Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 624
Ostrzeżenia: 1/5

Panie w sieciowkach.

06 cze 2012 - 16:24:49

Cześć dziewczyny. Strasznie irytuje mnie pewne zjawisko. Nie moge sobie pozwolic na zakupy wczesniej niz po 19, chcac kupic spodnie albo buty troche schodzi. Wchodzac o 20.45 ( galeria jest do 21), widze panie z mopami, łypiace na mnie spode łba jakby chciały mnie zabic. Dodatkowo w niektorych sklepach akcja sprzatanie zaczyna sie juz o 20.30. Skoro sklep jestczynny do21 to ja mam prawo wejsc tam o 20.59 i im nic do tego. ja tez pracuje i swoje stanowisko sprzatam PO GODZINACH PRACY a nie w ich czasie. Cholenderka tak mnie to wpienia, że mam ochote przejsc sie po tych sieciowkach chwile przed zamknieciem i takiego balaganu im narobic, żeby cala noc sprzatały. To ja te szanowne panie "utrzymuje" i za "moje" pieniadze żyja wiec nalezy mi sie chociaz odrobina szacunku. Spotkałyście sie z czyms takim? Jakie jest wasze stanowisko w tej sprawie?

zweryfikowana
Posty: 438
Ostrzeżenia: 1/5

Panie w sieciowkach.

06 cze 2012 - 16:28:13

sklep jest do 21 więc i One o 21 chcą go zamknac i z tamtąd iść ;> a nie robić nadgodziny na sprzątaniu ;>

zweryfikowana
Posty: 319
Ostrzeżenia: 1/5

Panie w sieciowkach.

06 cze 2012 - 16:28:29

troche niby w tym racji, kazdy szanuje swoje, jednak panie sprzataczki takze maja rodziny i tez pewnie chcialyby zdazyc wykonac swoja prace:)

Panie w sieciowkach.

06 cze 2012 - 16:28:33

Księżniczko , Panie też mają rodzinę i chcą odpoczać .
A o 20,59 to już Cie nie wpuszczą,bo o 21 zamykają sklep ..

Panie w sieciowkach.

06 cze 2012 - 16:29:11

Co Ty pitolisz? Za jakie Twoje pieniądze one niby żyją?
Wiesz co,trochę zrozumienia. Po całym dniu użerania z takimi wrednymi babskami jak Ty,też bym miała wszystkiego dosyć.

zweryfikowana
Posty: 45
Ostrzeżenia: 2/5

Panie w sieciowkach.

06 cze 2012 - 16:30:30

doświadczyłam tego samego :/ wpadłam na chwile żeby tylko coś kupić bo już wcześniej upatrzyłam coś w h&m, weszłam o 20.45 a "szanowna pani" z krzykiem że już zamykają.. byłam w takim szoku, że zanim zdążyłam się odezwać już jej nie było.. masakra

Panie w sieciowkach.

06 cze 2012 - 16:30:47

Po przeczytaniu tego, że z miłą chęcią narobiłabyś im bałaganu, nie chciej znać mojego zdania o tobie.

niezweryfikowana
Posty: 624
Ostrzeżenia: 1/5

Panie w sieciowkach.

06 cze 2012 - 16:31:11

Super, rozumiem wszystko. Ja konczac prace o 17 , wychodze z niej ok 17.30. swoje stanowisko sprzatam po 17,a nie 15 minut przed bo jak mi puknie 17 na zegarze to musze leciec do domu i wszystkich wokolo traktowac jak smieci.

Panie w sieciowkach.

06 cze 2012 - 16:31:25

w sumie im też nie ma się co dziwić, pracę kończą o 21, a za nadgodziny sprzątania im raczej nie zapłacą, aczkolwiek - nie powinny być nieżyczliwe, dlatego, że ktoś wejdzie do sklepu 20 minut przed zamknięciem

Panie w sieciowkach.

06 cze 2012 - 16:31:30

nie skomentuję tego...

Panie w sieciowkach.

06 cze 2012 - 16:32:44

a w czym ci to przeszkadza że sobie sprzątają?
to należy do ich obowiązków
kiedy mają to robić jak sklep zamkną o 21?
i mają siedzieć jeszcze po godzinach?

jak cię to tak irytuje to nie zwracaj na nie uwagi-proste.
a one są w pracy i takie mają obowiązki więc trochę wyrozumiałości

niezweryfikowana
Posty: 624
Ostrzeżenia: 1/5

Panie w sieciowkach.

06 cze 2012 - 16:33:09

Cytat
Hooney_M
Co Ty pitolisz? Za jakie Twoje pieniądze one niby żyją?
Wiesz co,trochę zrozumienia. Po całym dniu użerania z takimi wrednymi babskami jak Ty,też bym miała wszystkiego dosyć.
nikt ich tam na sile nie trzyma, wiele jest chetnych na ich miejsce. Tak my klienci je utzymujemy i nalezy sie szacunek. Wchodzac o 20.30 oczekuje, że pani pomoze mi w odszukaniu rozmiaru, a nie bedzie latac z mopem z wyrazem twarz " <moderacja> z tad".



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-06 20:49 przez moderator.

Panie w sieciowkach.

06 cze 2012 - 16:33:52

Są jeszcze weekendy, wątpie abyś w niedziele zapiatalała od rana do wieczora, gdzie galerie są pootwierane conajmniej do 18 ;)
Też bym się wkurzyła jak tuż przed zamknięciem by mi przyszło ludzi, dlatego sama tak nie robię i rozumię te osoby :)

Panie w sieciowkach.

06 cze 2012 - 16:34:03

a co Cię obchodzi kiedy one sprzątają,przeszkadza Ci to że wykonują swój zawód ?

Cytat
-malutka99115-
Cytat
Hooney_M
Co Ty pitolisz? Za jakie Twoje pieniądze one niby żyją?
Wiesz co,trochę zrozumienia. Po całym dniu użerania z takimi wrednymi babskami jak Ty,też bym miała wszystkiego dosyć.
nikt ich tam na sile nie trzyma, wiele jest chetnych na ich miejsce. Tak my klienci je utzymujemy i nalezy sie szacunek. Wchodzac o 20.30 oczekuje, że pani pomoze mi w odszukaniu rozmiaru, a nie bedzie latac z mopem z wyrazem twarz " wyp... mi z tad".

Jeśli byś ją poprosiła,o wyszukanie numeru(dziwne że sama tego nie umiesz o_0 )to zapewne by Ci pomogła,robisz szum o byle co.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-06 16:35 przez Ayushi.

zweryfikowana
Posty: 1.812
Ostrzeżenia: 1/5

Panie w sieciowkach.

06 cze 2012 - 16:34:49

Cytat
1olu9
Księżniczko , Panie też mają rodzinę i chcą odpoczać .
A o 20,59 to już Cie nie wpuszczą,bo o 21 zamykają sklep ..
Dokładnie ! zjedz coś bo gwiazdorzysz :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

The Walking Dead Serial