Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ALLEGRO WYROCZNIĄ?

28 cze 2009 - 11:22:00

Cytat
penny_lane
http://allegro.pl/item673418082_atmosphere_duza_xxl_kakaowa_nowa_jackpot_solar.html

Albo ja mam jakieś "schizy";), albo nie wiem, czy ta cena jest adekwatna:P

Bardzo dużo sobie krzyczą za tą torbę...
Cyrk... Takie torby w Primarku pewnie teraz za 10 funtów stoją...

ALLEGRO WYROCZNIĄ?

28 cze 2009 - 11:22:35

jeśli tam jest taniej to trzeba tam kupić i nie ma co się rozgadywać w komentarzach. Jak na każdym stoisku z warzywami jest inna cena pomidorów to też chodzą po bazarku i komentują?

ALLEGRO WYROCZNIĄ?

28 cze 2009 - 11:23:40

Cytat
a_n_n_aa_n_n_a
Cytat
penny_lane
http://allegro.pl/item673418082_atmosphere_duza_xxl_kakaowa_nowa_jackpot_solar.html

Albo ja mam jakieś "schizy";), albo nie wiem, czy ta cena jest adekwatna:P

Bardzo dużo sobie krzyczą za tą torbę...
Cyrk... Takie torby w Primarku pewnie teraz za 10 funtów stoją...

No wiesz, jeśli kupisz tę torbę i jeszcze coś, dostaniesz dwa katalogi:D

ALLEGRO WYROCZNIĄ?

28 cze 2009 - 11:23:41

Uważam,że niektóre dziewczyny przesadzają z cenami na szafie!Przecierz tu od początku chodziło o wymianę!Jak ktoś chce sprzedać coś za kupę kasy to niech rzuci to na ALL a nie tutaj!Ja wystawiam na szafie rzeczy,których chcę sie pozbyć a nie zarobić:)A jak czasem wejdę do którejś i zobaczę ceny to poprostu spadam z krzesła!!!

ALLEGRO WYROCZNIĄ?

28 cze 2009 - 11:26:50

Cytat
betulek
jeśli tam jest taniej to trzeba tam kupić i nie ma co się rozgadywać w komentarzach. Jak na każdym stoisku z warzywami jest inna cena pomidorów to też chodzą po bazarku i komentują?

A w ogóle to zgadzam się z tą wypowiedzią. Tu mi pasuje cena, kupuję tutaj, na Allegro jest niższa, kupuję tam, nie pasuje mi tu i tam, idę do lumpesku i liczę na szczęście;)

ALLEGRO WYROCZNIĄ?

28 cze 2009 - 11:27:16

Cytat
bella_911
BO JESLI TAM JEST TANIEJ TO PO CO PRZEPLACAC TUTAJ??
o wlaśnie! zgadzam sie całkowicie!
tutaj może szafiarki mają tańsze ceny przesyłki, ale na allegro tańszy jest towar. nie mówię, ze zawsze, ale jednak często tak jest. szafę lubię ze względu an stały kontakt ze sprzedawcą, na allegro raczej są 'godziny pracy' i nie zawsze pasuje mi dostanie odpowiedzi za 3 dni.

ALLEGRO WYROCZNIĄ?

28 cze 2009 - 11:30:46

jak widze na allegro pasek za 29 zl a tu za 35 to co sie dziwic???? allegro jest bardziej wiarygodne bo tu nawet osoby zweryfikowane oszukuja :/ sprzedaja cosjako nowe a okazuje sie ze to chlam i nie da sie go nosic!!!! jak mam cos kupic to wole na allegro!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak tam z wymianami?