Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wkurzają mnie!

27 cze 2009 - 16:00:56

ja nawet ważę rzeczy, czasem wysle sie w mniejszej kopercie babalkowej, do tego sozczedzam tak ze jak cos jest mi przesylane to wyrywam te babelki i jak kogos nie stac to kupuje wtedy zwykla koperte za grosze a rzecz obkladam babelkami.
u mnie jakos tanio na poczcie jest, wysylalam buty policzylam dziewczynie 7zł, a wyslalam poleconym-piorytetem iw yszlo podajze 6,80zł
koszulka jest tak lekka i mozna ja złożyc w mala kostke ze mozna wyslac nawet za 3,75zł poleconym, nie raz tak robilam i dochodzila w 2 dni. czym wieksza ta koperta i pustego meijsca w srodku tym wiecej sie placi, u mnie zawsze tak patrza, poza tym jak koperta jest w sam raz to nic w srodku nie lata i nie trzeba obkladac dodatkowo czyms co za waży. ja zawsze pytam jak kto chce, ale jeszcze nigdy nie wzielam wiecej niz 10zł, tylko jak dziewczyna myslala o depilatorze to myslalam ze okolo 11zł z aprzesylke ale dlatego ze ta ladowarka bardzo ciezka jest.

smiesza mnie dziewczyny ktore przyciagaja swoja uwage malymi cenami, a co do czego na przesylce chca zarobic tyle jakby doliczyc moglo sie to do ceny tej rzeczy. zalosne

wkurzają mnie!

27 cze 2009 - 16:01:52

Cytat
Dzolinka
4,5 to chyba przesada.. ja wysylam za 7zl .. 5,70 za polecony priorytet +1,20 koperta bombelkowa.;)

to Ty wliczasz jeszcze sobie kopertę bombelkową ?? no bez przesady ... ja nawet jak wysyłam po osiem paczek to nigdy nie biore od szafiarek za kopertę - nigdy na to bym nie wpadla zeby tak robic ;/

wkurzają mnie!

27 cze 2009 - 16:02:33

a ja daje za koperte a4 babelkowa 1zl priorytet kosztuje 3 zl czyli razem 4 i z reguly dochodzi na drugi dzien;) jak dla mnie za jedna bluzke przesylka nie powinna przekraczac 5 zl;/ a niektoryz sobie licza 6 , 7 zl i to jeszcze pewnie za ekonomiczna;/

wkurzają mnie!

27 cze 2009 - 16:02:49

kolejny temat odnosnie poczty polskiej :D

eh no super pieknie, wysyłacie ciuszki listem ( nie wiem jakim cudem wogole panie na poczcie ciuszki listem wysylają... np u mnie macaja kazda paczuszke i mowi "to sie nadaje na paczkę a nie list" więc co ... bede sie z nia sprzeczac ? wole dolozyc ta 5 i miec paczkę priorytetowa, ktora na pewno dojdzie ) ;)

wkurzają mnie!

27 cze 2009 - 16:03:43

koperta babelkowa za 1,20zł to jakas mega duza heh
ja zazwyczaj place za standardowe bablkowe do 60gr, ostatnio kupilam duza ponad a4 i wyszlo 80gr

wkurzają mnie!

27 cze 2009 - 16:05:50

Cytat
iiccyy
kolejny temat odnosnie poczty polskiej :D

eh no super pieknie, wysyłacie ciuszki listem ( nie wiem jakim cudem wogole panie na poczcie ciuszki listem wysylają... np u mnie macaja kazda paczuszke i mowi "to sie nadaje na paczkę a nie list" więc co ... bede sie z nia sprzeczac ? wole dolozyc ta 5 i miec paczkę priorytetowa, ktora na pewno dojdzie ) ;)

według przesyłek pocztowych masz prawo wysłać listy do 2 kg, ostatnio czytalam, nie dawaj sie wykolowac, bo zdzieraja specjalnie

zweryfikowana
Posty: 5.698
Ostrzeżenia: 3/5

wkurzają mnie!

27 cze 2009 - 16:06:07

Ja tam zawsze wysyłam poleconym w babelkowej. I za przesyłke biorę 6 zł.

wkurzają mnie!

27 cze 2009 - 16:11:50

u mnie też 5,70 najczęściej polecony priorytet plus około złotówki za kopertę bąbelkową.

wkurzają mnie!

27 cze 2009 - 16:14:35

Cytat
caprii
Cytat
Dzolinka
4,5 to chyba przesada.. ja wysylam za 7zl .. 5,70 za polecony priorytet +1,20 koperta bombelkowa.;)

to Ty wliczasz jeszcze sobie kopertę bombelkową ?? no bez przesady ... ja nawet jak wysyłam po osiem paczek to nigdy nie biore od szafiarek za kopertę - nigdy na to bym nie wpadla zeby tak robic ;/
nie widze tu przesady.wkoncu tyle place na poczcie.tak jak kolezanka wyzej;)

wkurzają mnie!

27 cze 2009 - 16:15:53

ja wysylam w zwyklej kopercie, chyba ze jest to cos wiekszego to dopiero w bąbelkowej
a tak srednio przesylka to 5,50 czesto i tak doplacam do tego bo nigdy nie sprawdzam w internecie ile zaplace za wysylke

wkurzają mnie!

27 cze 2009 - 16:18:34

Cytat
Nowelka
Cytat
iiccyy
kolejny temat odnosnie poczty polskiej :D

eh no super pieknie, wysyłacie ciuszki listem ( nie wiem jakim cudem wogole panie na poczcie ciuszki listem wysylają... np u mnie macaja kazda paczuszke i mowi "to sie nadaje na paczkę a nie list" więc co ... bede sie z nia sprzeczac ? wole dolozyc ta 5 i miec paczkę priorytetowa, ktora na pewno dojdzie ) ;)

według przesyłek pocztowych masz prawo wysłać listy do 2 kg, ostatnio czytalam, nie dawaj sie wykolowac, bo zdzieraja specjalnie

w mojej miejscowosci babka sie tylko czepia jak wysylam cos w zwyklej kopercie (np. taki lekki szalik) to mówi ze ona na moim miejscu by tego tak nie wysylala bo to sie moze uszkodzic

wkurzają mnie!

27 cze 2009 - 16:19:58

Ja płacę ZAWSZE 10 zł ;p

wkurzają mnie!

27 cze 2009 - 16:20:15

u mnie koszt przesyłki kazdej rzeczy to zazwyczaj 5 zł. czasami 6. no chyba ze są to buty to ok 10 zl.


ale wcale mnie to nie dziwi :/ na allegro jest to samo.

wkurzają mnie!

27 cze 2009 - 16:22:11

Cytat
PolaMonola
a ja daje za koperte a4 babelkowa 1zl priorytet kosztuje 3 zl czyli razem 4 i z reguly dochodzi na drugi dzien;) jak dla mnie za jedna bluzke przesylka nie powinna przekraczac 5 zl;/ a niektoryz sobie licza 6 , 7 zl i to jeszcze pewnie za ekonomiczna;/

hmmm...ja nigdy nie zapłaciłam mniej niż 5,70 oczywiście polecony priorytet.Ostatnio nawet wysyłałam strój kąpielowy i zapłaciłam 5,70 więc nie rozumiem dlaczego piszesz że niektórzy sobie liczą6zł?dla mnie to normalna sprawa...średnio właśnie tyle płacę na poczcie...

wkurzają mnie!

27 cze 2009 - 16:24:41

a może sie pomyliła i zamiast napisać 25 napisała 35;>??

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jon & Kate Plus 8