Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

gdzie trzymacie buty ?

25 cze 2012 - 17:46:17

Cytat
lena-222
Cytat
punky7
Całkiem fajny pomysł :) Ja moje trzymam w szafie na wieszaczkach.

ładna szafka... a co jesli sie ma wieksza ilosc ?

Resztę trzymam w innej garderobie :) Tu tylko te na większe wyjścia, obcasy i tak dalej.. Dla mnie bardzo praktyczne.

gdzie trzymacie buty ?

25 cze 2012 - 17:47:07

W oryginalnych pudełkach. Albo własnoręcznie zrobionych. I zawsze wiem gdzie są które, a jest ich sporo.

gdzie trzymacie buty ?

25 cze 2012 - 17:47:57

Cytat
coccaine
Ja mam w pudełkach oryginalnych,ale poukładane i opisane. Mam też te pudełka co autorka pokazuje,ale one u mnie nie zdały egzaminu.

W pudełkach to świetna sprawa tylko nie widać w jakim jakie buty są i jak ktoś ma baaardzo dużo butów to zanim znajdzie te które chce to minie pół dnia :]
Moja mama tez trzyma w pudełkach buty ale tylko część, resztę trzyma w tego typu szafkach i powiem szczerze, że to świetna sprawa:

zweryfikowana
Posty: 1.051
Ostrzeżenia: 2/5

gdzie trzymacie buty ?

25 cze 2012 - 17:49:13

ja trzymam buty w szafce na buty


gdzie trzymacie buty ?

25 cze 2012 - 17:52:15

Śliczne kalosze :)

niezweryfikowana
Posty: 867
Ostrzeżenia: 1/5

gdzie trzymacie buty ?

25 cze 2012 - 17:54:02

Cytat
kara2606
Cytat
coccaine
Ja mam w pudełkach oryginalnych,ale poukładane i opisane. Mam też te pudełka co autorka pokazuje,ale one u mnie nie zdały egzaminu.

Dlaczego nie zdały egzaminu?

Mam strasznie duzo butów i jak trzymam je w kartonikach to buciki,które sa na samym dole są w stanie 'normalności' mimo tego,że w góre jest dośc sporo innych. Kiedy trzymałam w tych plastikowych pudełkach to się po prostu pudełka wyginały i czasem buty były przygniecione. Kiedy trzymasz w nich buty,które często użytkujesz to te pudełka się po prostu rozpadają.

gdzie trzymacie buty ?

25 cze 2012 - 17:57:39

Ja trzymam w szafie, mam zbyt dużo par butów, na takie pudełka wydałabym niestety majątek. Jestem w trakcie przeprowadzki do dużego mieszkania, gdzie będę miała ogromną szafę, może wtedy o czymś takim pomyślę. Te przeźroczyste pudełka są super ;|)

gdzie trzymacie buty ?

25 cze 2012 - 18:01:03

widze, ze lubisz buty z Deichmanna xD

gdzie trzymacie buty ?

25 cze 2012 - 18:05:25

Cytat
hammie
widze, ze lubisz buty z Deichmanna xD

no najczesciej ta m kupuje :P a szczegolnie buty na obcasie ktore mają do 10 cm :D

gdzie trzymacie buty ?

25 cze 2012 - 18:11:58

Cytat
muszka
a ja trzymam poprostu w przedpokoju w szafce na buty :)

Ja też, mniej używane trzymam w najniższej szufladzie w komodzie w moim pokoju,a jedne trzymam na parapecie :P Moje najnowsze i najulubieńsze :) Marzy mi się jakaś większa szafka na buty ale niestety nie mam tu miejsca- może po wyprowadzce na studia się uda :)

gdzie trzymacie buty ?

25 cze 2012 - 18:17:43

ja tez niektore mam w korytarzu a szpilki i inne w ktorych chodze "od okazji" mam w szafie w wiekszosci,oryginalnych pudelkach - nie musze ich szukac bo pamietam ktore sa gdzie ;p

i tez jestem ciekawa jak to jest w garderobie przeciez to musi sie kurzyc strasznie.. niewiem

gdzie trzymacie buty ?

25 cze 2012 - 18:51:54

Cytat
Elka240
ja tez niektore mam w korytarzu a szpilki i inne w ktorych chodze "od okazji" mam w szafie w wiekszosci,oryginalnych pudelkach - nie musze ich szukac bo pamietam ktore sa gdzie ;p

i tez jestem ciekawa jak to jest w garderobie przeciez to musi sie kurzyc strasznie.. niewiem

mi tez sie marzy garderoba :) ale wlasnie musi byc przemyslana zeby sie nie kurzylo...

gdzie trzymacie buty ?

26 cze 2012 - 06:55:45

ja swoje trzyma w orginalnych pódełkach .

gdzie trzymacie buty ?

26 cze 2012 - 07:06:23

Trzymam gdzie popadnie:)
Najczęściej w oryginalnych pudełkach, ale te zajmują dużo przestrzeni. Trzymane na kupie:) za to się niszczą.
Niestety chyba na serio przestanę już kupować, bo nie mam miejsca! Straszne:(
Marzę o prawdziwej garderobie..

gdzie trzymacie buty ?

26 cze 2012 - 07:16:53

ja moje buty trzymam po prostu poukladane obok siebie w szafie wnekowej;) mój facet musiał przerobić trochę moje szafy by dodać jedną półkę;) ale gdy otwieram szafę widze gdzue co jest, a kurz, jakoś sobue radzę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

moj pokój. ZDJĘCIA :)