nawet nie o zmianę biegów chodzi, ale ruszanie z ręcznego czy sprawność gaz- hamulec pod górkę ,ot taki banał niby. Automat blokuje samochód na tyle, że nie trzeba tego ręcznego pod górkę używac.Bez sensu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-26 23:54 przez lakierkowa19.

ZDAŁAM PRAWO JAZDY:):):)

26 lip 2012 - 23:44:20

Cytat
majek_majek
bez przesady, na automacie wiadomo, że jeździ się o wiele łatwiej, bo nie trzeba się głowić redukcją biegów itp.,

a nad czym sie tu glowic?

ZDAŁAM PRAWO JAZDY:):):)

26 lip 2012 - 23:44:31

Gratuluję:). Koniec stresów i wydawania kasy:P. Chociaż wg mnie lepiej zdać normale prawko i móc jeżdzić na manualnej i automacie, bezsensu troche zdawać sam automat...
O kurde teraz widzę, że minęła moja 2 rocznica zdania prawka :P zdałam dokładnie 24 lipca dwa lata temu:P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-26 23:46 przez ewelajna92.

ZDAŁAM PRAWO JAZDY:):):)

26 lip 2012 - 23:45:15

ojej...najwazniejsze ze je mam,a tak nawiasem to,że mam na automat nie znaczy ze nie moge jeździć manualem!wystarczy ze zdam dodatkowy kurs i już je mam!dla mnie automat to wygoda i tyle,akurat ja tak wolę i sie ciesze:)tak jak dziewczyna wyzej napisała-przepisy ruchu drogowego mnie dotycza tak samo jak innych kierowców.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zawiodła mnie