Obecnie rozmawiamy o:

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wkurzają mnie!

27 cze 2009 - 16:25:04

ja za przesyłkę doliczam 6-7zł chyba że to są buty to już 10-13zł, i zawsze dopłacam do przesyłki jakieś 1,50-2zł ze swojej kasy bo uczciwiej tak zrobić niż zarabiać na przesyłce

wkurzają mnie!

27 cze 2009 - 16:31:49

a może te osoby po prostu są nowe i się nie znają??nie wiedzą że można wysyłać listem i myślą żę tylko paczką. ja jak byłam tu nowa tak właśnie myślałam. dopiero pierwsza szafowiczka która u mnie kupowała [bo od razu zaznaczyłam że jestem nowa i nie wiem co i jak] wyjaśniła mi cierpliwie co i jak. i bez problemu się dogadałysmy. Może w takich wypadkach należy napisać 'proszę o przesłanie tego listem takim i takim w takiej i takiej kopercie w takiej i takiej cenie;)'

wkurzają mnie!

27 cze 2009 - 16:34:19

ostatnio chciałam kupić strój kąpielowy,jego cena wynosiła 12 zł a Pani zażyczyła sobie 10 zł za przesyłkę!! Przecież strój jest leciutki i jego wysyłka powinna wynieść max 5zł!!

wkurzają mnie!

27 cze 2009 - 20:56:19

Cytat
iiccyy
kolejny temat odnosnie poczty polskiej :D

eh no super pieknie, wysyłacie ciuszki listem ( nie wiem jakim cudem wogole panie na poczcie ciuszki listem wysylają... np u mnie macaja kazda paczuszke i mowi "to sie nadaje na paczkę a nie list" więc co ... bede sie z nia sprzeczac ? wole dolozyc ta 5 i miec paczkę priorytetowa, ktora na pewno dojdzie ) ;)

U mnie na poczcie kobiety też nie zgadzają się wysyłać poleconymi ciuszków, dlatego od niedawna wysyłam wszystko jak leci listami wartościowymi. Nieco drożej niż polecony wychodzi, ale nie czepiają się zawartości.

wkurzają mnie!

27 cze 2009 - 21:00:52

Cytat
ewelisia95
Nie wiem jak was ale mnie wkurzają osoby które chcą zarobić na przesyłce ostatnio zapytałam się takiej dziewczyny ile kosztuje bluzka napisała mi że 20zł a kiedy zapytałam się ile będzie kosztować z przesyłką napisała że35 zł!No bez jaj !Taka lekka bluzeczka według cennika poczty polskiej wraz z przesyłką powinna kosztować ok 4,50 ! czy was też tak wrabiano?
Tak, kupiłem buty puma, wysyłka miała kosztować 12 zł, a po sprawdzeniu na przesyłce kosztowała aż 6 zł....100% sfrajerowania..

wkurzają mnie!

27 cze 2009 - 21:01:18

Ja zawsze wysyłam paczką w kopercie bąbelkowej. Za zwykły płacę 9zł za priorytet 11zł + koperta :/

wkurzają mnie!

27 cze 2009 - 21:05:21

może chciała napisać 25?:) przecież 15 zeta... to do niczego nie podobne!

wkurzają mnie!

27 cze 2009 - 21:06:39

ja za bluzke biore zawsze 4,50 - 5 zl na przesylke- tyle wynosi polecony ekonomiczny

na all przewaznie tak robia.. tzn teraz sprzedaja torebeczki niby za 9,99 zl ale drugie tyle zarabiaja na przesylce bo biora za nia 10 zl a taka torebke wysylaja za gora 4 zl

wkurzają mnie!

27 cze 2009 - 21:06:42

Ja zawsze biorę 5/6zł, ale może dziewczyna chciała wysłać Ci rzecz, paczką za pobraniem?? bo o ile się nie mylę właśnie tyle (ok15zł)wtedy wychodzi wysyłka!

wkurzają mnie!

27 cze 2009 - 21:07:00

Cytat
MoNutka
Ja zawsze wysyłam paczką w kopercie bąbelkowej. Za zwykły płacę 9zł za priorytet 11zł + koperta :/
a po co paczką? nawet zwykły t-shirt? przecież poleconym wyjdzie połowę taniej... a nawet więcej niż połowę!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jon & Kate Plus 8