Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

gorący temat

dieta przy cukrzycy

godzinę temu

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

mam też trochę wrażenie, że masz pretensje do meża, ze macie dziecko.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-25 11:10 przez kiciek1985.

Cytat
paulina27-1984
Jak przestaje się kochać,to nie czuje się nic dobrego...ja np miałam tak,że wszczynałam awantury bez powodu..o wszystko..patrzyłam z obrzydzeniem na to jak je,jak się porusza,jakie miny robi (według mnie wszystkie były beznadziejne i mnie denerwowały),docinałam mu na każdym kroku,upokarzałam,porównywałam do innych..nie czułam nic z wyjątkiem wstrętu

mam podobnie.

A u psychologa byłam , mam DDA.

Cytat
kiciek1985
mam też trochę wrażenie, że masz pretensje do meża, ze macie dziecko.
w życiu!!
dlaczego tak uważąsz?

Moj synek to najpiękniejsza rzecz jaka mnie spotkala, ja pamietam co bylo dobre miedzy mną i "NIM" i nie zapomne tych chwil bo były najpiekniejsze w moim zyciu... ale to porostu sie popsulo.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-25 11:17 przez e-butik.

Cytat
kara2606
Cytat
e-butik
Witajcie.

Chciałam zadać głupie pytanie....
być może odpowiedź na nie wydaje się oczywista, ale wcale taka nie jest.

Co się czuje gdy przestaje się kochać drugą osobe?
Dokładniej co czuje osoba która kochać przestaje? Jak poznać , że faktycznie miłość wygasa.

Dodam, że jestem z ''nim'' ponad 5 lat, ponad rok po ślubie, po miesiącu od daty ślubu zaszłam w ciąże, mamy 6 miesięcznego synka...

To miała być miłość jak z bajki... przed ślubem już zaczeło się psuć, po porodzie już calekiem...


mam identycznie, i nie wiem co mam robić, jestem w kropce ;(

ja tez mam wlasnie problem, bo jestem z moim 4 lata i nie wiem czy to milosc czy przyzwyczajenie. Juz kilka razy z nim zrywalam jednak wracalismy do siebie ( głupia ja ), szczerze mowiac to nie wiem czemu z nim jestem. Na począku związku mnie zdradzil i oszukiwal, ma problemy w rodzinie i nie moze isc na studia, ma cięzką fizyczną prace. Ja wiem ze rodziny sie nie wybiera, ale przeszkadza mi to ze przyszłosc moze wygladac fatalnie jesli zostaniemy razem, bo chcialabym zeby zdobyl wyksztalcenie, to praca przy lopacie to nie jest praca jego marzen i to nie praca ktora pozwoli nam godnie zyc, i nie lece na kase, nie chce luksusow, ale jak sie mowi: milością dzieci nie nakarmisz..

Ciągle sie klocimy o byle co, on jest strasznie zazdrosny, wie jak wyglada sytacja i boi sie ze go zostawie i przez to jeszcze bardziej stal sie zazdrosny, awantury przy ludziach itp ( dobrze ze przestal juz tak nachalnei jak kiedys sprawdzac mi historie w kmputerze i telefon, chociaz robi to nadal ale rzadziej)

Czasem jak jestesmy razem wszystko mnie denerwuje, jak lezy, jak mowi, jak je, jak mnie caluje lub przytula, mam ochote wtedy powiedziec wstan i wyjdz stad człowieku, czasem poprostu leze jak kloda jak mnie przytula, bo nie mam na to ochoty

Oczywywiscie nie jest tak caly czas, jak jest normalnie strasznie za nim tesknie i wiem z chyba nie potrafie zyc bez niego... no ale....


i nie wiem czy to jest milosc :(

Przyzwyczajenie jest największym wrogiem miłości .

Coś co było dla Ciebie czymś najważniejszym , upragnionym nagle w jednej chwili traci sens , patrzysz na tą osobę obojętnie , nie zależy Ci na jej szczęściu ,ani też co czuję. Miłość-uczucie najpiękniejsze nagle staje się tym nie chcianym , nic nie znaczącym...Pamiętaj jednak o tym , że to może być jedynie chwilowe pogorszenie zwłaszcza , że macie 'coś' co Was łączy i zbliża jednocześnie. Czasami warto przeczekać , przetrwać te najtrudniejsze chwile niż marnować coś za czym pózniej będziemy tęsknić , a jednak już nie będzie tak łatwo do tego powróćić...niestety. Jeśli masz jakiś problem spróbuj się komuś wygadać , poradzić kogoś , a co najważniejsze porozmawiaj z mężem , spróbujcie wyjaśnić co się dzieje , czy da się to zmienić i czy warto nadal walczyć o swoje uczucia. Jednak pamiętaj nic nie może trwać na siłę. A teraz życzę Ci powodzenia i trzymam kciuki żeby Twoje największe szczęście , czyli Twój mąż i dziecko było czymś dla Ciebie najpiękniejszym co mogło spotkać Cie w życiu. Pozdrawiam

być może brakuje mi odwagi by to skończyć...

wyłączam się z tej dyskusji.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-25 12:01 przez rudamarysia.

Cytat
rudamarysia
nie mam pojęcia,bo ja ciągle kocham serce :DDD

no to życze Ci abyś jak najszybciej przestała, i wtedy napiszez mi co czujesz :)

Cytat
e-butik
Cytat
rudamarysia
nie mam pojęcia,bo ja ciągle kocham serce :DDD

no to życze Ci abyś jak najszybciej przestała, i wtedy napiszez mi co czujesz :)

Życzyć zakończenia miłości? Że Ty tak masz to nie znaczy żeby innym tego życzyć.. Niepoważna jesteś

A wiesz co ja myślę? Że gdy przestaje się kochać to się zaczyna zastanawiać nad tym czy się kocha... Zaczyna się tak jak Ty, zastanawiać się co się wtedy czuje..

właśnie chodzi o to że nic się nie czuje. jest Ci totalnie obojętne czy on się odezwie czy nie, wolałabyś nawet żeby się nie odzywał...mogą zjeść go piranie w Amazonce - bez różnicy. nic się nie czuje, po prostu.
słyszałam opinie że gdy zaczynasz się zastanawiać czy kochasz to znaczy że już nie kochasz. w sumie prawda, przetestowałam na sobie ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-25 11:34 przez buchling.

wydaje mi sie ze to jest tak ze osoba ktora wczesniej kochalas przestaje cie interesowac, nie czujesz nic jest ci obojetna zapomniasz o niej... przestac kochac kogos to chyba tez przestanie bycia szczesliwym...

Cytat
mysza2202
Cytat
e-butik
Cytat
rudamarysia
nie mam pojęcia,bo ja ciągle kocham serce :DDD

no to życze Ci abyś jak najszybciej przestała, i wtedy napiszez mi co czujesz :)

Życzyć zakończenia miłości? Że Ty tak masz to nie znaczy żeby innym tego życzyć.. Niepoważna jesteś

myślałam,że ten wątek założyła jakaś poważna kobieta,a tu taka niespodzianka.

Cytat
mysza2202
Cytat
e-butik
Cytat
rudamarysia
nie mam pojęcia,bo ja ciągle kocham serce :DDD

no to życze Ci abyś jak najszybciej przestała, i wtedy napiszez mi co czujesz :)

Życzyć zakończenia miłości? Że Ty tak masz to nie znaczy żeby innym tego życzyć.. Niepoważna jesteś


Jeśli już wyrażasz swoje zdanie i opinie na ten temat to rób to w bardziej dyskretny sposób lub w ogóle sie nie wypowiadaj ponieważ dziewczyna cierpi , ma problem , a Ty pisząc jej że kochasz nadal nie pomagasz jej , a tylko jeszcze bardziej dołujesz. Bo uwierz mi nie chciałabyś będąc w takiej sytuacji czytać wiadomości o tym jak ktoś piszę że jest szczęśliwy , może nawet umrzeć z miłości itd. Pozdrawiam

Cytat
mysza2202
Cytat
e-butik
Cytat
rudamarysia
nie mam pojęcia,bo ja ciągle kocham serce :DDD

no to życze Ci abyś jak najszybciej przestała, i wtedy napiszez mi co czujesz :)

Życzyć zakończenia miłości? Że Ty tak masz to nie znaczy żeby innym tego życzyć.. Niepoważna jesteś

Nie jest niepoważna, to była ironia, bo dziewczyna, która to napisała, wykazała się ogromnym nietaktem. To forum jest na temat trudnej sytuacjin w życiu tej kobiety, gdzie zastanawia się nad sensem własnej miłości. I chyba nie jest to najlepsze miejsce na pisanie takiego typu komentarzy? "bo ja ciągle kocham" Już lepiej się nie wypowiadać. :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

i co ja mam zrobić