Obecnie rozmawiamy o:

Dobry barber w Rzeszowie

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kobieta z klasą

27 cze 2009 - 15:22:24

moim zdaniem to kobieta powinna sie czuć czy jest z klasą , a się nie czuje tak , , nie każdy musi taki być

Kobieta z klasą

27 cze 2009 - 15:24:09

Cytat
bejbi19
Cytat
estalia
Cytat
bejbi19
Bogatym mężem i dużą ilością wolnego czasu :) po 1 trzeba mieć pieniądze aby latać do kosmetyczki, do fryzjera, na zakupy a po 2 dużo czasu wolnego, zero obowiązków :)

taka to tylko leży i pachnie ;)
a kobieta z klasą potrafi zadbać o siebie, dom i rodzinę, pracować i nadal wyglądać rewelacyjnie ;)

Niestety bardzo mało jest takich kobiet. Moich rodziców kolega ma żonę. Są bogaci a ona nic nie robi w domu!! nie pracuje i tylko chodzi do kosmetyczki, fryzjera i na zakupy. Facet się męczy a ona wydaje na kosmetyki.

żal mi takich kobiet zero ambicji, samorealizacji, mnie gryzłby wyrzuty sumienia i zanudziłabym się na śmierć ;)

Kobieta z klasą

27 cze 2009 - 15:28:10

Ja tak samo :) nie ma idealnych żon ale jak się ma pieniądze to dużo zmartwień odchodzi...można pracować lub uczyć się a jednocześnie dbać o siebie :) i być elegancką, zadbaną, kobietką z klasą :)

Kobieta z klasą

27 cze 2009 - 15:29:23

Kobieta z klasą to osoba ukształtowana i obyta w świecie. Powinna mieć dystans do samej siebie, umieć się z siebie śmiać i nie wywyższać się ponad innych. mieć mocne poglądy i być stanowcza. Kobieta z klasą potrafi wyjść z twarzą z każdej sytuacji, swoje racje popiera wyłącznie mądrymi argumentami, nie unosi się gniewem i nie daje się sprowokować.
Co do wyglądu, kobieta z klasą potrafi z wyczuciem łączyć stroje i dodatki. Nie musi nosić eleganckiej sukienki i szpilek, równie dobrze może chodzić w T-shircie i jeansach. Nie każda elegancka kobieta ma klasę tak jak nie każdej w jeansach czy dresie jej brak.
Jeszcze takie moje spostrzeżenie, tu na forum, też można dostrzec kto ma klasę,a kto nie. Najlepiej ta "klasa" wychodzi w kontrowersyjnych czy trudnych tematach, często już na 3-4 stronie wątku:)

Kobieta z klasą

27 cze 2009 - 15:30:36

myślę, że powinna być pewna siebie :) (co nie znaczy, że ktoś, kto jest spokojny, niewyróżniający się nie ma klasy) tzn. pewna swojej wartości :)

Kobieta z klasą

27 cze 2009 - 15:31:04

dokladnie tez tak mysle o kobietach z klasa :)

Kobieta z klasą

27 cze 2009 - 21:07:08

kobieta z klasą to taka, która szanuje siebie i innych

Kobieta z klasą

27 cze 2009 - 21:11:20

kobieta z klasą to np moja pani od polskiego z szkoły średniej na wycieczce z nami czyli klasą III F.

Kobieta z klasą

27 cze 2009 - 21:12:14

Dla mnie kobieta z klasą, to typowa nauczycielka prowadzące grupę bachorów np do kina :D ;)

Kobieta z klasą

28 cze 2009 - 22:51:12

Jeśli chodzi o stronę wizualną to dla mnie przykład kobiety z klasą prezentuje Dita von Teese.

Kobieta z klasą

28 cze 2009 - 23:08:56

kobieta z klasa to kobieta swiadoma swojej wartosci, kobieta szanujaca innych ale tez sama siebie, nie powinna przeklinac, czy zachowywac sie jak prostak... kobieta z klasa to kobieta ktora bez krotkiej mini i wywalonego biustu wzbudza zachwyt w mezczyznach ale przede wszystkim w innych kobietach ktore poprostu nie moga oderwac od niej wzroku... klasa to cos czego nie mozna sie nauczyc

Kobieta z klasą

28 cze 2009 - 23:55:07

Kobieta z klasą...
moje pierwsze skojarzenie, to wyrafinowany i ciężki zapach perfum.
A poza tym uważam, że żeby być kobietą z klasą wcale nie trzeba być zrobioną, wymuskaną panią. Klasa to charakter, umiejętność wyjścia z twarzą z każdej sytuacji, umiejętność przyznania się do błędu, przyznania innym racji jeśli ją mają, umiejętność pójścia na kompromis, własne zdanie, inteligencja, także ta emocjonalna, energiczność, wysoka kultura osobista i otwarty umysł, charyzma...
Wizualnie? Bycie zadbaną, czystą, dobrze ubraną(co nie oznacza, że drogo, albo w określonym stylu - po prostu odpowiednio do figury i własnego, nie tego dyktowanego przez większość, gustu).
Moim zdaniem klasy nie można się nauczyć - albo się ją ma, albo nie, co zupełnie wyklucza stronę wizualną. Jak Dita von Teese może wyglądać każda, mieć klasę jako cechę charakteru - nie wszystkie...

Kobieta z klasą

29 cze 2009 - 12:56:28

Jednak wizualność też ma znaczenie, bez odpowiedniej prezencji nie będzie kobiety z klasą. Mi przyszła na myśl Dita - esencja elegancji w starym stylu. Nie pisałam o innych cechach, lecz oczywiście są one niezbędne, aby być człowiekiem z klasą. Czasem nawet najelegantszym kobietom może wychodzić słoma z gustownych szpileczek :-).

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wkurzają mnie!