Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kolega prawie w sukience...

26 cze 2009 - 21:36:19

I znowu plotkujemy? Jak tak to zmieniam temat wątka na zagadkę...Ma długie tipsy i jest pusta chce urodzić jolosławki... kto to taki??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-25 16:40 przez Lolla71.

zweryfikowana
Posty: 686
Ostrzeżenia: 1/5

Kolega prawie w sukience...

26 cze 2009 - 21:41:40

hm. weisz co powiem Ci, że ejsśli go lbuisz to nei powinno Ci pzreszkadzac to jak sie zachowuje i co mowia inni:) I na twoi miejscu pogadalabym z nim:)

Kolega prawie w sukience...

26 cze 2009 - 21:43:58

Ja tez mam takiego 'kolegę'. Zawsze na przerwach siada między dziewczynami, z chłopakami bardzo rzadko czy siada, czy rozmawia, czy wgl. cos robi. Szczerze mam go dość bo zawsze siada koło dziewczyn, nie można o niczym porozmawiać ani nic, 2 śniadanie je zawsze z dziewczynami. Co prawda wiem, że zawsze mogę na nim polegac, bo to mój dobry kolega, ale czasami przesadza. Kilka razy powiedziałam mu juz wiele przykrych rzeczy i kilka innych osób tez, ale jego jakoś to nie rusza, chociaz wiem, że czuł się wtedy źle, ale tego nie okazywał.

Kolega prawie w sukience...

26 cze 2009 - 21:45:50

mam kolege transwestyte.. i ludzie nic do niego nie maja ..

Kolega prawie w sukience...

26 cze 2009 - 22:56:59

Ludzie, gdzie wasza tolerancja??? Autorko wątku, chcesz spławić kolegę tylko dlatego, że zachowuje się jakby wolał być kobietą?
Powinnaś go wspierać, jeżeli np. podejmie bardziej radykalne kroki i będzie chciał zmienić swoje ciało.
EmCiaxP, skoro dobry kolega i można na niego liczyć, to czemu mówisz mu przykre rzeczy? Nie lepiej byłoby szczerze pogadać? Może po prostu woli towarzystwo dziewczyn?

Kolega prawie w sukience...

27 cze 2009 - 14:09:09

EmciaxP ma rację, bo właściwie go to nie rusza, a ja mam go dość!! ;/I nie tylko ja...

Kolega prawie w sukience...

27 cze 2009 - 14:13:36

I w ogóle mam problem bo z nim się nie da pogadać...Zawsze zmienia temat, w stylu:
-Hej, nie idziesz na mecz z kolegami??
-Nie
-czemu??
-bo muszę iść ...eeee... i nagle znika
On za mną łazi, przeszkadza i mam przez nigo jakieś 8 uwag od nauczycieli.Dobra uwagi nie są jakieś koszmarne bo , bo to nie jest bardzo ważne ale aż 8 przez jedną osobę??

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

strategia w sh