Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

sprawdzony stomatolog

38 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

gdzie trzymacie buty ?

25 cze 2012 - 17:27:18

Moja kolezanka zaopatrzyla sie w polki na buty, ładna wystawka, jednak ciągle kurz sie na nich trzyma... ja znalazłam cos takiego :)

Zawsze przed wyjsćiem denerwowalo mnie ze musze otworzyc wszystkie pudelka zeby znalezc potrzebna pare, a teraz? Czas szukania butow spada o 90% :D

Niestety wszystkie mi sie nie zmiescily, tzn zamowilam za malo pudelek, muszę kilka par schowac glęboko na szafie :P

PRZED


PO


Oczywiscie to nie wszystke moje buty, reszta balerinek itp lezy teraz w przedpokoju :D

Ogolnie pudelka to dobry pomysl nie tylko na buty. W wakacje bede miala remont, bede musiala sie zaopatrzec w jakies ladne pudelka, zeby jak najmniej rzeczy stalo niepotrzebnie i stwarzalo sztuczny balagan :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-25 17:39 przez kara2606.

gdzie trzymacie buty ?

25 cze 2012 - 17:29:30

fajne są te pudełka, ja niektóre buty mam na wierzchu ale większość w oryginalnych opakowaniach ze sklepu ;)

gdzie trzymacie buty ?

25 cze 2012 - 17:31:30

świetne te pudełka!

gdzie trzymacie buty ?

25 cze 2012 - 17:31:48

Do tej pory trzymałam w takiej szafce, ale kurz się zbierał, musiałam często czyścić.
Kupiłam sobie taki organizer na buty, mieści się tam kilka par.
O takie coś:

- ZDJĘCIE POZYCZONE -
Fajna rzecz. Układam sobie tam buciki i pod szafe wsuwam :]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-25 17:32 przez rosehime.

gdzie trzymacie buty ?

25 cze 2012 - 17:32:06

ja mam swoją szafkę na buty gdzie mieszczę około 20 par, a zimówki to wynoszę w pudełkach na strych w lecie a niestety w zimie zagracają cały korytarzyk ;)

gdzie trzymacie buty ?

25 cze 2012 - 17:32:39

Całkiem fajny pomysł :) Ja moje trzymam w szafie na wieszaczkach.



gdzie trzymacie buty ?

25 cze 2012 - 17:33:19

Faktycznie praktyczne :)) ja trzymam buty po prostu w szafce na buty :) a szpilki w innej szafie, niektóre w pudełkach, niektóre nie, ale fakt, że te bez pudełek po jakimś czasie są zakurzone... :))
ciekawa więc jestem jak funkcjonują takie otwarte garderoby :) czy to w ogóle jest praktyczne :))

gdzie trzymacie buty ?

25 cze 2012 - 17:33:22

Cytat
rosehime
Do tej pory trzymałam w takiej szafce, ale kurz się zbierał, musiałam często czyścić.
Kupiłam sobie taki organizer na buty, mieści się tam kilka par.
O takie coś:
Fajna rzecz. Układam sobie tam buciki i pod szafe wsuwam :]

o widzialam to. tylko ja niestety ani po szafe bym tego nie mogla schowac ani pod lozko :P

gdzie trzymacie buty ?

25 cze 2012 - 17:34:10

Cytat
j_ulka
fajne są te pudełka, ja niektóre buty mam na wierzchu ale większość w oryginalnych opakowaniach ze sklepu ;)

ja tak samo:)

gdzie trzymacie buty ?

25 cze 2012 - 17:34:28

Myślałam o kupnie takich, ale trochę szkoda mi było kasy (; może kiedyś.

gdzie trzymacie buty ?

25 cze 2012 - 17:34:59

obecnie buty trzymam w szafie w pudelkach. Każde pudełko jest podpisane, żebym nie musiała przeryć wszystkich w poszukiwaniu jednej pary:) Za jakiś czas, kiedy doczekam sie nareszcie garderoby bedę chciała je bardziej wyeksponować;]

gdzie trzymacie buty ?

25 cze 2012 - 17:35:24

Cytat
kara2606

o widzialam to. tylko ja niestety ani po szafe bym tego nie mogla schowac ani pod lozko :P

No właśnie ja już nie bardzo mam gdzie wstawiac jakiś reagał czy coś takiego dlatego pomyślałam, że taki organizer to akurat dla mnie.

I mam zamiar kupic jeszcze jeden, na reszte butów, bo według mnie świetna rzecz. Pokrywa na wierzchu jest przeźroczysta wiec widac butki ale kurz sie nie zbiera :)

gdzie trzymacie buty ?

25 cze 2012 - 17:35:48

Cytat
punky7
Całkiem fajny pomysł :) Ja moje trzymam w szafie na wieszaczkach.

ooo jakie to ładne :)
Cytat
FuckLimits
Myślałam o kupnie takich, ale trochę szkoda mi było kasy (; może kiedyś.

mysle ze 3 lub 4 zł za pudelko to nie taki majątek :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-25 17:36 przez kara2606.

gdzie trzymacie buty ?

25 cze 2012 - 17:36:35

Cytat
kara2606
Cytat
rosehime
Do tej pory trzymałam w takiej szafce, ale kurz się zbierał, musiałam często czyścić.
Kupiłam sobie taki organizer na buty, mieści się tam kilka par.
O takie coś:
Fajna rzecz. Układam sobie tam buciki i pod szafe wsuwam :]

o widzialam to. tylko ja niestety ani po szafe bym tego nie mogla schowac ani pod lozko :P

Kupiłam ten organizer i nie polecam, myślałam że te przegródki i całość jest usztywniana, a to zwykły kawałek materiału... Odradzam zakup, polecam, tak jak autorka wątku, pudełka ;)

gdzie trzymacie buty ?

25 cze 2012 - 17:37:32

Cytat
punky7
Całkiem fajny pomysł :) Ja moje trzymam w szafie na wieszaczkach.

ładna szafka... a co jesli sie ma wieksza ilosc ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

moj pokój. ZDJĘCIA :)