Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

26 minut temu

sprawdzony stomatolog

30 minut temu

sklep detailingowy

54 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

gdzie trzymacie buty ?

25 cze 2012 - 17:46:17

Cytat
lena-222
Cytat
punky7
Całkiem fajny pomysł :) Ja moje trzymam w szafie na wieszaczkach.

ładna szafka... a co jesli sie ma wieksza ilosc ?

Resztę trzymam w innej garderobie :) Tu tylko te na większe wyjścia, obcasy i tak dalej.. Dla mnie bardzo praktyczne.

gdzie trzymacie buty ?

25 cze 2012 - 17:47:07

W oryginalnych pudełkach. Albo własnoręcznie zrobionych. I zawsze wiem gdzie są które, a jest ich sporo.

gdzie trzymacie buty ?

25 cze 2012 - 17:47:57

Cytat
coccaine
Ja mam w pudełkach oryginalnych,ale poukładane i opisane. Mam też te pudełka co autorka pokazuje,ale one u mnie nie zdały egzaminu.

W pudełkach to świetna sprawa tylko nie widać w jakim jakie buty są i jak ktoś ma baaardzo dużo butów to zanim znajdzie te które chce to minie pół dnia :]
Moja mama tez trzyma w pudełkach buty ale tylko część, resztę trzyma w tego typu szafkach i powiem szczerze, że to świetna sprawa:

zweryfikowana
Posty: 1.051
Ostrzeżenia: 2/5

gdzie trzymacie buty ?

25 cze 2012 - 17:49:13

ja trzymam buty w szafce na buty


gdzie trzymacie buty ?

25 cze 2012 - 17:52:15

Śliczne kalosze :)

niezweryfikowana
Posty: 867
Ostrzeżenia: 1/5

gdzie trzymacie buty ?

25 cze 2012 - 17:54:02

Cytat
kara2606
Cytat
coccaine
Ja mam w pudełkach oryginalnych,ale poukładane i opisane. Mam też te pudełka co autorka pokazuje,ale one u mnie nie zdały egzaminu.

Dlaczego nie zdały egzaminu?

Mam strasznie duzo butów i jak trzymam je w kartonikach to buciki,które sa na samym dole są w stanie 'normalności' mimo tego,że w góre jest dośc sporo innych. Kiedy trzymałam w tych plastikowych pudełkach to się po prostu pudełka wyginały i czasem buty były przygniecione. Kiedy trzymasz w nich buty,które często użytkujesz to te pudełka się po prostu rozpadają.

gdzie trzymacie buty ?

25 cze 2012 - 17:57:39

Ja trzymam w szafie, mam zbyt dużo par butów, na takie pudełka wydałabym niestety majątek. Jestem w trakcie przeprowadzki do dużego mieszkania, gdzie będę miała ogromną szafę, może wtedy o czymś takim pomyślę. Te przeźroczyste pudełka są super ;|)

gdzie trzymacie buty ?

25 cze 2012 - 18:01:03

widze, ze lubisz buty z Deichmanna xD

gdzie trzymacie buty ?

25 cze 2012 - 18:05:25

Cytat
hammie
widze, ze lubisz buty z Deichmanna xD

no najczesciej ta m kupuje :P a szczegolnie buty na obcasie ktore mają do 10 cm :D

gdzie trzymacie buty ?

25 cze 2012 - 18:11:58

Cytat
muszka
a ja trzymam poprostu w przedpokoju w szafce na buty :)

Ja też, mniej używane trzymam w najniższej szufladzie w komodzie w moim pokoju,a jedne trzymam na parapecie :P Moje najnowsze i najulubieńsze :) Marzy mi się jakaś większa szafka na buty ale niestety nie mam tu miejsca- może po wyprowadzce na studia się uda :)

gdzie trzymacie buty ?

25 cze 2012 - 18:17:43

ja tez niektore mam w korytarzu a szpilki i inne w ktorych chodze "od okazji" mam w szafie w wiekszosci,oryginalnych pudelkach - nie musze ich szukac bo pamietam ktore sa gdzie ;p

i tez jestem ciekawa jak to jest w garderobie przeciez to musi sie kurzyc strasznie.. niewiem

gdzie trzymacie buty ?

25 cze 2012 - 18:51:54

Cytat
Elka240
ja tez niektore mam w korytarzu a szpilki i inne w ktorych chodze "od okazji" mam w szafie w wiekszosci,oryginalnych pudelkach - nie musze ich szukac bo pamietam ktore sa gdzie ;p

i tez jestem ciekawa jak to jest w garderobie przeciez to musi sie kurzyc strasznie.. niewiem

mi tez sie marzy garderoba :) ale wlasnie musi byc przemyslana zeby sie nie kurzylo...

gdzie trzymacie buty ?

26 cze 2012 - 06:55:45

ja swoje trzyma w orginalnych pódełkach .

gdzie trzymacie buty ?

26 cze 2012 - 07:06:23

Trzymam gdzie popadnie:)
Najczęściej w oryginalnych pudełkach, ale te zajmują dużo przestrzeni. Trzymane na kupie:) za to się niszczą.
Niestety chyba na serio przestanę już kupować, bo nie mam miejsca! Straszne:(
Marzę o prawdziwej garderobie..

gdzie trzymacie buty ?

26 cze 2012 - 07:16:53

ja moje buty trzymam po prostu poukladane obok siebie w szafie wnekowej;) mój facet musiał przerobić trochę moje szafy by dodać jedną półkę;) ale gdy otwieram szafę widze gdzue co jest, a kurz, jakoś sobue radzę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

moj pokój. ZDJĘCIA :)