Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Boże co mi jest ! :(

25 lip 2012 - 22:22:04

Jestem troche przerażona, nie powiem od zawsze mam cos nie tak z żołądkiem, często chodze wzdeta z malym balonem, ale to co teraz mi sie zrobili o i trzyma sie ponad tydzien to jakas masakra :( poptostu czuje ze cos mi tam siedzi, jakby to powiedziec uwiera mnie swoj wlasny brzuch

strasznie twardy brzuch
nie idzie go wciagnac
mam problem z zalatwnieniem sie

ciągle mam schize ze to ciąża ( bo tak wygląda) ale to raczej nie mozliwe... nawet zroobilam dzis test i wyszeld negatywny ( czekam tez na okres, niestety zapomnialam zapisac kiedy byl ostatni a ze mam nie reguralne denerwuje sie wydaje mi sie ze sie nawet spoznia ;/ )

na piątek zapisalam sie do gastrologa, nie wiem czy dobry wybor lekarza, czy do jakiegos innegosie powinnam zapisac

nie patrzcie na kropki na brzuchu, to efekt po depilacji laserowej wykonanej dzien wczesniej :P

tam gdzie są kuleczka na zdjeciu, odczuwaam od kilku dni dziwne kłucia....:(

fakt faktem troche ostatnio utylam, ale bez przesady komu sie robi taki balon :/ chociaz i tak brzuch sie bedzie wydawal wiekszy przy malym biuscie..



__

Dzis (26.06) wstalam rano do pracy i strasznie mnie zaczely bolec jajniki, nie ustającey bol, mam wrazenie jakby je ktos podpalił. nie moge ani stac ani siedziec ani lezec, rany naszczescie jutro juz ide do tego gastrologa, ale tez se bede musiala zapisac do ginekologa ;(

__

Edit

Własnie dostalam okresu, wiec chyba ciąze mozna wykluczyc, jednak nadal jestem ciekawa co mi jutro powie gastrolog. ale jesli tak mam wygladac i czuc sie przed kazym okresem to ja dziekuje bardzo ;/



Zmieniany 6 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-22 22:46 przez berebere.

Boże co mi jest ! :(

25 lip 2012 - 22:26:42

Idz do lekarza nikt tu lekarzem nie jest i w sposób profesjonalny nie udzieli Ci rady poza tym mogłabyś stanąć normalnie do zdjęcia. Ja też mam taki brzuch i kfrzyku z tego nie robie

Boże co mi jest ! :(

25 lip 2012 - 22:26:45

Nie widzę zdjęcia, ale kobiety mają niestety często problem z perystaltyką jelit ;/ Znam Twój ból. Przede wszystkim duuużo błonnika, owoce, pieczywo pełnoziarniste, activia codziennie, jest taki proszek "laxinat" - też pomaga, albo xenea. Na wzdęcia espumisan.

O, już widzę. Po prostu masz dość długie zaparcie, to co napisałam wyżej :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-25 22:27 przez AjLowJu.

Boże co mi jest ! :(

25 lip 2012 - 22:28:00

Cytat
varna
Idz do lekarza nikt tu lekarzem nie jest i w sposób profesjonalny nie udzieli Ci rady poza tym mogłabyś stanąć normalnie do zdjęcia. Ja też mam taki brzuch i kfrzyku z tego nie robie

jak normalnie? stoje bardzo normalnie...

Boże co mi jest ! :(

25 lip 2012 - 22:28:05

O matko, szok, nie mam pojęcie co to może być

Boże co mi jest ! :(

25 lip 2012 - 22:28:30

Udaj nsie jak najszybciej do lekarza !

Boże co mi jest ! :(

25 lip 2012 - 22:30:48

Tak jak w tej reklamie co małe dziecko wypytuje sie obcej kobiety o kolory a na końcu stwierdza "strasznie dużo jesz" może to też twó problem?? ;)

Boże co mi jest ! :(

25 lip 2012 - 22:31:30

Dziwny kształ ma ten bruch :( jak ci lekarz powie co to, to daj znac, bo normalnie nienaturalne to jest



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-25 22:33 przez Haflinger.

niezweryfikowana
Posty: 171
Ostrzeżenia: 1/5

Boże co mi jest ! :(

25 lip 2012 - 22:32:30

colon c dobrze pomaga :)

Boże co mi jest ! :(

25 lip 2012 - 22:35:45

Cytat
varna
Tak jak w tej reklamie co małe dziecko wypytuje sie obcej kobiety o kolory a na końcu stwierdza "strasznie dużo jesz" może to też twó problem?? ;)


hehe no nie wiem nie sądze co ja dzis zjadlam

o 6 polowe bulki z serkiem, o 9 dwa ciastka o 13 pol bulki z serkiem, po 16 pierogi i po 19 dwie brzoskwinie :P

Boże co mi jest ! :(

25 lip 2012 - 22:36:44

Lepiej idź do ginekologa bo może to naprawdę ciąża.

Boże co mi jest ! :(

25 lip 2012 - 22:37:27

to wygląda jak pierwsze objawy lordozy :(((

zweryfikowana
Posty: 456
Ostrzeżenia: 1/5

Boże co mi jest ! :(

25 lip 2012 - 22:37:55

jak dla mnie to to jest ciążowy brzuszek...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-25 22:39 przez kokoo00.

Boże co mi jest ! :(

25 lip 2012 - 22:38:28

Cytat
mimi2506
Lepiej idź do ginekologa bo może to naprawdę ciąża.

o matko teraz to mnie przerazilas :(

Boże co mi jest ! :(

25 lip 2012 - 22:39:13

Nie wyglada jakoś mega strasznie, ale widać, że coś Ci dolega, więc lekarz rozwiąże problem.

Dobra jest też herbatka z kminkiem, miętą, koprem i rumiankiem.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co robicie, żeby nie przytyć na urlopie ? ;P