Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PRAWIE zgwałcona ?

03 cze 2012 - 11:40:07

jak dla mnie - tytuł nie na miejscu.Prawie zgwałcona... wiesz co to gwałt?? nie dotknięto Cię palcem-a ty piszesz prawie zgwałcona... rozumiem że się przestraszyłaś,ale co słowne zaczepki mają do gwałtu?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-03 11:42 przez msiarnecka.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.620

PRAWIE zgwałcona ?

03 cze 2012 - 11:51:13

Dlatego napisała "prawie"i dała znak zapytania;)

PRAWIE zgwałcona ?

03 cze 2012 - 12:06:40

Dezodorant czy gaz pieprzowy zawsze zapewnia trochę bezpieczeństwa.

Jakkolwiek by to dziwnie nie zabrzmiało to mój chłopak ostatnio uczył mnie chwytów z MMA(sztuki walki). Np. gilotyny. To jest taki chwyt, że jak koleś się na Ciebie rzuci i leży na tobie, to można go zastosować. Dobrze zastosowany prowadzi nawet do omdlenia przeciwnika i ma się wtedy czas na ucieczkę. Polecam nauczenie się go! Trzeba zapleść nogi bardzo mocno na nogach(udach) przeciwnika, a rękami trzymać za szyję.Tzn. bardziej ramieniem przyciskać, bo dłoń można wyrwać. Najlepiej przyciskać jednym ramieniem, a drugą ręką trzymać tamtą rękę. Tak zastosowana pozycja może tak jak mówiłam doprowadzić do omdlenia (bo facet będzie się dusił). Poszukajcie zdjęć czy filmików i nauczcie się jej. Bo jeśli już wszystko zawiedzie, to warto i znać takie rzeczy. Poza tym myślę, że w dzisiejszych czasach każda kobieta powinna umieć się bronić.

PRAWIE zgwałcona ?

03 cze 2012 - 12:11:17

Najlepszy jest żel w oczy i kop w jaja, powinno facetowi się odechcieć
A swoją drogą ciekawe gdzie tacy gwałciciele biegają , jakoś nigdy nie miała przyj...ści ich spotkać, może jakaś da ni namiary.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-03 12:13 przez Joancollins.

PRAWIE zgwałcona ?

03 cze 2012 - 16:21:56

Cytat
monia_25
Gaz cy dezodorant,ok ale trzeba też umieć się tym posłużyć w sytuacji zagrożenia bo można sobie krzywdę zrobić.Najlepiej nosić coś co zdezorientuje osobę,która chce ci coś zrobić.Kiedyś wpadłam na genialny pomysł.Kupiłam alarm do okien ale okazało się że do mojego okna nie pasuje więc leżał w szufladzie.Pomyślałam,że to fajny odstraszacz.Nie dość,że jest mały,mieści się w ręku to do tego alarm ma tak huczny,że aż uszy zatyka.Możesz go nosić w ręku jak wracasz sama,w sytuacji zagrożenia włączysz go a napastnik będzie tak zdezorientowany,że będziesz miała czas na ucieczkę.Być może ktoś zauważy,usłyszy alarm i się zainteresuje co się dzieje.Ja osobiście jeszcze nie sprawdzałam na nikim jak to działa ale jak idę sama albo z dzieckiem powiedzmy na działkę,albo wracam wieczorem to ten alarm w ręku mam.Taki domowy sposób na odstraszenie intruza
[attachment 735403 44017.jpg]

Rewelacyjny pomysł. To jest super opcja! Sama sobie zakupię coś takiego.
Monia, jak to cudo się profesjonalnie nazywa? kupwałaś może na all?

Zadzwoń na Policję i poinformuj o zdarzeniu.
Być może takich dziewczyn jak Ty jest więcej.

PRAWIE zgwałcona ?

03 cze 2012 - 16:39:04

dziekuje za pomoc :*

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.620

PRAWIE zgwałcona ?

03 cze 2012 - 17:02:55

Cytat
paolka06
Cytat
monia_25
Gaz cy dezodorant,ok ale trzeba też umieć się tym posłużyć w sytuacji zagrożenia bo można sobie krzywdę zrobić.Najlepiej nosić coś co zdezorientuje osobę,która chce ci coś zrobić.Kiedyś wpadłam na genialny pomysł.Kupiłam alarm do okien ale okazało się że do mojego okna nie pasuje więc leżał w szufladzie.Pomyślałam,że to fajny odstraszacz.Nie dość,że jest mały,mieści się w ręku to do tego alarm ma tak huczny,że aż uszy zatyka.Możesz go nosić w ręku jak wracasz sama,w sytuacji zagrożenia włączysz go a napastnik będzie tak zdezorientowany,że będziesz miała czas na ucieczkę.Być może ktoś zauważy,usłyszy alarm i się zainteresuje co się dzieje.Ja osobiście jeszcze nie sprawdzałam na nikim jak to działa ale jak idę sama albo z dzieckiem powiedzmy na działkę,albo wracam wieczorem to ten alarm w ręku mam.Taki domowy sposób na odstraszenie intruza
[attachment 735403 44017.jpg]

Rewelacyjny pomysł. To jest super opcja! Sama sobie zakupię coś takiego.
Monia, jak to cudo się profesjonalnie nazywa? kupwałaś może na all?

Zadzwoń na Policję i poinformuj o zdarzeniu.
Być może takich dziewczyn jak Ty jest więcej.
To się nazywa alarm do okien i drzwi.Ja to akurat kupiłam w markecie ale na All też są a koszt od ok. 12-13 zł do ok.30 zł ( z przesyłką)

taria21 w takich niebezpiecznych sytuacjach liczy się element zaskoczenia.Fakt,skuteczniejszy jest gaz bo możesz go obezwładnić na jakiś czas ale nie wszyscy go posiadają.Krzyk jak również alarm należy właśnie do tego elementu zaskoczenia,w którym napastnik nie będzie wiedział co się dzieje.Będzie może się bał,że ktoś ten krzyk/alarm usłyszy i pewnie odejdzie od zamiaru zrobienia krzywdy.Można ten czas dezorientacji napastnika wykorzystać na np.kopnięcie go w krocze:P



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-03 17:19 przez monia_25.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chcę kupić! i ponarzekać