Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

poczta zmiany w wysylkach ?

06 cze 2012 - 21:37:53

na poczatku witam Was ;)
dzisiaj wysylajac moje kopertoweczki, zostalam poinformowana na Poczcie ze przymierzaja sie do tego aby nie wysylac przesylek w kopertach babelkowych-czyli jako list a tylko i wylacznie paczka :| o_O ja oczy jak 5zl i mowi do mnie Pani ze paczki np jak wlozy sie 2 koperowki, buty, spodnie itp czyli beda grubsze beda przyjmowane jako paczka czyli 10, 11zl;/ slyszalyscie o tym juz? no ja jestem w szczerym szoku;/

poczta zmiany w wysylkach ?

06 cze 2012 - 21:40:24

nic nie słyszałam takiego, ale chyba ich pogrzało.

poczta zmiany w wysylkach ?

06 cze 2012 - 21:41:17

od pomyslu do wdrozenia go daleka droga zwlaszcza na poczcie

poczta zmiany w wysylkach ?

06 cze 2012 - 21:41:53

podatek będzie od usług pocztowych 23% ekstra!

poczta zmiany w wysylkach ?

06 cze 2012 - 21:42:27

w sumie to logiczne, list to list, a paczka to paczka
roznica w gabarytach jest spora, a ludzie do koperty pakuja ile wlezie

poczta zmiany w wysylkach ?

06 cze 2012 - 21:42:52

to juz nie 1 raz kiedy jak wloze z 2 kopertowki wieksze przyjmuja jako paczki, wogole po co sa takie duze koperty babelkowe skoro przyjmuja je jako paczka;/ my za to placimy nie ma nic za darmo, ale nie za malo widac ehh...

poczta zmiany w wysylkach ?

06 cze 2012 - 21:42:58

pracuje na poczcie i nic o tym nie slyszalam

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.136

poczta zmiany w wysylkach ?

06 cze 2012 - 21:44:04

tez mi o tym nie wiadomo ale moze przez to ze dawno nie wysyłałam :)

poczta zmiany w wysylkach ?

06 cze 2012 - 21:44:22

taa juz mnie nie raz tak straszyly babki w okienku ze nie moga listem czwgos wyslac tylo paczka zawinełam sie na piecie i do innej poczty szlam i bez problemu przyjmowaly

poczta zmiany w wysylkach ?

06 cze 2012 - 21:44:34

Też jestem w szoku, dziś wysyłałam spodnie i miałam już wypisany ten kwiteczek na list idę do okienka,a pan mi mówi,że mam wypełnić druk na paczkę.. Kazał mi wpisać wartość 50zł.. Zapłaciłam za wysyłkę 10zł.

poczta zmiany w wysylkach ?

06 cze 2012 - 21:44:53

Mam nadzieję, że tego nie będzie. Bo to już będzie przesada i to gruba. Przesyłka droższa od towaru w niektórych przypadkach.

poczta zmiany w wysylkach ?

06 cze 2012 - 21:45:01

a ja zostalam dzisiaj poinformowana o tym argumentujac ze listy tzn koperty przychodza w strzepach :| a slyszeliscie o e-przesylce?

poczta zmiany w wysylkach ?

06 cze 2012 - 21:47:52

Pierwsze słysze.

zweryfikowana
Posty: 1.066
Ostrzeżenia: 1/5

poczta zmiany w wysylkach ?

06 cze 2012 - 21:48:02

mnie ostatnio baba ochrzaniła że wypisuje koperty czerwonym mazakiem i przez to dłużej idą ;|

poczta zmiany w wysylkach ?

06 cze 2012 - 21:48:18

e-przesyłka polega na tym że adresat zostaje poinformowany sms-em lub e-mailem że paczka nadeszła i w ciągu 7 dni ma czas by ją odebrać

Cytat
ubambuskowej
na poczatku witam Was ;)
dzisiaj wysylajac moje kopertoweczki, zostalam poinformowana na Poczcie ze przymierzaja sie do tego aby nie wysylac przesylek w kopertach babelkowych-czyli jako list a tylko i wylacznie paczka :| o_O ja oczy jak 5zl i mowi do mnie Pani ze paczki np jak wlozy sie 2 koperowki, buty, spodnie itp czyli beda grubsze beda przyjmowane jako paczka czyli 10, 11zl;/ slyszalyscie o tym juz? no ja jestem w szczerym szoku;/


bambuskowa jak sama napisałaś mogą się "przymierzać" ale dopóki nic oficjalnie nie zostanie wprowadzone masz prawo wysyłać w kopertach bąbelkowych jako polecony następnym razem gdy będziesz wysyłać poproś od Pani w okienku rozdzielnik w którym jest "zabronione" wysyłanie jako polecony uwierz mi nie ma czegoś takiego jeśli wymiary nie przekraczają max. wymiarów a waga nie przekracza 2kg spokojnie możesz wysłać listem



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-06 21:55 przez raija89.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

alkohol