Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co zrobic???

25 cze 2012 - 18:32:19

a wiec kupilam u szafowiczki sukienke, na ktorej mi zalezalo, na poczatku kontakt byl bardzo dobry zarezerwowala mi ja, jednak zwrocilam uwage, ze 11zl za ekonomiczny sukienki to jednak za duzo, a dziewczyna mi na to odpowiedziala, ze ona nie moze wyslac w zwyklej kopercie bo to bylby list nie paczka, no zal... kontakt oslabl jak jej wytlumaczylam, ze wystarczy wyslac listem, ale wkoncu machnelam reka bo mi zalezalo, poprosilam o nr konta 2 razy lecz nie dostalam i do tej pory sie dziewczyna nie odzywa, a jestem teraz na wakacjach u mamy i sie okazalo, ze mam do niej 20km i zastanawiam sie czy powinnam podjechac i wyjasnic czy nie robic z siebie idiotki skoro za nia nie zaplacilam, a dodam, ze gdy zapytalam o mozliwosc odbioru osobistego napisala, ze to niemozliwe...

co zrobic???

25 cze 2012 - 18:44:46

Skoro odbiór osobisty niemożliwy, to nie jedź.
Z resztą, wydaje mi się, że nie chce odbioru osobistego, bo kiecki albo już nie ma, albo ma widoczną wadę i boi się, że będzie miała problemy.
Ewidentnie coś kręci, ja odpuściłabym, jak już ktoś kręci na początku, będzie kręcił do końca.

co zrobic???

25 cze 2012 - 18:47:05

no tak, ale tak sie mimo wszystko nie robi wg mnie

co zrobic???

25 cze 2012 - 18:49:54

Skoro masz do niej tak blisko,to ja bym podjechała.
Widać,że coś kręci,pewnie nawet nie ma tej sukienki.. Bo gdyby wszystko było ok,to pewnie zgodziłaby się na odbiór osobisty czy tańszą wysyłkę listem..

co zrobic???

25 cze 2012 - 18:54:41

z tego co wiem teraz poczta nie zgadza się na wysyłanie listem ubrań, ja za wysyłkę u mnie na poczcie płacę zazwyczaj 9zł więc jak ona jeszcze musi dokupić kopertę to 11zł nie jest jakąś wygórowaną ceną.
nie każdy lubi odbiór osobisty i sama bym się na to nie zgodziła.
a ty skoro jej nie zapłaciłaś to nie wiem o co ci chodzi.

co zrobic???

25 cze 2012 - 18:55:01

A po co dziewczyna ma jechać i nerwy sobie szargać? Ja na Twoim miejscu bym sobie darowała i szukała uczciwej szafowiczki:)

co zrobic???

25 cze 2012 - 18:57:31

ja bym pojechała

co zrobic???

25 cze 2012 - 18:57:39

Cytat
nokia2600
z tego co wiem teraz poczta nie zgadza się na wysyłanie listem ubrań, ja za wysyłkę u mnie na poczcie płacę zazwyczaj 9zł więc jak ona jeszcze musi dokupić kopertę to 11zł nie jest jakąś wygórowaną ceną.
nie każdy lubi odbiór osobisty i sama bym się na to nie zgodziła.
a ty skoro jej nie zapłaciłaś to nie wiem o co ci chodzi.
pierwsze slysze, ja czesto wysylam ubrania listem i nikt mi nic jeszcze nie powiedzial, za polecony z koperta place max 7zl

co zrobic???

25 cze 2012 - 18:59:04

Cytat
slodkaistotka
Cytat
nokia2600
z tego co wiem teraz poczta nie zgadza się na wysyłanie listem ubrań, ja za wysyłkę u mnie na poczcie płacę zazwyczaj 9zł więc jak ona jeszcze musi dokupić kopertę to 11zł nie jest jakąś wygórowaną ceną.
nie każdy lubi odbiór osobisty i sama bym się na to nie zgodziła.
a ty skoro jej nie zapłaciłaś to nie wiem o co ci chodzi.
pierwsze slysze, ja czesto wysylam ubrania listem i nikt mi nic jeszcze nie powiedzial, za polecony z koperta place max 7zl
był nawet taki wątek na szafie.
i u mnie na poczcie już się nie zgadzają na to żeby wysyłać listem.

co zrobic???

25 cze 2012 - 18:59:51

Jak poczta się nie zgadza na wysyłanie ubrań listem??Ja zawsze wysyłam listem i nie ma żadnych problemów.I według mnie nie powinno się pobierać opłat za pakowanie.Ja tego nie robię.
A skoro ona takie problemy robi to ja bym na Twoim miejscu darowała sobie.

co zrobic???

25 cze 2012 - 19:00:01

Cytat
nokia2600
z tego co wiem teraz poczta nie zgadza się na wysyłanie listem ubrań
haha pierwsze słyszę! a skąd Pani na poczcie wie czy w moim liście jest bluzka, obrus, serwetka, zwinięty ręcznik papierowy czy materiał krawiecki?
regularnie chodzę na pocztę i normalnie przyjmują mi wszystkie LISTY.
za lżejsze rzeczy płacę z kopertą 6-7zł za cięższe ok 9zł
więc 11zł za wysłanie sukienki to zdecydowanie wygórowana kwota.

co zrobic???

25 cze 2012 - 19:01:57

macie link: http://szafiarenka.pl/7/5736610/poczta-zmiany-w-wysylkach.html

u mnie na poczcie nie mogę wysyłać listem.

co zrobic???

25 cze 2012 - 19:03:45

U mnie na poczcie nie ma czegoś takiego..
Na Szafie pisali o tym już chyba z 2 lata temu,a ja jakoś cały czas wysyłam wszystko listem..

co zrobic???

25 cze 2012 - 19:03:50

Cos tu śmierdzi .
Skoro odbiór osobisty nie możliwy to jest prawdopodobieństwo że jest z tą sukienką cos nie tak , albo po prostu chciała zarobić na przesyłce

co zrobic???

25 cze 2012 - 19:04:13

Cytat
nokia2600
z tego co wiem teraz poczta nie zgadza się na wysyłanie listem ubrań, j

A skąd babsko w okienku wie co ja mam w kopercie? Rentgen ma w oczach czy co?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

uwazajcie