Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->
niezweryfikowana
Posty: 205
Ostrzeżenia: 2/5

Spośób na nudę :)

01 wrz 2011 - 12:07:18

Trenuję, czytam, gram na kompie, zajmuję się modelarstwem i czasami wyskakuję na miasto. Jeśli nie wiesz co robić w swoim eście, to może warto zerknąć na stronkę pogodzinach.pl, dużo informacji na temat imprez, recenzji klubów i restauracji, ja ostatnio tą stronkę odkryłem i co jakiś czas zaglądam.

Spośób na nudę :)

01 wrz 2011 - 19:54:25

skladam figurki hehe



Spośób na nudę :)

01 wrz 2011 - 19:56:53

a ja na blogu siedzę, jak się komuś nudzi to niech zajrzy -<moderacja - od reklamowania blogów mamy odpowiednie wątki>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-01 23:38 przez moderator.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

Spośób na nudę :)

01 wrz 2011 - 19:58:31

nie nudze sie bo siedze na szafie ;P no chyba ze jest jakas awaria i zabierają prąd :/:P

Spośób na nudę :)

01 wrz 2011 - 20:03:58

- ściągam ulubione seriale z internetu i oglądam po kilka odcinków na raz (Gossip Girl, Dr House, Sex and the city) ;d
- czytam książki (czasem w języku ang)
- czytam forum na szafie albo wizażu
- oglądam polsat cafe ;D
- ostatnio spróbowałam malowania farbami olejnymi i muszę przyznać, że czas płynie przy tym błyskawicznie ;)

Spośób na nudę :)

11 lut 2012 - 21:20:30

Jak tak bardzo się nudzilam brat zabrał mnie na "strzelanki" a teraz zamarzyła mi się wiatrówka :)

zweryfikowana
Posty: 4.469
Ostrzeżenia: 1/5

Spośób na nudę :)

11 lut 2012 - 21:23:37

sprzątam piszę na forum oglądam telenowele ale szczerze to rzadko mam tą przyjemność nudzenia się

niezweryfikowana
Posty: 1.835
Ostrzeżenia: 3/5

Spośób na nudę :)

11 lut 2012 - 21:25:20

ogladam TV, przeglądam net, ucze się :D

Spośób na nudę :)

11 lut 2012 - 21:27:04

nie wiem, bo nigdy się nie nudzę i mam specyficzny stosunek do ludzi, którzy chodzą znudzeni;/

Spośób na nudę :)

11 lut 2012 - 21:27:54

JA jak sie nudze to siedze na szafie;)

Spośób na nudę :)

11 lut 2012 - 21:28:50

Cytat
villemo225
Gorzej jak ktoś lubi towarzystwo jak ja.. wtedy nic nie pomaga, a chęć wyjścia z domu jest silniejsza ;D tylko nie zawsze jest z kim ;/
Mam tak samo. Niestety coraz czesciej nie mam z kim..;/

Spośób na nudę :)

11 lut 2012 - 21:41:16

Sprzątam codziennie bo mam psa a nie lubię jak jest brudno -odkurzanie,ścieraniu kurzu i mycie podłog to zajmuje jakąś godzinkę,potem obiad a gotuje 2 dania dziennie,po obowiązkach domowych net-nk,fb no i szafa,czasem you tube-śmieszne filmy czy kawały,sciagam filmy i muze.Czasem przerabiam fotki w róznych programach m.in. w Photoshopie bo to moja pasja,czasem maluję,śledzę co słychac w modzie,nowości kinowe,muzyczne,wiadomosci,posiedze na gg,skypie czasem nawet siedze na necie do 3-4 nad ranem.Pracuję zagranicą wiem mam czas na takie życie.Czasem z mężem i tatą pogramy w bilarda bo kupiłam stół bilardowy taki mały,gdzie są normalne kule troszke mniejsze ,kije i myszka.Na spacerki wychodzę z psem ,na podwórki zawsze kogoś się spotka z bloków to sobie poklachamy.Jest zimno ale zawsze w domu można znalezc sobie zajęcie i najlepiej miec jakąś pasję





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-11 21:47 przez danossa.

Spośób na nudę :)

11 lut 2012 - 21:58:59

Gram na Xboxie, spędzam czas z mężem <mrrr>, ze znajomymi, dokształcam się...

zweryfikowana
Posty: 2.062
Ostrzeżenia: 2/5

Spośób na nudę :)

11 lut 2012 - 22:03:25

Jak nie sprzątam, nie gotuję i nie uczę się to czasem oglądam Sailor Moon, siedzę na szafie i fb, oglądam seriale...teraz mam zamiar uczyć się j.włoskiego przez internet i uszyć sobie kilka sukienek na lato i podusię Hello Kitty dla córeczki :).

Spośób na nudę :)

11 lut 2012 - 22:05:35

nie mam czasu zeby się nudzić :P

a tak serio to:
książki czytam,
filmy i seriale oglądam,
douczam się w kwestii języków obcych,
ćwiczę,
gotuję,
ćwiczę i tańczę (szczególnie jak nie ma nikogo w domu to odprawiam takie tańce że sama z siebie mam niezły ubaw :D )
ostatecznie sprzatam bo u mnie zawsze znajdzie sie cos do posprzatania ;)
no i śpię :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Na ile lat wyglądam?!