Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 9 10 11 -->

brak rozgrzeszenia u ksiedza

15 cze 2012 - 20:41:46

hej dziewczyny ostatnio bylam u spowiedzi u takiego starszego ksiedza oczywiscie spowiadalam sie ze uprawialam sex ze swoim chlopakiem, a on na to ILE RAZY a ja ze nie wiem bo nie liczyłam. Normalnie w taki szał wpad ze cały narod zebrany w kosciele na mnie juz patrzyl do konca mszy. Oczywiscie rozgrzeszenia nie dostałam
Spotkałyscie sie może z taka sytuacja, zeby za takie cos nie dostac rozgrzeszenia??

brak rozgrzeszenia u ksiedza

15 cze 2012 - 20:43:54

czym si eprzejmujesz:) przeciesz ksiadz to nie pan bóg,,,,to bog moze cie rozgrzeszyc wybaczyc a nie facet w sutannie:)

brak rozgrzeszenia u ksiedza

15 cze 2012 - 20:44:09

Nie. Ja nie mowie ze sypiam i z kim ;d

brak rozgrzeszenia u ksiedza

15 cze 2012 - 20:44:26

tak, ale najlepsze jest to że u jednego księdza nie dostałam, a u drugiego za to samo dostałam. Nie chodzę do kościoła bo nerw mnie telepie na tą obłudę. Nie mogę nic więcej napisać bo zostanę zbanowana:)

brak rozgrzeszenia u ksiedza

15 cze 2012 - 20:45:01

Niestety tak;/ a najsmiesniejsze ze to była spowiedź przedslubna- i tu trzeba było mieć rozgrzeszenie. Hmmm sytuacja trudna- na następny dzień musieliśmy iść do innego księdza...

brak rozgrzeszenia u ksiedza

15 cze 2012 - 20:46:04

Nie rozumiem co w tym dziwnego... Kościół uważa sex przedmałżeński za grzech, więc jeśli nie planujesz poprawy to rozgrzeszenia nie dostaniesz.

brak rozgrzeszenia u ksiedza

15 cze 2012 - 20:46:07

A co ze spowiedzią przed slubem? Bo to mnie martwi..

Jak dajmy na to trafię na takiego ksiedza, powiem ze sypiam .. - mówic w ogole o takim czyms? :D
I co jak nie dostane rozgrzeszenia , a na drugi dzien ten ksiadz bedzie miał mi udzielic ślubu ?

brak rozgrzeszenia u ksiedza

15 cze 2012 - 20:46:19

Cytat
leniwiec22
tak, ale najlepsze jest to że u jednego księdza nie dostałam, a u drugiego za to samo dostałam. Nie chodzę do kościoła bo nerw mnie telepie na tą obłudę. Nie mogę nic więcej napisać bo zostanę zbanowana:)

lubię to!

zweryfikowana
Posty: 567
Ostrzeżenia: 1/5

brak rozgrzeszenia u ksiedza

15 cze 2012 - 20:47:51

bez sensu. są dobrzy i źli księża- ten widocznie nie wie, o co chodzi w tej religii..
nie zrażaj się i idź do innego

brak rozgrzeszenia u ksiedza

15 cze 2012 - 20:48:23

ja u spowiedzi byłam ostatnio przed ślubem, spowiadałam się też z tego ale rozgrzeszenie dostałam bez problemu. najpierw powiedziałam proboszczowi w mojej parafii, że mieszkam ze swoim facetem i żyjemy jak małżeństwo i przyjdę tylko przed ślubem do jednej spowiedzi (tej tuż przed) bo na tej pierwszej by mi musiał nie dać rozgrzeszenia. on się zgodził i było git.

brak rozgrzeszenia u ksiedza

15 cze 2012 - 20:48:44

Cytat
ihaaa
bez sensu. są dobrzy i źli księża- ten widocznie nie wie, o co chodzi w tej religii..
nie zrażaj się i idź do innego

o takiej teorii jeszcze nie słyszałam:)

brak rozgrzeszenia u ksiedza

15 cze 2012 - 20:49:02

Cytat
Kaja0
A co ze spowiedzią przed slubem? Bo to mnie martwi..

Jak dajmy na to trafię na takiego ksiedza, powiem ze sypiam .. - mówic w ogole o takim czyms? :D
I co jak nie dostane rozgrzeszenia , a na drugi dzien ten ksiadz bedzie miał mi udzielic ślubu ?
moja znajoma byla w ciazy i nie miala dwoch spowiedzi przed slubnych tylko jedna i spowiadala sie u tego ksiedza co dawl jej slub a wiadomo bylo ze musiala z narzyczonym sypiac skoro spodziewali sie dzidziusia



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-15 20:51 przez malyna88.

zweryfikowana
Posty: 362
Ostrzeżenia: 1/5

brak rozgrzeszenia u ksiedza

15 cze 2012 - 20:49:48

Ja pamiętam pojechaliśmy przed maturą do Częstochowy, stwierdziłam że pójdę do spowiedzi, poszłam powiedziałam grzechy a ten do mnie :każdy mówi jedne i te same regułki, jakby nie było innych grzechów,rozgrzeszenia nie dostajesz" jestem katoliczką więc poszłam od razu do innego księdza i mówię, że byłam przed chwilą u spowiedzi i nie dostałam rozgrzeszenia, ten drugi bez problemu. Jeśli jesteś katoliczką idź do innego księdza i powiedz, że nie dostałaś rozgrzeszenia.

brak rozgrzeszenia u ksiedza

15 cze 2012 - 20:50:56

nam ksiadz tłumaczyl to w taki sposob, bo tu akurat w moim przypadku chodzilo o mieszkanie razem, mowil, zeby nie isc do tej pierwsszej spowiedzi iles tam tygodni przed slubem, tylko jako ze mieszkamy razem pojsc tylko do tej drugiej bo dostaniemy wtedy rozgrzeszenie, bo po slubie juz nie bedziemy wiecej w ten sposob grzeszyc;)

brak rozgrzeszenia u ksiedza

15 cze 2012 - 20:51:00

Myślę, że to zależy od księdza- idź do innego i może nie będzie problemu. Mój kumpel przed chrztem swojej córki poszedł do spowiedzi i wypowiedział jedno zdanie "więcej grzechów nie pamiętam" i dostał rozgrzeszenie :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ile par kolczyków ?