Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kobieta z klasą

27 cze 2009 - 14:51:49

Nie wiem czy był już taki wątek, ja nie znalazłam, ale jeśli tak to przepraszam;)

Chciałam się dowiedzieć jakie jest wasze zdanie na temat kobiet z klasą, kobieta z klasą czyli jaka?

Wg mnie:
- przede wszystkim kulturalna, a nie chamska i wulgarna
- inteligentna
- potrafiąca się wypowiedzieć nie tylko na temat tego który kolor butów bardziej pasuje do tej sukienki
- świeża i zadbana, bez odrostów na włosach i odrapanego lakieru
- porządnie ubrana, co nie znaczy drogo, ale nie tandetnie i świecąco-błyszcząco-różowo
- nie przepalona na solarium i bez metrowymi tipsów

czym wg was powinna się jeszcze charakteryzować kobieta z klasą?

Kobieta z klasą

27 cze 2009 - 14:53:15

Kobieta z klasa kojarzy mi się z wysokimi obcasami i czerwoną szminką :))

Kobieta z klasą

27 cze 2009 - 15:00:19

Bogatym mężem i dużą ilością wolnego czasu :) po 1 trzeba mieć pieniądze aby latać do kosmetyczki, do fryzjera, na zakupy a po 2 dużo czasu wolnego, zero obowiązków :)

Kobieta z klasą

27 cze 2009 - 15:03:03

Ale rozowy chyba niejest taki zly. :P tylko ze z umiarem go nalezy nosic, prawda? :)

Mi przedewszystkim 'kobieta z klasa' kojarzy sie z kobiecymi ubraniami , dodatkami i buciakami (zadnych adidasow, workowatych dresow czy bluz z kapturem) i z dziewczyną ktora jest przedewszystkim zadbana! :)

Kobieta z klasą

27 cze 2009 - 15:03:53

Wg mnie kobietę z klasa można poznać po charterze, delikatna ale silna i pewna siebie, stonowana, kulturalna, obyta, taka która się nie upija na imprezach, z która można na każdy temat porozmawiać

Kobieta z klasą

27 cze 2009 - 15:05:08

Cytat
bejbi19
Bogatym mężem i dużą ilością wolnego czasu :) po 1 trzeba mieć pieniądze aby latać do kosmetyczki, do fryzjera, na zakupy a po 2 dużo czasu wolnego, zero obowiązków :)
też tak myślę.Przeciętnej kobiecie trudno mieć zawsze pięknie umalowane paznokcie,ułożone włosy..Jednak niestety na naszych ulicach aż roi się od wytapetowanych obwieszonych cekinami pomarańczowych kobitek z blond lub czarnym sianem;D czy to jest piękno? zdecydowanie nie.

Kobieta z klasą

27 cze 2009 - 15:05:18

To na pewno nie wyglad, lecz okreslony sposob zachowania się w roznych sytuacjach.
Miec klasę= zachowywac się elegancko, kulturalnie, bez chamstwa i asertywnie.

Kobieta z klasą

27 cze 2009 - 15:06:30

Cytat
xxRoSeSxx
Ale rozowy chyba niejest taki zly. :P tylko ze z umiarem go nalezy nosic, prawda? :)

Mi przedewszystkim 'kobieta z klasa' kojarzy sie z kobiecymi ubraniami , dodatkami i buciakami (zadnych adidasow, workowatych dresow czy bluz z kapturem) i z dziewczyną ktora jest przedewszystkim zadbana! :)
Hmmm myślę żę można mieć klasę i nosić bluzę z kapturem;)Ale trzeba umieć ubrać się odpowiednio do okazji po prostu.

Kobieta z klasą

27 cze 2009 - 15:06:43

Cytat
bejbi19
Bogatym mężem i dużą ilością wolnego czasu :) po 1 trzeba mieć pieniądze aby latać do kosmetyczki, do fryzjera, na zakupy a po 2 dużo czasu wolnego, zero obowiązków :)

taka to tylko leży i pachnie ;)
a kobieta z klasą potrafi zadbać o siebie, dom i rodzinę, pracować i nadal wyglądać rewelacyjnie ;)

Kobieta z klasą

27 cze 2009 - 15:07:20

czasem wystarczy zainwestować w siebie, ale nie jakieś ogromne sumy.
dla mnie kobieta z klasą powinna przede wszystkim się zachowywać z klasą, wiedzieć co wypada, a co nie. Potrafi sama się ubrać i zadbać o siebie, nie koniecznie z pomocą operacji plastycznych czy mega drogich zabiegów u kosemtyczki ;)

Kobieta z klasą

27 cze 2009 - 15:07:54

a i kolor różowy nie oznacza że nie ma ktoś klasy:) tak jak xxRoSeSxx napisała trzeba umieć go po prostu nosić:)

Kobieta z klasą

27 cze 2009 - 15:09:44

Cytat
blackmamba
czasem wystarczy zainwestować w siebie, ale nie jakieś ogromne sumy.
dla mnie kobieta z klasą powinna przede wszystkim się zachowywać z klasą, wiedzieć co wypada, a co nie. Potrafi sama się ubrać i zadbać o siebie, nie koniecznie z pomocą operacji plastycznych czy mega drogich zabiegów u kosemtyczki ;)
Fakt faktem nie trzeba milionów żeby być piękną,ale kobietom bez obowiązków łatwiej jest dobrze wyglądać:)

Kobieta z klasą

27 cze 2009 - 15:10:37

Cytat
kaaarola106
Kobieta z klasa kojarzy mi się z wysokimi obcasami i czerwoną szminką :))
klasyczna mała czarna,szpilki i czerwona szminka:) też tak mi się kojarzy;) a no i perły:)

Kobieta z klasą

27 cze 2009 - 15:18:18

Cytat
estalia
Cytat
bejbi19
Bogatym mężem i dużą ilością wolnego czasu :) po 1 trzeba mieć pieniądze aby latać do kosmetyczki, do fryzjera, na zakupy a po 2 dużo czasu wolnego, zero obowiązków :)

taka to tylko leży i pachnie ;)
a kobieta z klasą potrafi zadbać o siebie, dom i rodzinę, pracować i nadal wyglądać rewelacyjnie ;)

Niestety bardzo mało jest takich kobiet. Moich rodziców kolega ma żonę. Są bogaci a ona nic nie robi w domu!! nie pracuje i tylko chodzi do kosmetyczki, fryzjera i na zakupy. Facet się męczy a ona wydaje na kosmetyki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wkurzają mnie!