Obecnie rozmawiamy o:

free spin za rejestracje

40 minut temu

srebrna biżuteria

godzinę temu

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

e-papieros

dzisiaj o 10:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 279
Ostrzeżenia: 1/5

Trochę smutno :-)

23 lip 2012 - 10:49:21

Trochę smutno... smutno,bo jestem praktycznie sama :) Czasem aż się z tego śmieję. Mieszkam w dość małym mieście,jestem samotna. Praktycznie nie mam znajomych, wszyscy albo wyjechali na stałe,albo gdzieś na wakacje, mam jedną koleżankę na miejscu,ale całe dnie jest w pracy, a po pracy-najczęściej z chłopakiem. Moje dni wyglądają praktycznie tak samo, mieszkam sama, budzę się rano, wstaję, jem,myje się i sprzątam,a później siedzę... siędze cały dzień i miotam się po mieszkaniu,czasem przejdę się do sklepu,a potem obejrzę jakiś film, wykąpię się,pójdę spać wstaję i jest to samo. Kiedyś miałam pełno znajomych,chłopaka... a teraz? Cieszę się jak dziecko kiedy mogę z kimś wyjść, z facetami mi nie wychodzi,znajomi się wykruszyli... z rodziny mam mamę i babcię,ale wiadomo-każda ma swoje życie i swoje sprawy, mam prawie 20 lat a już czuję się jak 70letnia babcia,sama :) Ostatnio nawet nie miałam z kim wina wypić, więc ja plus youtube spędziliśmy wieczór z winem... Jest to smutne,ale chyba zaczynam do tego przywykać,o ile da się przywyknąć do samotności. Nie wiem czemu to napisałam,chyba potrzebowałam się wygadać, wam.. a was zawsze tu jest dużo :-)

Trochę smutno :-)

23 lip 2012 - 10:53:40

hmmm, wydaje mi się, że prędzej czy poźniej znajdziesz faceta/ bratnią duszę , ale rozumiem Cię doskonale, samotność jest be!

Trochę smutno :-)

23 lip 2012 - 10:55:15

Ja bym tak nie potrafiła. Wyjdź do ludzi! Poznasz kogoś.

Trochę smutno :-)

23 lip 2012 - 10:57:19

Cytat
Gabriele
Ja bym tak nie potrafiła. Wyjdź do ludzi! Poznasz kogoś.

tzn gdzie ma isc? na spacer do parku? jakos nigdzie sie nikogo nie poznaje

zweryfikowana
Posty: 443
Ostrzeżenia: 1/5

Trochę smutno :-)

23 lip 2012 - 10:58:33

I jak nie wyjdziesz z domu nadal bedziesz sama!:) Zapisz się na jakiś kurs czy coś gdzie możesz kogos poznać:) ja nie wyobrażam sobie życia bez ludzi dookoła:) Dziś jestem mega optymistyczna bo jutro mam urodziny i zabieram znajomych nad morze!!!:D

zweryfikowana
Posty: 541
Ostrzeżenia: 2/5

Trochę smutno :-)

23 lip 2012 - 10:59:16

Tym siedzeniem w domu sobie nie pomozesz,nikt nie zapuka do Twoich drzwi i nie zapyta czy jesteś samotna oferując jednosześnie swoje towarzystwo,wyjdz do ludzi,idz do kina ,na dyskotekę , gdziekolwiek , zajmij się czymś, może jest w okolicy jakaś szkoła tańca czy choby robienia na drutach, narzekanie nie pomoże :/

Trochę smutno :-)

23 lip 2012 - 11:01:47

dokładnie! a jeśli mieszkasz w małej miejscowości może przez internet?

Trochę smutno :-)

23 lip 2012 - 11:01:58

może na wakacje jedź za granicę do pracy? tam pełno nowych ludzi poznasz... będziesz miała wspomnienia.. a kontakt zawsze można utrzymywać z ludźmi z innych miast ;)

niezweryfikowana
Posty: 279
Ostrzeżenia: 1/5

Trochę smutno :-)

23 lip 2012 - 11:02:55

Nie ma u mnie w mieście kina :D Jest jedna dyskoteka,ale tam zazwyczaj przychodzą znajomi w grupkach i niechętnie kogoś "przygarniają" , w wakacje w moim mieście nic się nie dzieje, bezpłatnych kursów nie ma, a na płatne nie mam kasy... W pracy też mnie nie potrzebują..

Trochę smutno :-)

23 lip 2012 - 11:05:55

ja mogę się z toba spotkac :D ale to jeszcze zależy gdzie mieszkasz :P

Trochę smutno :-)

23 lip 2012 - 11:08:31

Właśnie, też jestem ciekawa gdzie mieszkasz, że nie możesz tam nikogo spotkać:)

niezweryfikowana
Posty: 279
Ostrzeżenia: 1/5

Trochę smutno :-)

23 lip 2012 - 11:10:32

To piszcie skąd jesteście :) Może akurat trafię na kogoś ,a może jest tutaj też ktoś inny samotny jak ja i znajdzie kogoś blisko :)

Trochę smutno :-)

23 lip 2012 - 11:14:57

może załóż konto na jakimś portalu randkowym - nie musisz od razu znaleźć męża, ale kogoś kto wyskoczy z Tobą do kina czy na kawę możesz poszukać :)

ale wychodzenie do ludzi to podstawa, inaczej Cię nikt nie znajdzie :) i uśmiechnij się, bo teraz może nie jest tak, jakbyś chciała, ale za jakiś czas na pewno się poprawi, tylko zrób coś ze swoim życiem, a nie czekaj na cud :)

Trochę smutno :-)

23 lip 2012 - 11:15:28

Mów skąd Ty jesteś ;) może coś zaradzimy! :D pisz na pw :)

Trochę smutno :-)

23 lip 2012 - 11:16:28

Cytat
zallll
To piszcie skąd jesteście :) Może akurat trafię na kogoś ,a może jest tutaj też ktoś inny samotny jak ja i znajdzie kogoś blisko :)

Chyba byłoby prosciej jakbyś jednak napisała skąd jesteś, ale ok...Ja jestem ze ślaska,dokładnie z Rudy;p Też mam problem z samotnościa bo przeprowadzilam się tu do chłopaka i nikogo nie znam.Amen;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ENERGETYCZNE CENTRUM - kłamstwo.